Kawir, Acherontas, The One, Serpent Noir 29/03/2013 Κυτταρο

Χμμμ εχεις δικιο ειναι Vikernes οχι βιγκερνες βεβαια ειναι βικαρνες σε εσας που κατεχετε την νορβηγικη προφορα προσωπικα “καλλιτεχνες” του τυπου “vigernes” ουτε καν την ορεξη έχω να μάθω να προφερω το ονομα τους . Λιγη σημασια εχει για εμας που δεν καταλαβαινουμε το θεμα του τοπικ. συγγνωμη οταν πας σε ενα λαιβ σε νοιαζει αν ειναι διπλα σου ενας δεξιος η αριστερος φασιστας?

Βασικά σε νοιάζει μη φας καμιά μπούφλα από 'κεί που δεν το περιμένεις…

Επειδή είμαστε ελιτιστές (όπως ξέρεις το μπλακμέταλ είναι μισάνθρωπο και ελιτιστικό) μας νοιάζει να μην υπάρχουν άσχετοι με το είδος.

Όπως εσύ ας πούμε.

χεεχεχε ενα σεντονι μπροστα στα 300 η 3000 post φανταζει προταση αλλα το θεμα ειναι οτι δικαιώνομαι για τον ελληνα οπαδο σε καθε καινουργιο ποστ ψευτοφιλοσοφιας.

υπερβολικος εισαι …

εχεις δικιο “ελληνα” οπαδε τοσα χρονια σε εχει διδαξει αριστα γνωστο “μεταλικο” περιοδικο να επιλεγεις και να κρινεις ποιος ειναι σχετικος και ασχετος με το black metal.
Μην εισαι τοσο απολυτος και ακου και αλλες αποψεις μην λειτουργεις τοσο φασιστικα ποιος εισαι για να κρινεις ποιος ειναι σχετικος δηλαδη?

Σ’χωρα τον, εχει νευρα επειδη εδιωξαν τον Ζαρντιμ…

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Επρεπε να φυγει δεν ηταν μπαλα αυτο που παιζαμε…ειχε δικιο ο Αλεφας

Τι “μην είσαι απόλυτος” και “άκου και άλλες απόψεις”, αυτά τα ΚΟΥΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΑ έξω απ’ το μπλακμέταλ!

Τι κομμουνισμός τι φασισμος το ενα και το αυτο…δεν χωρανε τα πολιτικα στο μεταλ γενικοτερα εγω δεν ανηκω σε καμια παραταξη και κανενα κομμα τα γραφω ολα στα αρχιδια μου και ακουω την μουσικη που γουσταρω. οι ειρωνείες προς εμενα τωρα σε κανουν να νιωθεις καποιος, αν σου εθιξα κανενα κομμα η παραταξη στα αρχιδια μου.

E, άκου την, σου είπαμε να μην την ακούς?

Απλώς αυτά που γράφεις είναι πίπες.

Marduk είσαι ο απόλυτος μέντορας του black metal! Σε προσκυνούν ορδές μπλακ μεταλλάδων! Πάλι καλά που μπήκες στη συζήτηση γιατί το metal hammer μας έχει γαμήσει το μυαλό με την προπαγάνδα του. Τελικά σας καίει περισσότερο που κράζουμε μια συγκεκριμένη ιδεολογία, μιας και κράζουμε αυτούς και όχι της μπάντες στις τελευταίες σελίδες. Τσούζει έτσι;
Όταν οι μπαντάρες σας αρχίζουν οι ίδιες τις πολιτικές συζητήσεις φταίει ο έλληνας οπαδός και πάλι που τους γυρίζει τις πλάτες; Και δεν είπε κανείς ότι δεν θα πάει στο live ή ότι δεν θα στηρίξει, εσύ το έβγαλες απο το μυαλό σου. Ούτε είπε κάποιος ότι δεν θα περάσει καλά που θα δεί Kawir και τις υπόλοιπες μπάντες. Ήμαρτον, κάνετε πραγματικά το μυαλό σας πουρέ εκεί που δεν χρειάζεται.

Τα πολιτικά στο μεταλ χωράνε όταν οι μπάντες τα φέρνουν στο προσκήνιο. Μάθε αυτό

Μια ομορφιά το τοπίκιο! Μια ομορφιά :slight_smile: :slight_smile:

Ότι πρέπει για τις Ατάκες και το Αγαπάμε.

Πέρα από την πλάκα, αυτό είναι ίσως το μόνο σωστό που έχει ειπωθεί:

Οι συγκεκριμένες 4 μπάντες βέβαια δεν τα φέρνουν, για είμαστε σωστοί.

εσυ και τρεις ακομα εδω μεσα ειναι ολοφανερο πως σας νοιαζει πως να χωσετε για φασιστες και οχι για το λαιβ που ουτε καταδιανοια οι μισοι απο σας που χωνετε θα ρθετε…και αν ερθετε θα ρθετε για ολους τους αλλους λογους εκτος το λαιβ…
ο marduk 666 οντως ειναι εξαιρεση τα λογια του σε αυτο το αντιφα μανιφεστο που χωνετε…ειστε οι ιδιοι που υμνησατε naer mataron αλλα ξαφνικα μαθατε πως ο καιαδας ειναι βουλευτης της χρυσης αυγης και φτου κακα!!!τωρα ρε μαθατε και καλα για το καιαδα???αν ηταν οπως ειναι οι περισσοτεροι θρασαδες αναρχοαριστερος εκει ολα οκ…ποτε χωσιμο…αν κατι εναι εθνικο υπερ ξεκινατε??ειστε οι ιδιοι χεστες που αν στο λαιβ σας πιασουν και σας πουνε μα καλα δε ντρεπεσαι για αυτα που λεγες και χωνες θα βαλετε τα κλαματα γλυκες μου που ειστε και γνωστοι ποιοι ειστε…το black metal παντα ηταν ακραια μουσικη και ιδεολογια…αν δεν σας κανει σπιτακι και black metal απο το καναπε και σε κανα αλτερνατιβ γκομενακι φιγουρα ποσο κακοι ειστε…[-X

<3 <3 <3

ειναι γνωστες οι ιδεες σου kai απο το myspace ομορφοπαιδο με τις den saakadte μπλο:–υζες:lol:

ο ελληνας οπαδος γυριζει γενικα τις πλατες στην ελληνικη σκηνη. Δεν ξερω κατα ποσο θα στηριξουν το live αυτο θα το συζητησουμε την επομενη μερα. Ποια μπαντα ειδες εσυ να αρχιζει πολιτικη συζητηση? η μηπως μεσα απο τους στιχους αχνοφαινεται οτι μπλαμπλαμπλα? βαρεθηκα να τσακωνομαι σαν παιδι νηπιαγωγειου για τα κολληματα του ελληνα με τα πολιτικα. φασιστες κομμουνιστες αριστεροι δεξιοι και αρχιδια .

θα στειλεις κανα emaiλ στις μπαντες η στο διοργανωτη να σε βαλουν τσαμπα να κανεις καμια κριτικη αγαπη μου ςστε να μοστραρεις στο γκομενακι ποσο σπερνεις σαν κριτικος συναυλιων??:-k

Και tattoo εχω Den Saakaldte…Οποτε ειμαι δηλωμενος φασιστας 8)