Αkerfeldt για LORDI?

Από το avopolis

Ο Mikael Åkerfeldt, frontman των Σουηδών OPETH, σχολίασε τον πρόσφατο διαγωνισμό της EUROVISION, λέγοντας πως του άρεσε πολύ το κομμάτι τις Βοσνίας-Ερζεγοβίνης (μέχρι εδώ O.K.), ενώ έκανε κολακευτικά σχόλια και για την συμμετοχή της Σουηδίας με την pop star της χώρας του Carola (;;;). Για τους νικητές της διοργάνωσης, LORDI, είπε κατά λέξη: ??Έλα τώρα? Τι είμαι; Κανένα πεντάχρονο;?

Nα ξεράσω τώρα ή αργότερα…

Opeth!Τί περίμενες?? :lol:

kala eipe afou oi lordi einai sugkrotima 3 katigorias!!! logia lordi: forame autes tis maskes dioti etsi eimaste oi poio cool. lol lol

Καλά να πάει να “μπιιιιιιπ” πες του…

Πολύ σωστά απάντησε.

ενω η Νirvana 1ης!!!

μετα γραφω αυταο που διωχνει τα σκυλια!!!

:thumbs up: στον Akerfeldt.

Δεν είπε και κάτι πολύ μακριά από την πραγματικότητα πάντως.

Mallon ta paraeipe.

+1

oi Opeth mou einai pantelos adiaforoi alla an ontos apadhse etsi th’arxiso na akuo siga siga :lol: :lol:

Eπ εσένα σε τσάκωσα και σ’ έχω σε εκτίμηση… Δηλαδή σου άρεσε η Καρόλα…; Εμένα πάντως μου άρεσε η Σεβερίνα… Έχω κάτι ωραία κλιπάκια από το προηγούμενο επάγγελμα της…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

On topic αν δεν έλεγε τα υπόλοιπα να δεχτώ την άποψη που έχει για τους Lordi… Άλλωσε ούτε εμένα μου αρέσουν ιδιαίτερα (Φινλανδοί μπλιάχ)… Τα υπόλοιπα έκαναν τις δηλώσεις του πιο γραφικές κι απ τους Lordi

Κρίμα και είχα μια εκτίμηση στον Akerfeldt… Έχει αποθεώσει κατα καιρούς Europe…

Μεγάλη μπάλα η Σεβερίνα… :slight_smile:

Εμ,να ζητήσουν συγνώμη παρακαλώ οι Opeth(σ.σ. που έχουν φτασμένη καριέρα) από τους LORDI…
MERCY!

ενω η Νirvana 1ης!!![/quote]

Περίπου…
Σχετικά με το θέμα οι Lοrdi είχαν πολύ πλάκα και το κομματάκι διασκεδαστικό και παρόλο που και εγώ πιστεύω ότι ήταν για δεκάχρονα έχω να πω ότι οι opeth κρατάνε μια εχθρική στάση απέναντι σε πολλά συγκροτήματα…

ενω η Νirvana 1ης!!![/quote]

Περίπου…
Σχετικά με το θέμα οι Lοrdi είχαν πολύ πλάκα και το κομματάκι διασκεδαστικό και παρόλο που και εγώ πιστεύω ότι ήταν για δεκάχρονα έχω να πω ότι οι opeth κρατάνε μια εχθρική στάση απέναντι σε πολλά συγκροτήματα…[/quote]E tote na arxisoun na kanoun parea me tous Manowar oi exypnakides.

ενω η Νirvana 1ης!!![/quote]

Περίπου…
Σχετικά με το θέμα οι Lοrdi είχαν πολύ πλάκα και το κομματάκι διασκεδαστικό και παρόλο που και εγώ πιστεύω ότι ήταν για δεκάχρονα έχω να πω ότι οι opeth κρατάνε μια εχθρική στάση απέναντι σε πολλά συγκροτήματα…[/quote]

ΟΝΤΩΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ‘‘ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ’’… ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΈΙΧΑΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ… ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΛΟΡΝΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΕΙΚ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ ‘‘ΜΕΤΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ’’(ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ) ΔΕΝ ΜΆΡΕΣΑΝ… ΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΔΟΣ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΝ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ?? ΚΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΗΘΕΛΕΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΙΣ ΜΑΖΕΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΕΞΥΜΝΕΙ ΤΗ ΜΕΤΑΛ ΟΣΟ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΙΔΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ… ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΣΤΙΛ ΣΈΝΕ ΑΛΛΟ ΑΣΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ…’'ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ… ΚΤΛ ΚΤΛ

ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ …ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ

Eπ εσένα σε τσάκωσα και σ’ έχω σε εκτίμηση… Δηλαδή σου άρεσε η Καρόλα…; Εμένα πάντως μου άρεσε η Σεβερίνα… Έχω κάτι ωραία κλιπάκια από το προηγούμενο επάγγελμα της…
[/quote]

χε.Τώρα το δα.
Βασικά Τινα Καρολ. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ενω η Νirvana 1ης!!![/quote]

Περίπου…
Σχετικά με το θέμα οι Lοrdi είχαν πολύ πλάκα και το κομματάκι διασκεδαστικό και παρόλο που και εγώ πιστεύω ότι ήταν για δεκάχρονα έχω να πω ότι οι opeth κρατάνε μια εχθρική στάση απέναντι σε πολλά συγκροτήματα…[/quote]

ΟΝΤΩΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ‘‘ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ’’… ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΥ ΜΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΈΙΧΑΝ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ… ΤΩΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΛΟΡΝΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΦΕΙΚ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ ‘‘ΜΕΤΑΛΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΝΩΘΕΙΤΕ’’(ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ) ΔΕΝ ΜΆΡΕΣΑΝ… ΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΙΔΟΣ ΤΙ ΡΟΛΟ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΝ ΕΚΕΙ ΠΕΡΑ?? ΚΙ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΗΘΕΛΕΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΙΣ ΜΑΖΕΣ ΚΤΛ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΝΑ ΕΞΥΜΝΕΙ ΤΗ ΜΕΤΑΛ ΟΣΟ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΙΔΟΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ… ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΤΟ ΣΤΙΛ ΣΈΝΕ ΑΛΛΟ ΑΣΜΑ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ…’'ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΦΤΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ… ΚΤΛ ΚΤΛ

ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ …ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ[/quote]

Τα κεφαλαία δεν είναι το πρόβλημα το είδος όμως γράφεται με ει…
(νομίζω κάποια φορά σε είχα ξαναδιορθώσει αλλά έχε χάρη που είσαι nirvanoκόριτσο…)!!!

Ημαρτον…Οι Opeth η τεραστια μπαντα που θα κρινει και τους αλλους…
Για αδελφες και οσους διαβαζουν hammer καλοι ειναι/Α και για καποιους που πηγανε να δουνε Ryche στο Gagarin και ευχονταν περαστικα στους αλλους… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ελεος πια

Εντάξει Tommy_Skeoch το έχεσες κι εσύ λίγο τώρα για τους Όπεθ.
Κατά τα άλλα καλό ψώνιο ο Άκερφελντ…