(Ακυρωθηκε) Lamb of God 28/05/2012 @ FUZZ

Λυσσαξτε τσαουσες

ahsafdyasgyahidSFHDSIUFDSFYYHFGSFVAGDCAFxdfdxadfsdfs

ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ! ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
2η ΦΟΡΑ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΝΩ!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

Μπορεί να έχετε τελειώσει ρε ή να είναι τελευταία μέρα
Έχει βγει το πρόγραμμα;

28 Μαιου ειναι ρε! Πανω κατω τοτε αρχιζουμε! Το μονο καλο ειναι οτι δεν ειναι και τοσο παλια μπάντα και λογικα θα μας ξαναερθουν…κάποτε! :frowning: :frowning: :frowning:

Εγώ 28 Μαϊου τελείωνα,αλλά τέλος πάντων

Εψαξα στα σαητς κειθε δωθε αλλα μονο αυτο στο φεησμπουκι υπαρχει. Ελπιζω να ναι 100% σιγουρο. Θα παμε.

To 2010 ειχαν ιδρωσει και οι τοιχοι, συναυλιαρα! Θα ειμαστε εκει εκτος απροοπτου και παλι

Σίγουρο είναι Sofi. Το ξέραμε εδώ και καιρό αλλά δεν έπρεπε να κυκλοφορήσει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το πόσταρε το Rockwave festival στον τοίχο του 8)

Γαμω ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!! Τους χάνω πάλι. Βέβαια αν αρχίζουμε 15 όπως πέρσυ ίσως και να προλάβουμε :-k !!

Αρχιζω να προσευχομαι στον Odin και στον Thor να μας βαλουν νέφτι στον κώλο να τελειωσουμε νωρις φετος! Πολυ νωρις! Ας μην τρεφω αυταπατες ομως! Παλι θα τους χασω! :frowning:

κάνε ποστ με greeklish κ βρίσε τον διοργανωτή που τους φέρνει μόνο Αθήνα:wink:

χμμμ εγώ; γιατί; :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=22642&page=2

ξεχνάς γρήγορα ρε μαλάκα:p

ναι ρε πουστη!!!οχι στο fuzz to το κωλομαγαζο

NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ…
ΤΗΣ ΚΑΡΑΚΟΛΑΣΕΩΣ…

ΤΟΥΣ ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΚΠΟΡΝΕΥΤΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ…

ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ…ΕΙΔΗΣΑΡΑ…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

χαχαχαχαχα πω ουτε καν πήγε το μυαλό μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και παλι μεσα θα σπασουμε τους σβερκους μας !!!ακομη θυμαμαι που ολοι βγαιναμε χωρις μπλουζακια απο την ζεστη…bring chaos motherfuckers!!!

Α μπράβο!!! Μια χαρά, τώρα δεν χάνονται με τίποτα! :slight_smile: