Kreator - Morbid Angel - Nile live at Thessalonica 17/11 Principal

Tελικα οι Morbid Angel τι ωρα βγαινουν να ξερουμε μη παθουμε καμια νιλα? 8)

Fueled By Fire 18:45 - 19:15
Nile 19:30 - 20:15
Morbid Angel 20:45 - 22:00
Kreator 22:30 - 23:45

Thank you :smiley:

…μόνο 75’ οι Kreator8O…δεν θέλω να το πιστέψω…όπως και νά’χει σε λίγες ώρες ξεκινάω με το τραίνο για Θεσσαλονίκη, για τον αυριανό όλεθρο ‘‘the Sallonica way’’…καλά να περάσετε απόψε όσοι πάτε:):!:

Ουουουυ…αισχος…ακομα δεν εχουν ανοιξει οι πορτες…στηνουν ακομα…καλες 02.00

ωραια πραματα…

σοβαρα τωρα, το να πας ν ακουσεις thrash/death συναυλια στο fuzz ειναι σα να επιδιωκεις να παθεις κωφωση.

καλη δυναμη σ οσους πηγατε :lol:

…Γυρω στις 20.30 ανοιξανε τελικα…χασανε το καραβι, τρακαρανε στην διαδρομη…ολο αυτο ομως καθυστερησε πολυ το live να ξεκινησει και μπηκα στο club κατα τις 21.00 με τους Nile να ειναι ηδη στην σκηνη.

περισσοτερα αυριο…ειμαι χωμα…οι Kreator εσκισαν παντως.

Με μια τεραστια υπερενταση, τα πρώτα που έχω να πω είναι αυτά:
Λοιπόοοοον. Ενα τεράστιο ΜΠΡΑΒΟ στους Kreator που απλά ότι κι αν εχω ακούσει, όση σαπίλα και μαυριλα και ντεθίλα, ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορει να ορίσει καλύτερα την έννοα της βία από αυτούς. Άξιζαν τα πάντα.
Ενα τεράστιο συγχαρητήρια στους Morbid Angel που παίξανε με τρομερή καβλα και έκαναν το φαζ να τρανταζεται ολόκληρο ακόμη και τους μη φανς τους. Σεημ Και για τους Nile που γαμησαν το σύμπαν, και απέδειξαν πως αυτά τα εξωπραγματικα ριφ και drum rythyms δεν είναι μύθος, κρίμα που έπαιξαν τόσο λίγο.
Ένα πατ πατ στον ώμο για τους fueled by fire που έφαγαν τέτοια ξενέρα και αναγκαστηκαν να παίξουν τελευταιοι λόγω της καθυστέρησης, ο κόσμος έφυγε, και πραγματικα ο ήχος τους ήταν ίσως καλύτερος και το παίξιμο τους αξιοπρεπέστατο. Άσχετα που δεν πολυγουστάρω έκατσα τουλάχιστον από σεβασμό για τη μπάντα.
Και τέλος, ένα ΓΙΓΑΝΤΙΑΙΟ ΑΗ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ στους παρακατω.

  1. Στα γ******α κοριτσακια που ξερουν μονο τον τελευταιο δισκο και το βαηολεντ ρεβολουσιον, μοστράρονται στο καγκελο και καθονται σαν αγγουρια.
  2. Στους “συνεχιστές του θρας πνεύματος στη σύγχρονη εποχή”, που όταν οι morbid angel και οι kreator δίδασκαν τη βία, εκείνοι ανέμιζαλ το μαλλί τους στις γκόμενες της πίσω σειράς όταν όσοι γούσταραν ελιωναν στον ιδρωτα και τα λαρυγγια τους εσφιγγαν απο τις φωνες, και αποφάσισαν να μπουν στο πιτ των fueled by fire, που ήταν ΜΟΝΟ αυτοί, ήταν κυριλέ, και νόμιζαν πως έκαναν κάτι. Κατα τα αλλα ναι γουσταρουμε θρας και αλητειες. Καρκίνος μόνο.

Φυσικά έπεται συνέχεια γιατι η βραδια ήταν αξεχαστη!

