KYLESA (usa) 13/2/2014 @ Eightball Club, Θεσσαλονίκη.14/2/2014 An Club, Αθήνα

Από το facebook της P90 events.

More info coming soon λέει…

Τελεια, κανουν γενικα Ευρωπαικη περιοδια! Θα τα σπασουμε ολα.

ωραία εκεί θα είμαστε!!

Αυτά είναι! Και μετά την εξεταστική… ΕΤΣΙ!

Μέσα εννοείται.

Τι λες τώρααααα! Πολλαπλά σοκ!!! Αυτά είναι!

Σιγουρα ειναι Αθηνα?Μηπως ειναι Athens,Georgia?

[SPOILER]ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ ΜΩΡΗ ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ![/SPOILER]

NAI ΜΩΡΗ ΤΡΕΛΑ!
Τους είδα Αθήνα πριν χρόνια, τώρα Θεσσαλονίκη. Ο χειμώνας ΜΟΝΟ γαμάει φέτος.

ENTIT: Είναι στο 8ball, τη τύχη μου. Χάθηκε ο κόσμος πουθενά αλλού;;

Αn Club οι Kylesa ?! Θεωρώ ότι έχουν μεγαλώσει αρκετά στην Ελλάδα , για το An… Αλλά οκ… Θα φανεί…

Καλυτερα! Θα γινει χαμος στο ΑΝ.

Συγχαρητήρια στο 8μπολ που θα τους έχει αλλά ο ήχος είναι κακός, πολύ κακός εκεί. Εκεί όμως.

φήμες λένε ότι θα ανοίξει και η μποέμισσα να βάλουν το 2ο σετ τυμπάνων.

An γαμώτι, να ακουμπήσουμε επιτέλους την καταραμένη την Laura … τι και αν δεν είναι το πάνκικο σκιάχτρο που αγαπήσαμε κάποτε :’)

^ Fail, η γυναίκα έστρωσε από τότε που έγινε η στρουμπουλούλα με τα μπουτάκια τα ωραία κ.ο.κ… Από τότε την αγαπήσαμε και συνεχίζουμε να την αγαπάμε τη Λώρα!

Λοιπόν, είναι ώρα να αρχίσει η P90 να σκέφτεται το ενδεχόμενο το live να πάει στο gagarin. Προσωπική γνώμη πως με ένα εισιτήριο της τάξεως 15-18 ευρώ θα υπάρχει ξεπούλημα για ΑΝ, και από κει και πέρα αν γίνει καλή προώθηση, το gagarin είναι δυνατό να γεμίσει.

Ελπίζω να υπάρχει λογική τιμή εισιτηρίου, να μπορέσουμε να ξαναπάμε κι εμείς που έχουμε δει τη μπάντα στο παρελθόν και στηρίζουμε τέτοια events, αλλά και άλλοι που γουστάρουν τώρα τελευταία τη φάση Kylesa.

Το πόση ώρα θα παίξουν οι Kylesa βέβαια, είναι άλλη υπόθεση.

Επίσης θα ήθελα support Lucky Funeral, είχαν παίξει την προηγούμενη και η εξέλιξή τους κολλάει ακριβώς με αυτή των Καυλέσα, και επίσης Earth of Distrust (personal fave και σημαντική η επιρροή των Κylesa γι’ αυτούς).

Πότε θα καταλάβετε ότι στα υπόγεια γίνονται τα καλύτερα λάιβ;

αυτά παθαινεις αν εισαι συντηρητικός φλώρος … εμεις οι ανενταχτοι πανκιδες την θελουμε πρεζονι με κοκαλιαρικα χερια και χωρις push up bra στις φωτογραφίσεις.
πέρα από την πλακα όμως το live ευκολα γεμιζει gagarin γιατί αντιθετα με τους Red Fang που βγαλανε μια μαλακια και μιση , οι Kylesa αν και απομακρύνονται τρομακτικα απο το στυλ που τους αγαπησαμε βγαλανε πολυ ωραιο δισκο που αξιζει λαο …

Πέστα ρε αγόρι! Έτσι, να είμαστε και πιο πολλοί και πιο κομπλέ!

Όσον αφορά το άλλο που θες τη γυναίκα κρακ-κρακ αντί μπραφ-μπραφ προσπερνώ σα συντηρητικός ΦΛΩΡΟΣ, σε αφήνω στα χέρια του Mikeius παλιο creepy-blackμεταλά.

με μια ΣΟΒΑΡΗ προπώληση , άνετα θα το σκεφτεί η εταιρία … αν τώρα κλασικα παμε την τελευταια βδομαδα για το τικετ, ε παιζει να φαμε κανα sold out στη μουρη στο An και να πακετωθουμε.

Ρε παιδιά, γιατί εμένα μου φαίνεται ότι η Λώρα της καρδιάς μας ήταν στρουμπουλή μικρή και στην πορεία έστρωσε; Έχω πετύχει φωτογραφίες της με μερικά κιλά παραπάνω, ακόμα και πρόσφατες, αλλά δεν την εχω δει ποτέ κοκαλιάρα, ούτε νομίζω ότι είχε μπουτάρες ποτέ.
Βέβαια, όπως και να 'χει όσο περνάνε τα χρόνια γίνεται και πιο καβλιάρα.

ειτε λεπτη ειτε χοντρη το ιδιο μπαζο παραμενει

Λοκ άουτ και μπαν στον αποπάνω;

Δεν τη λες και κοκκαλιάρα βέβαια, αλλά παλιά ήταν αλλιώς.

Εδώ βλέπουμε πως ήταν αδύνατη και πανκ. Το ξασμένο μαλλί δεν υπάρχει.

Eδώ βλέπουμε πως ήταν και πιο αδύνατη και πιο πανκ. Και με κουλ μαύρο μαλλί.

Στηρίζω αβέρτα. Έχουμε και παρόμοια γούστα εμείς. 8)

Τhis thread is now about women.