(Ακυρωθηκε) Lamb of God 28/05/2012 @ FUZZ

μια χαρα!!! θα παμε!! και οκ η τιμη… 28 ευρα :slight_smile:

Παντως πριν απο δυο χρονια στο fuzz ηταν χαλια.Τιγκα το μερος, δεν επεφτε καρφιτσα ,
εξαερισμος αθλιος και 2-3 λυποθιμισαν απο τη ζεστη.Κριμα.Επισης μου κανει εντυπωση οτι παρα το sold out που ειχε γινει, ξαναγινεται η συναυλια στο ιδιο μερος.Δηλαδη τι περιμενουν ,οτι θα παει λιγοτερος κοσμος? Παρολο αυτα μαλλον θα τους ξανατιμησουμε γιατι η μπαντα δεν χανεται.( και σχετικα καλη τιμη)

Απο τα καλυτερα λαιβ της ζωης μου το περσινο. Μαλλον θα παω εφοσον εχω φραγκα και δεν μου βαρεσει καμια τρελα σε φαση “τους ειδα και περασα τελεια. ας κρατησω αυτο στο μυαλο μου”

δεν παλευετε το μαγαζι σε σολντ αουτ,βαλτε τους σε μια αλανα να τους χαρουμε οπως πρεπει,παλι κουβερτα θα ζηταει ο randy

δε … το… πιστευω…αυτο…

ΝΑΙΙΙΙ ΡΕΕΕΕΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΤΑΞΟΥΜΕ

ΠΟΥΤ@ΝΑ ΠΑΛΙ ΟΛΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :smiley:

['νταξει οκ κ εγώ το ήξερα από πριν, δεν μπορώ να πω οτι πέθανα κιόλας από την έκπληξη :Ρ]

Aυτο. :wink:

μα πραγματικά…τέτοιες μπάντες δεν πρέπει να κλείνονται σε μαγαζιά τύπο φαζ ή γκαγκάριν…
και οι Helloween ήταν sold out αλλά δεν ένιωθα αυτό το πνίξιμο…
μακάρι μέχρι τότε να έχουν αλλάξει τα πράγματα!

:sleep::sleep::sleep: Αντέ να ξυπνήσει σιγα-σιγά κάποιος διοργανωτής απο Σαλόνικα…

:vibrate::vibrate::vibrate::vibrate::vibrate:
Μπαίνω και το πρώτο πράγμα που βλέπω είναι αυτό!
Αυτή την φορά δεν το χάνω με τίποτα
Κόλαση

Πάμε να τα σπάσουμε και πάλι μάγκες! Αλλά με ανθρώπινο sold out:wink:

Επειδη δεν εχω acc για facebook και δεν μπορω να βρω πουθενα αλλου πληροφοριες για τη συναυλια, απο ποτε θα ειναι διαθεσιμα τα εισητιρια και που ξερουμε? Επισης καποια εκτιμηση [U]μεχρι ποτε[/U] θα υπαρχουν ακομα εισητιρια (γιατι νομιζω οτι το sold out ειναι σιγουρο :!:slight_smile: απο καποιο ψαγμενο.

Oταν ο ανθρωπος ειναι gay :stuck_out_tongue:

αυτή τη φορά δεν το χάνω για κανένα λόγο…τρελό απωθημένο…

Ετοιμαστείτε μεσα σ ενα εναμιση χρονο να δειτε ολα τα απωθημενα σας κι απο δυο φορες ισως. Στον μεσαιωνα που θα σκασει το 2013, ο ευρωπαιος δε θα μπορει να πληρωνει να δει μια συναυλια.

Το διαβασε φιλαρακι σ ενα αρθρο, που εξηγουσε για ποιο λογο σκανε ολα τα ονοματα ξαφνικα κι απο του πουθενα

ελεος με το κωλο fuzz προπερσι ειχε γινει της πορνης απο τον κοσμο, θυμαμαι που πηγανε να κανουν wall of death και ηταν σχεδον αδυνατον αφου ηταν τιγκα στη κυριολεξια

και πανε και το βαζουν παλι εκει

τεσπα παλι εκει θα μαστε

Kαι οχι μονο τιγκαα, γλυστρουσες και αβερτα.

…υπέροχη βραδιά, από ένα συγκρότημα στην καλυτερή του εποχή:):!:

γιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυρια !!!

ποτε βγαινουν τα μαγικα χαρτακια?