Απορία: πρέπει να έχουμε νεκρό/βαριά τραυματία για να σκεφτούν στο fuzz να βγάλουν τα γαμώ πλακάκια από κάτω ??? έκανα circle pit και δεν σήκωνα τα πόδια τα έσερνα … 1000 φορές gagarin …
μην αναφέρω το πόσο τραγικά τίγκα ήταν …

Όσο για [B]Kreator [/B]γάμησαν, έσκισαν και έφυγαν … και λόγο του περιορισμένου χρόνου τα κομμάτια (και τα κεφάλια) έπεφταν το ένα μετά το άλλο χωρίς πολλά πολλά …

εδιτ: αγαπάμε το αποπάνου ποστ :slight_smile:

αρκετος κοσμος τιγκα το μαγαζι!χαιρομαι που επιασε κοσμο αυτη η συναυλια κι ελπιζω να δουμε αναλογα πακετα…
Nile απλα τρομεροι καλα ο Κολλιας ειναι απλα ενα ΚΤΗΝΟΣ στα drums…Morbid Angel κι αυτοι πολυ καλοι ΚΑΡΑΠΟΡΩΘΗΚΑ που παιξανε το dawn of the angry που δεν το περιμενα…Kreator απλως ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ o Petrozza στους καλυτερους, και πιο πορωτικους
frontmen ever!και να μην γουσταρει καποιος ο τυπος απλα σε κανει να γουσταρεις! :stuck_out_tongue:
Fueled by Fire ειχα μιλησει απεξω στα παιδια για το τι εγινε και μου εξηγησαν και μου ζητησαν ευγενεστατα να ενημερωσω οσους γνωριζω για το οτι θα παιξουν τελευταιοι και αν γουσταρω να μεινω κι ετσι εμεινα για υποστηριξη στα παλληκαρια και ηταν αξιοπρεπεστατοι!
αυτα! καληνυχτες! :stuck_out_tongue:

Ευχαριστω τον Μεγαλοδυναμο που δεν εβρεχε χθες γιατι μιαμιση ωρα εξω στημενοι,αλλοι ακομα περισσοτερο, σημερα θα ειμασταν ολοι με μια ωραιοτατη πνευμονια.
Οι πορτες ανοιξαν γυρω στις 21.00 αν θυμαμαι καλα και πριν καλα καλα μπει ο κοσμος, ξεκινησαν να παιζουν οι Nile. Γιατι τετοια βιασυνη ρε παιδια,δεν μπορειτε δλδ να περιμενετε να μπει ο κοσμος, τα 5-10 λεπτα σας πειραξαν ,υστερα απο τετοια καθυστερηση( δεν αναφερομαι στους Nile )? Ολος ο κοσμος ηταν ακομα εξω στριμωγμενος και τσαντισμενος,αλλα το παρτυ μεσα ξεκινησε.
NILE: Τα παλικαρια πραγματικα τα σπασανε,πολυ καλοι,αν και τους αδικουσε ο ηχος γιατι προσωπικη μου γνωμη ηταν πολυ κακος.
MORBID ANGEL: Πολυ καλος ηχος, τρελες κομματαρες και γενικοτερα τα εδωσαν ολα πανω στην σκηνη. Ο κοσμος εδειχνε να γουσταρει τρελα με…αρκετο ξυλο.
FUELED BY FIRE: Η ωρα ειχε παει 2.10 και ημουν ηδη κομματια απο τους Kreator, εκατσα ομως και του τιμησα για 2-3 κομματια, μονο και μονο επειδη εκαναν ολοκληρο ταξιδι και πανω απ’ολα σεβομαστε την μουσικη. Αρκετα καλοι,με ωραιο και καθαρο ηχο,αλλα για μενα προσωπικα, αδιαφοροι.
KREATOR: Οτι και να πεις για αυτο το συγκροτημα νομιζω οτι ειναι λιγο. Η προσφορα τους τοσα χρονια στην thrash σκηνη ειναι τεραστια.Τετοιο συγκροτημα δεν νομιζω να ξαναβγει. Πραγματικα τα σπασανε,πραγματικα ταρακουνηθηκε το fuzz, πραγματικα δεν ηθελα να σταματησουν να παιζουν. Εγω προσωπικα θελω να τους πω ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω που μου εχουν προσφερει τοσα μουσικα ακουσματα τοσα χρονια και εξακολοθουν να μου προσφερουν. Δεν θελω να πω τι επαιξαν και πως και τι ηχο κτλ κτλ. Απλα αυτα που ειπα και τιποτα παραπανω. RESPECT!

