Krisiun, Malevolent Creation, Vital Remains - 01/03/2012 @ Eightball

καλησπέρα σας :stuck_out_tongue:

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=7840

Δεν θα κατεβει Αθηνα το πακετο?

κ πεμπτη ρε γμτ

@ Martian: όχι

Μόνο Σαλόνικα θα παίξουν (τουλάχιστον έτσι μου είπε ο διοργανωτής :wink: )

Πέμπτη;:-k

A και δευτέρα βγαίνει η ανακοίνωση νομίζω

Ε αν δεν κατεβει το πακετο θα ανεβω σιγουρα!δεν χανεται αυτο το πακετο!!!

Φερτε τουλαχιστον Malevolent κατω, ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΔΙΑΟΛΟΣ!

Αδικια γαμωτο, ζηλευω τρελα :frowning:

Γαμω την πουτανα μου γαμω

Εντάξει, ας περιμένουμε πάντως μήπως κατέβει και κάτω το πακέτο. Και Vader-Gorgoroth στην αρχή μόνο για Θεσσαλονίκη ήταν και τελικά ήρθαν και εδώ.

Αν δε κατεβει το πακετο θ ανεβουμε εμεις !!!

Eleos kai Thes/nikh mono kai Pempth(!!!)…Egw dhladh pou douleuw kai den paizei na mou dwsoun adeia 2 merwn,sta @@ tou,tou diorganwth e…Zwa e zwa

Ψηλέ οκ δεν έχω κανένα ώφελος που το λέω, αλλά εντελώς άστοχο το ποστ σου. Όταν μιλάς για μία συναυλία που είναι μέρος μιας ευρωπαϊκής περιοδείας είναι δυνατόν να απαιτείς να είναι η συναυλία ΜΟΝΟ Σάββατο ξέρω γω; Δηλαδή με το τραγικό σκεπτικό σου οι μπάντες θα έπρεπε να παίζουν μόνο Παρασκευή ή Σάββατο σε όλο τον κόσμο γιατί ΟΛΟΙ δουλεύουν καθημερινές και η περιοδείες να κρατάνε κανα χρόνο γιατί βολεύει εσέν; Ή ας παίζουν καθημερινές σε όλες τις άλλες χώρες και στην γαμάτη Ελλάδα να παίζουν μόνο Παρασκευή και Σάββατο;;

Δεν είναι μία συναυλία πχ τύπου Crimson Glory που ήρθαν αποκλειστικά από Αμερική για δύο συναυλίες στην Ευρώπη οποτε τις βολεύουμε σε ένα Σ/Κ. Είναι ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ! Get over it!

Δεν έχω ιδέα για το ποιος και τι είσαι αλλα διάολε το σκεπτικό σου είναι λες και είσαι 15χρονο…

Καλα τα λεει ο απο πανω!!!
fair η τιμη του τικετ !!!

Και οχι greeklish να του ελεγες θα ησουν τελειος Astaldo :stuck_out_tongue:

Πανεμορφο πακετο αλλα αν δεν κατεβει Αθηνα δεν το βλεπω !

Today, 06:25

Σε τι κατάσταση πιστεύεις βρισκόμουν χαχαχ;;;;

Πάντως μακάρι να κατέβουν ρε guys. Κρίμα είναι :confused:

Μια χαρα ησουν.
Ολοκληρο σιδηροδρομο εγραψες.

Ε να κατεβουν ναι ! Αντε !

Esy pou DEN eisai 15axrono kai pou eisai toso wrimos kai psagmenos metalas me emperistatwmenh apopsh,na pas sto live kai na peraseis kai kala.Egw dustuxws den tha mporesw logw douleias,opws kai den mporesa na paw paw stous nile.

Pantws eisai toso trompas pou den prosekses oti ekana to post logw tou sunduasmou.Kai Pempth kai Thes/nikh.Px sto UK pane kai Manchester kai London.

Tespa ti thelw kai milaw…Katse kai volepsou me thes/nikh kai pali kala na leme #-o

Να τους έκλεινε κάποιος να κατέβαιναν και Αθήνα. Τόσα και τόσα lives γίνονται μόνο κάτω, αν γίνουν και 3-4 εδώ πάνω δε χάθηκε κι ο κόσμος.