KREATOR Athens & Thessaloniki

Καλα δεν πιστευω να ρθει ολο το πακετο εδω.
Και ειδικα Caliban που εχω δει δεν με χαλαει να μην τους φερουν,βαρετοι ηταν.

θα φωνάζουμε μαζί people of the lie???

Και αυτο και betrayer και ο,τι άλλο γουστάρεις ! 8O:p:wink::roll:

α οκ ψήνομαι

Αμάν. Και σήμερα μου λέγε μια φίλη μου να ψάξω για Kreator! Τέλεια. Περιμένουμε περισσότερες πληροφορίες. Ο χώρος με χάλασε λίγο αλλά δεν πειράζει. Τέλεια :thumbup:

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος που είναι αυτός ο χώρος?και γιατί είναι τόσο χάλια

Ο χωρος πρεπει να ηταν πρωην αποθηκη ή κατι τετοιο. Ειχαν παιξει και οι Helloween εκει. Μετριος εως χαλι μαυρο ο ηχος αναλογα με το που καθεσαι.

Γενικως αθλιοτητες… Παλι didi θα ναι, ε?

Μετά την χλιαρή και μέτρια εμφάνιση τους (μετά τουσ Θεούς Celtic Frost) δεν με ενδιαφέρει να ξαναδώ Kreator.Ξέρω ότι είναι μεγάλη μπάντα αλλά…δεν θέλω πια,φτάνει τόσο

Εντάξει κι εσύ τώρα συγκρίνεις την εμφάνιση των celtic frost που την περιμέναμε 15 χρόνια με αυτή των ΚΡΑΣΑΤΟΡ(χεχεχε εφηβικό κατάλοιπο)που έρχονται κάθε 2 χρόνια.ποιος λες να κερδίσει?

Tι λες ρε σατυρε!
Ενω γουσταρω φροστ τρελα, αλλα σε εκεινο το λαηβ ηταν απιστευτα κουραστικοι! Ισως φταιει και η τελευταια “αλμπουμαρα” που βγαλαν…δε ξερω :roll:

Ενταξει και για μενα ηρθε η ωρα να τους δω πρωτη φορα…Θα ειμαι εκει σιγουρα…

Οσο για το χωρο εγω στους Helloween δεν ειχα παραπονα…Ηταν πολυ καλος και ο χωρος και ο ηχος κατα τη γνωμη μου…
Θα δειξει πως θα ειναι στους Γερμανους…

Αντε αλλη μια συναυλια στο προγραμμα…Βεβαια τοτε θα κλεινουμε για τα καλοκαιρινα φεστιβαλ και δεν ξερω τι φραγκα θα εχουν μεινει αλλα δεν γαμιεται θα παμε…

Kreator θα γούσταρα πολύ να δω. Αλλά με ξενερώνει ο χώρος του Principal, ρε γαμώτο.

Καλή φάση. Και για μένα πρώτη φορά θα είναι :p:oops:
Ξέρουμε τίποτα για τιμές ?
Και οταν λέει “Toll 56/Cultural Center of the Foundation of the Hellenic World” εννοεί το Ίδρυμα Μείζονος Ελληνισμού ?

Ωω, ναι!!!

Έλα ρε παιδες ανακοινώθηκε επίσημα? Καλά όχι ότι δεν το περιμέναμε, οι Kreator είναι από τα πλέον συνεπή γκρουπς στο ραντεβού τους με το ελληνικό κοινό. Νομίζω θα είναι η 6η φορά που θα τους δω. Καλά ρε παίδες τί κάθεστε και συγκρίνετε ακόμα την περσινή τους εμφάνιση? Τα έχω ξαναπεί, ήρθαν δεύτερη φορα μετά το Enemy, οπότε είναι λογικό αν δεν έχουν νέα κομμάτια να ισχυρίζονται αυτοί που τους είχαν ξαναδεί περί τυπικής εμφάνισης. Παρόλαυτά, εγώ εκείνη την βραδιά θυμάμαι να γίνεται χαμός από την πρώτη νοτα μέχρι την τελευταία. Συν ότι μας παίξαν το Some Pain Will Last και το Love Us Or Hate Us. Πόσοι τα είχατε ξανακούσει ( μετά το 90 εννοώ, panos() σε πρόλαβα :stuck_out_tongue: )?

Παρακαλώ να γίνει κάνα θαύμα και να ακούσουμε επιτέλους εκείνο το Storming With Menace ή κάτι από το Endorama που το χω άχτι.

Φανταστικά νέα!!!:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo:
Το όλο πακέτο είναι φανταστικό.

οχι ρε ποιο πρινσιπαλ…πλακα μας κανουν?
θα πρωτιμουσα υδρογειο…
Αντε να δουμε!

Γιατι ρε παιδια εγω που ειδα τους firewind στο principal ο ηχος ηταν εκπληκτικος τουλαχιστον πανω!!!τεσπα δεν το χανω!!!

Είναι η καλύτερη στιγμή πάντως για να έθουν οι Kreator, αφού μετά τα χριστούγεννα κυκλοφορούν νέο cd μετά από τόσα χρόνια.