απλως απιστευτη συναυλια.

πριν πω για αυτην θελω να ρωτησω ΓΙΑΤΙ περιμεναμε σαν μαλακες 2 ωρες για να μπουμε? ξερει κανεις?

εχουμε και λεμε:

NILE: παρα πολυ καλοι και γαμω τα ατομα μου φανηκαν. ειδικα ο σαντερς. ηταν τοσο χαλαρος μα επαιζε απιστευτα πραγματα! προσωπικα ηθελα ενα καλυτερο σετλιστ. σε αλλες χωρες εχουν παιξει κομματια οπως lashed to the slave stick, permiting the noble dead…, execration test και αντι αυτων χθες επαιξαν το ithyphalic. κατα τα αλλα πολυ καλοι!

MORBID ANGEL: τα γαμησαν ολα τα παλικαρια. τους περιμενα καλους αλλα οχι τοοοοοοσο. πρωτα απολα επαιξαν PAIN DIVINE. μετα κοπανησαν και dawn of the angry και φυσικα το κλεισιμο με το τρομερο σερι god of emptiness-world of shit. δεν υπαρχουν τα ποιδια. ο τρευ απλως θεος, ο βινσεντ καταφερνει και σε παρασυρει με φοβερο τροπο (παροτι οταν μιλαει στα κενα δεν το εχει και παρα πολυ). η τριαδα rapture-pain divine-maze of torment ηταν ισως η πιο βιαιη σερι τριαδα της βραδιας.

KREATOR: προσωπικα ειχα παραδωσει πνευμα απο τους morbid angel κιολας. γενικα αν και επεσε παρα πολυ ξυλο εβγαζε και ματια οτι ο κοσμος -και λογω του οτι ειχε παει αργα αλλα και λογω των προηγουμενων μεγαθηριων- με το ζορι την παλευε τοση βιαιοτητα. αναρωτιεμαι ποσο πιο πολυ ξυλο θα επεφτε αν ειχαν κανα ξενερωτο opener και ο κοσμος ηταν ξεκουραστος οταν βγηκανε. και οι παλιογερμανοι ηταν απλως ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΙ. τα παντα ΤΕΛΕΙΑ. ηταν πορωτικοι, με αρκετα καλο ηχο, ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ σκηνικα, και γενικοτερα τα παντα δουλεψαν ρολοι. ο μιλλε ειναι απλως τρομερος frontman και ακομα και αν πολλες φορες επαναλαμβανεται σου δειχνει οτι τα νιωθει τοσο εντονα ολα εκεινη τη στιγμη που ειναι απλως υπερπορωτικος.

γενικα, πολυ ξυλο, φοβερες μπαντες και πολυ θερμο κοινο. απο τα καλυτερα λαιβ και ισως το κορυφαιο πακετο εβερ στον extreme χωρο!

Οι Morbid Angel με ποιον drummer έπαιξαν ? Tim Yeung ?

Ναι, με τον Tim έπαιξαν.

Περιέργη βραδιά η χθεσινή. Είχε μερικά πράγματα πολύ αρνητικά και μερικά πολύ θετικά.

Τα πολύ αρνητικά αναφέρθηκαν. Το να στέκεσαι 2 ώρες στο όρθιο μες στην υγρασία, και να έχουμε παρατήσει όλοι δουλειές, διαβάσματα οι νεότεροι και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς για να είμαστε στην ώρα μας, δεν είναι και ότι καλύτερο. (Γενικά πάντως υπήρχε κλίμα γκαντεμιάς χθες. Ακόμα και το τρένο σε κάποια στιγμή σταματούσε γιατί είχε γίνει απόπειρα αυτοκτονίας!)

Ίσως θα μπορούσαν να άνοιγαν νωρίτερα οι πόρτες, και να μην άρχιζαν οι Nile τόσο νωρίς, ώστε ακόμα να μην έχουν προλάβει ακόμα να μπουν στο χώρο άτομα που τους γουστάρουν και ήρθαν γι αυτούς από νωρίς. Για τα παραπάνω βεβαίως δεν ευθύνονται οι μπάντες.

