Kawir, Acherontas, The One, Serpent Noir 29/03/2013 Κυτταρο

Θα έρθω γλύκα, θα φέρω και κάτι φίλες μου.

Ωραίες οι φίλες;

Δεν είναι για τα μούσια σου άπλυτε, τις ενδιαφέρει μόνο η μουσική.

Προτιμούν τους φουσκωτούς ξυρισμένους;

να πατε στις γιαφκες σας παλιοκομμουνια…

είπαμε μη το γ*****με το τοπικ: ΜΟΝΟ ΠΕΡΙ [B]ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΩΝ[/B]…

Εγώ θα πάω. Για τη μουσική. Και το σόου τους ([I]σ.σ. όχι για τυχόν “ξύλο” στο πιτ, επί της σκηνής[/I])
Ελπίζω να κινηθεί σε κόσμιο επίπεδο ειδάλλως οι μοντ θα καρφιτσώσουν παντού αφίσσες:

[SPOILER][/SPOILER]

Ρε ‘‘μαγκιτες’’ ενθεν και ενθεν, πως την εχετε δει εδω περα?
Βγαζετε ολα τα κομπλεξ σας και δεν μιλατε για μουσικη…
Ολοι εχουν δικαιωμα να δουν την συναυλια, ασχετως πολιτικων χαζομαρων,
και οι δε και μεν μας πρηζετε και δεν θα ρθετε και στο λαιβ.
Εμεις μπαινουμε εδω και θελουμε να μιλαμε για μουσικη, θελουμε να πηγαινουμε σε
συναυλιες για μουσικη. Αντε,εχετε παραγινει ποια με αυτο το thread παλι.
cHRIS p σε παρακαλουμε εμεις οι λιγοι που ασχολουμαστε μονο με μουσικη,τουλαχιστον
να προστατεψεις εμας και τα ματια μας. Η κλειστο εντελως…καλυτερα θα ναι απ το να διαβαζουμε του καθενος το κομπλεξ.
Εχουμε να κανουμε με συναυλιιαρα που γινεται μια στα δεκα χρονια με γκρουπαρες.
Ελεος δηλαδη. Εχετε γινει κουραστικοι σε σημειο αηδιας καποιοι.

Δεν καταλαβαινω γιατι η αναγκη η δικια σου για “μουσικη” ειναι πιο σημαντικη απο την αναγκη του ChrisP (και του καθε ChrisP) να τρολλαρει το ηβεντ της χ φασιστομπαντας. :smiley:

Τι να κλείσω ακριβώς, τελευταία φορά που κοίταξα δεν είχε κίτρινο χρωματάκι το νικ μου.

Κατά τ’ άλλα, ανατριχιάζζω λίγο που το μπλακμέταλ πλέον αντιμετωπίζεται ως “μονάχα μουσική” και μιλάμε για συναυλιάρες και γκρουπάρες λες και θα ρθουν οι EXODUS με τους TANKARD να πα να λιώσουμε στις μπύρες.

@ iron_aris: Δεν υπάρχει καμιά φασιστομπάντα εδώ και δεν τρολάρω κανένα “ιβέντ”. Μόνο τους άσχετους με αυτό, λίγο.

Η καραμελιτσα φασιστο-ταδε κυκλοφορει σε πολλες γευσεις και χρωματα,Διαλεξτε την δικη σας…

Χαιρομαι που υπαρχει δημοκρατια (και) στο φορουμ… 8)

Ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν οι Acherontas θα παίξουν τίποτα από Stutthof; Έχω κάτι φίλες που θα χαρούν πολύ αν ακούσουν αυτά τα κομμάτια λαιβ.

:’) :’)

The Horn is blowing,
the Horn is blowing and sweeping away the chains of matter
and sweeping away humanity

The dead rise from their shells to lead the initiate to the venom of Samael

τα έσβησαν που τα έσβησαν το δικό μου τι το άφησαν ρε πούστη;; θα παρεξηγηθούμε κιόλας:p

αφιερωμένο στους μοντς

Χαχαχα :’)

Πάλι τα ίδια???..wtf δηλαδή…
Παράκληση να μην εμφανιστούν οι γνωστοί-άγνωστοι πάλι εδώ. Δεν θα το αντέξω!

Καλά να περάσετε στο live…

Λογικά επίτηδες άφησαν το κόμεντ σου για να φαίνεσαι ο κακός και να σου βγει βρώμα…ΧοχοΧο

Λοιπόν πάμε πάλι αφού κάποιοι είναι τρόμπες και γαμάνε τόπικ: Το live θα γαμήσει είμαι μέσα με τα μπούνια! Σπουδαίες μπάντες σε εξαιρετική τιμή :smiley:

Obscure-ίλα του θανατά:

για τον chrisp λες ε …