KREATOR Athens & Thessaloniki

Πω, καλα, τους Caliban βρηκαν να φερουν;#-o

Αν μ αρεσει το νεο Kreator, θα ειμαι παρων για τεταρτη φορα. Τα δυο προηγουμενα ηταν δισκαρες κι ευελπιστουμε σ’ εξισου καλη συνεχεια…

Και καντε επιτελους ρε αυτο το πακετο με Destruction και Sodom :!: O Schmier ειχε αναφερει πως παιζει να επαναληφθει…

Edit: Απ οτι καταλαβα θα γινει στο κεντρο μειζονος ελληνισμου. Ή οχι;

Εκει θα ειμαι,να φωνάζω
Inis monaaaaaaaa

Μη το χασει κανεις,θα ειναι οργασμικα!

ο χωρος εκει στο μερος αυτο ειναι πιστευω ασχημος για τους κρεατορ…στους χελογιν παντως ειχα πεθανει στην ζεστη…γμστ…φαντασου τι θα γινει εκει…#-o ρε λεω να φτιαξω σημαια θα με αφησουν να την βαλω μεσα??

Ε ναι γιατί να μη σ’ αφήσουν

τρελενομαι και γω για frost. Όμως το τελευταιο αλμπουμ παρόλο που μου αρέσει δεν είναι και το πλέον κατάλληλο για συναυλία. Άσε που τα περισσότερα κομμάτια τους τα παίξανε πιο αργά. Γιατί τα παλιά κομμάτια παίχτηκαν πιο αργά δεν μπορώ να καταλάβω. Έτσι τους ήρθε δεν ξέρω, FROST είναι αυτοί και πάντα απρόβλεπτοι.Κάποιες στιγμές μου άρεσε ο GROOVY ήχος τους, αλλα…που είναι η ταχύτητες οεοο?:-k
Όσο για τους KREATOR ο΄κόσμος πρέπει να τους χάρηκε. είδα καλό moshing, δεν το περίμενα. Και ποιος ξεχνάει την οθόνη πίσω από το γκρουπ που έδειχνε τα videos του γκρουπ. Υπέροχη ιδέα. Οι KREATOR πάντα είναι αξία για ενα thrash live. Μόνη ένσταση ο Sami (καλά το λέω??).Πολύ ήρεμος για το όλο image τους στις συναυλίες. Λιγότερο κάφρος μου φαίνεται από τους υπόλοιπους…:lol:

Ο Sami βασικά είναι ένας εξαίρετος κιθαρίστας, λίγο έξω όμως από το ΘΡΑΣ attitude. Αν όμως σκεφτείς ότι παίζει στους Waltari μπορείς να καταλαβεις την τρέλα που κουβαλάει μέσα του.

Cultural Center of the Foundation of the Hellenic World???
Ξερει κανεις που ειναι αυτο???

Εκεί που παίζαν Helloween/Gamma Ray.

Σταθμός ΗΣΑΠ Καλλιθέα και μετά περπάτημα. Σε κάτι στενάκια κάθετα στη Πειραιώς είναι.

ευχαριστω!!! Ας ελπισουμε μονο να μην ειναι το εισητηριο πανω ααπο 40-45 ευρω…

ρε παιδια…επειδη μολις εχω γινει φοιτητης λυστε μου μια απορια…σαββατο πεφτει εξεταστικη?γιατι φεβρουαριος ειναι περιοδος εξεταστικης…αλλα δεν πιστευω και σαββατο…?

Όχι, Σάββατο δε γράφεις.

ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!:D:D:D:D8):stuck_out_tongue:
ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!

Υπάρχουν και σχολές που δίνουν Σάββατο, οπότε μην είσαι και τόσο απόλυτος:p

Πρέπει να τον γείωσες τον άλλον τώρα. :stuck_out_tongue:

Πάντως είχα την εντύπωση για όλες τις σχολές ισχύουν τα ίδια, σ/κ δεν γράφουμε. Αλλά μπορεί να κάνω λάθος.

καλά και να γράφεις σιγά… εγώ στο kreator sodom destruction είχα ανέβει από την Πάτρα αυθημερόν (έφυγα με το πρώτο τρένο), ακριβώς για τον λόγο ότι ήταν περιοδος εξετάσεων.

Οχι υπαρχουν σχολες που γραφουν και Σαββατο,ισχυει αυτο,μου το εχει πει φιλος απο νομικη που γραφουν αρκετα συχνα Σαββατα.

Ε, και τι αγχωνεσαι απο τωρα!!! Δεν προκειται να χασεις τη συναυλια για τετοιο λογο…

ειδατε τα support … http://www.bravewords.com/news/97371 δειτε εδω…λενε τπτ τα συγκροτηματα αυτα???:-k:-k

γιατί οι άνθρωποι τα παίξαν όλα doom!!! celtic wizard/electirc frost.και ήταν γαμάτοι

Αν και Πειραιώτης, μάλλον για Θεσσαλονίκη με βλέπω. Για το Πρίνσιπαλ παίζει ακόμα πούλμαν για να πας και κυρίως για να γυρίσεις; Αν όχι τότε πως;;;;;;;;;;;;;;