Στα πολύ θετικά βέβαια είναι η υψηλή απόδοση που έπιασαν και οι 3 μεγάλοι, και με πολύ καλά σετλιστ, ιδίως για μας που τους βλέπαμε για πρώτη φορά. Ατελείωτο κοπάνημα και στους τρεις, ευχαριστηθήκαμε death και thrash ύμνους, και μάλιστα χωρίς πολλά λόγια λόγω της μεγάλης καθυστέρησης. Εξωφρενικό τελείωμα από τους Kreator στο τέλος, μάλλον πολύς κόσμος θα έχει πρόβλημα με το σβέρκο του σήμερα.

Αν δεν υπήρχαν οι στραβές, όλα θα ήταν τέλεια. Εύχομαι να δούμε και άλλα τέτοια πακέτα, φαίνεται ότι ο κόσμος τα στηρίζει, αφού το Fuzz γέμισε.

Τραγικη η καθυστερηση, μην τα ξαναλεω.

Επισης, οι Morbid Angel σβησανε καθετι απο το πλανητη χθες. Σετλιστ απο αλλο συμπαν πραγματικα, μονο γκαριδες, ξυλος, χεντμπανγκινγκ και αποθεωση. [SPOILER]ΜΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕ IMMORTAL RITES ΓΑΜΩΤΟ? Καλα, μετα δεν το συζηταω, Maze Of Torment, Pain Divine, Rapture, Fall From Grace, Chapel Of Ghouls, τα παντα ολα[/SPOILER]

Ας το παρουμε απο την αρχη…

Nile: Δεν εχω ακουσει παρα πολυ, αλλα τους ευχαριστηθηκα. Κλεισιμο με [SPOILER]Black Seeds Of Vengeance[/SPOILER] και πορωση, στιβαροι πανω στην σκηση, αλλαξαν τα φωτα στα οργανα τους, δυναμη, πονος, αιγυπτιακη ατμοσφαιρα, ολα τα καλα των Nile! Παναξιοι φυσικα.

Morbid Angel: Ε τα ειπα πιο πανω, τι να πω και τωρα δηλαδη. Βια, καυλα, πονος, μισος, σετλισταρα, παρανοια, ανελεητο κοπανημα. Βριστε με, αλλα τους πατησαν ολους κατω, εκτος φανμποησμου δηλαδη και προτιμησεων, επηλθε η απολυτη ισοπεδωση.

Kreator: Αρχοντες. Προσωπικα, μονο μεχρι (και) το Coma εχω ακουσει, στα παλια κωλογουσταρα αλλα και τα υπολοιπα μου αρεσαν πολυ και το ευχαριστηθηκα. Δυναμη πανω στην σκηνη, ο Mille δεσποζει, παθος και οργη, ενα κοινο να παραλληρει απο κατω, μονο θρας γενικα. Να ξαναρθουν, να τους ξανατιμησουμε! PLEASURE TO KILL!

Και τελος οι Fueled By Fire, για οσους μειναμε, πολυ καλοπαιγμενο θρας, τα παλικαρια δεν πτοηθηκαν ιδιαιτερα με τη μαλακια που παιχτηκε, εκαναν το κομματι τους, αλλα δυστυχως δεν ειχα δυναμεις για να ανταποκριθω οπως θα ηθελα. Θα τους κοιταξω παραπανω, αξιζουν.

Κατα τ’αλλα, απροσδοκητα καλος ηχος για Fuzz (οχι καμια ηχαρα αλλα ακουγες τι γινοταν), οσες φορες χωθηκα σε πιτ περισσοτερο πατιναζ εκανα και επισης σκατα στα μουτρα τους που πουλανε 25 ευρω τα μπλουζακια (και μερικα ηταν τοσο γαματα).

Υ.Σ. Αφηστε που ο ηλεκτρικος μας κατεβασε Θησειο γιατι εγινε αποπειρα αυτοκτονιας!!

Να πω και γω τις εντυπώσεις μου . Δεν θα αναφερθώ στα της διοργάνωσης , τα είπαν οι προηγούμενοι .

NILE : Είχα ακούσει ελάχιστα πράγματα , δεν είμαι φαν της μουσικής τους. Live είναι καλή φάση , τεχνικοί και δεμένο παίξιμο. Ωραίο κλείσιμο με Black Seeds of Vengeance.

MORBID ANGEL : Έχω ακούσει τα κλασσικά Covenant , Altars κ Blessed . Γαμάτη εμφάνιση, εγώ που δεν τρελαίνομαι γούσταρα. Ο Dave μορφή και o drummer που δεν τον ήξερα μας έδωσε τα μυαλά στα χέρια. Ωραίο setilist , ακόμα καλύτερο κλείσιμο με God of Emptiness και World of Shit . ( To solo του Trey στην μέση του Chapel of Ghouls , ίσως ότι πιο ανούσιο έχω ακούσει σε live)

KREATOR : Ισοπέδωση. Απλά και χωρίς πολλή ανάλυση. Setlist βασισμένο σε hit , αλλά οk Kreator είναι , ότι και να παίξουν καύλα . Θα ήθελα να δω και Fueled αλλά το πρωινό ξύπνημα το απαγόρευε .

Anyway το μαγαζί ήταν τίγκα μακάρι να δούμε και άλλα τέτοια πακέτα

Να καταθεσω κι εγω τη γνωμη μ για το πολυαναμενομενο πριν τη χθεσινη βραδια live.

Καταρχην, ως προς την διοργανωση και γενικοτερα με την ολη καθυστερηση π προεκυψε δεν θελω να βιαστω να κραξω διοτι δε γνωριζω το λογο, ομως σιγουρα θα επρεπε να υπαρξει μια ενημερωση μονο και μονο για να κατευνασουν το μενομενο πληθος π ειχε αρχιζει να ξεσηκωνεται και να γιουχαρει απ ενα σημειο και μετα. Παντως σωστη κινηση τ οτι οι FBF θα επαιζαν (μιας και δεν εμεινα να τους δω) μετα τους Kreator.

Ως προς τους πρωταγωνιστες της βραδιας τωρα:

Nile: 4η φορα π τους ειδα κι ειλικρινα δικαιωσαν για μια ακομη φορα τις προσδοκιες μ. Η καλυτερη και πιο υπερπληρης live death metal μπαντα αυτη τη στιγμη διχως υπερβολες κι ενθουσιασμους. Μεγαλη εκπληξη το Defiling The Gates Of Ishtar το οποιο παιζει να εχουν να το παιξουν πανω απο 10 χρονια σε συναυλια τους. Τα 2 κομματια απο το καινουργιο αλμπουμ βγηκαν εξαιρετικα επι σκηνης κι οσο για το Κολλια… απλα απο αλλο πλανητη γνωστα αυτα μη τα ξαναλεμε.

Μorbid Angel: Να πω την αληθεια δεν ασπαζομαι τον ενθουσιασμο των υπολοιπων για τη χθεσινη τους εμφανιση. Τους ειδα για 6η φορα, σιγουρα λιγο προκατειλημμενος λογω Vincent (π ετσι κι αλλιως απεδειξε κι εχθες οτι ειναι μεγαλο νουμερο) ο ηχος ειχε μεγαλες διακυμανσεις σε καποια κομματια βλεπε Maze of Torment, Chapel of Ghouls , Where The Slive Live, ακουγες τους ΜΑ να παιζουν σαν ΜΑ κι σ αλλα βλεπε Pain Divine,Rapture, Lord of All Fevers… να βγαινει ενας αχταρμας. Σιγουρα ειναι ΜΑ και λιγη λασπη στον ηχο ειναι ευπροσδεκτη αλλα σε μεγαλο μερος του σετ η αισθηση π μ αφηναν ηταν ακριβως αυτη κι οχι πορωση. Ο Τim Yeung εκπληκτικος παρ ολα αυτα, σιγουρα με Sandoval θα ηταν αλλιως εχθες για πολλους και διαφορους λογους ομως πολλα απ τα κομματια ο τυπος δεν τα απαιξε απλα καλα, τα εκτιναξε!!! Κι εδω ειχαμε εκπληξη στο σετ μιας και δε θυμαμαι εγω προσωπικα επι Vincent να χουν ξαναπαιξει κομματι εποχης Tucker (Bil Ur Sag).

Kreator: O περισσοτερος κοσμος γι αυτους ειχε ερθει ας μη γελιομαστε κι οι ιδιοι ως headliners της βραδιας απεδειξαν πολυ απλα οτι εχουν το τροπο να κανουν το κοινο να περναει καλα. Εντυπωσιακη εναρξη, σκηνικα, βιντεακια, κι ενα σετ π αν και ικανοποιητικο θα μπορουσε να ναι λιγο πιο προσαρμοσμενο στις προ 00ς κυκλοφοριες κι οχι τοσο στις απαιτησεις των νεοτερων οπαδων τους. Ο Μιλε γι αλλη μια φορα αναμενομενα καλος ως frontman κι ο Ventor φανηκε πως το εχει ακομα.

ΥΓ: Αυτο το ρημαδι το Coma of Souls γιατι να μην παιχτει ολοκληρο ε?

απλα πραγματα.[SIZE=“5”]μπραβω ρε μαγκες [SIZE=“6”]KREATOR[/SIZE][/SIZE]και πολυ καλος ηχος,πως το παθαν εκει στο FUZZ…στην αρχη στο ντου μπορει να ειχαμε και τραυματισμους.με τους μαλακες.μπορουσαν να βαλουν καγκελα μεχρι πιο περα.ειχανε μαζευτει πανω απο 1000 ατομα.απεξω.πως να ελεγχονταν.

Kαταρχην εφτασα στο fuzz κατα τις 8.15 και μου λενε ακομα δεν εχουν ανοιξει οι πορτες. Επαθα ενα σοκ, αν και με βολεψε γτ θα εβλεπα εν τελει και fueled by fire, αλλα ειναι μαλακια για ατομα που ειχαν ερθει με μμμ η/και που δουλευαν τν επομενη μερα, η τελος παντων ειχαν κανει τα προγραμματα τους στην τελικη.

Περα απο αυτο Nile καθησα εξω για μπυρακια μιας και δεν πολυψηνομαι, να παρουμε λιγο αερα γτ ο κοσμος ηταν παααρα πολυς.

Μπαινω μεσα λιγο πριν βγουν οι Morbid Angel. Για μενα τα ισοπεδωσαν ολα. Αψογο setlist-oνειρο (μ αρεσε κι η “εκπληξουλα” Bil-ur Sag απο τη δισκαρα FFTTF). Mακαρι να ταν και ο Commando να τα βλεπαμε ολα!!! Καλα ο Vincent καραγκιοζης απο τους λιγους κλειστο το ρημαδι και παιξε τις κομματαρες σου, μωρη.

Κreator, δεν συμμεριζομαι τον ενθουσιασμο σας. Νομιζω ηταν καλυτεροι σαν αποδοση και ηχο προφανως απο την προηγουμενη φορα. Καταρχην το setlist για τα προσωπικα μου γουστα ηταν μετριο. Βεβαια, εχει την εξηγηση του, πολυς κοσμος θελει τα καινουρια κομματια παρα πολυ, χαρακτηριστικο δηλαδη οτι μερικοι ξερανε απεξω κι ανακατωτα στιχους απο violent rev (αντε και phobia) και μετα και στα παλια τσιμουδια. Anyway, αυτο δεν μας εμποδισε να περασουμε πολυ καλα και να τα σπασουμε ο καθεις στα κομματια της επιλογης του 8).
Επισης, μακαρι να μην ηξερα την εκπληξη με την εισαγωγη του coma και στα καπακια endless pain εσκασε πολυ ωραια!

Fueled by Fire, καθησα και εμεινα πολυ ευχαριστημενος. Νταξει τα παληκαρια φαγανε τρελη ξενερα, αλλα μας αποζημιωσαν. Παροτι δεν ειχα τρελη επαφη με το υλικο τους γουσταρα τρελα. ΟΚ, κοινοτυπο thrash θα πει καποιος πως παιζουν. Αλλα εγω ειδα οτι το κανουν πιο αληθινα απο αλλες καινουριες μπαντες και σιγουρα θα κατσω να ακουσω καλυτερα τους 2 δισκους τους μετα απο τη μινι-εμφανιση.

Αν και για μενα απαραδεκτο το γεγονος να τους βαζουν τελευταιους και να μενουν με το ζορι 100 ατομα. ΟΚ καταλαβαινω και τους υπολοιπους 1000 που θελανε να φυγουνε πιο γρηγορα, αλλα ειναι ελλειχη σεβασμου για την μπαντα
Οπως και να χει θα λενε οτι κανανε headline με support morbid angel Kαι kreator :stuck_out_tongue:

Respect σε Machine Head για τη σωτηρια επεμβαση του με το αμαξι, κι ενα συγγνωμη σ αυτον, tatsoman και Martian γτ τους επρηξα τα αρχιδια με τις μαλακιες μου :lol: