(Ακυρωθηκε) Lamb of God 28/05/2012 @ FUZZ

να προσθεσω κατι… ιδανικο ζεσταμα και για machine head, και οτι αλλο προκυψει μεχρι τοτε.

Και Devildriver ! :smiley:

Αυτα ειναι!! χαμος θα γινει και φετος! αυτο το λιβε δεν το χανω για κανενα λογο!!!

Δεν τρελαινομαι, αλλα θα κατσω να ασχοληθω περισσοτερο και θα δω, γιατι εχω ακουσει οτι τα live τους σκοτωνουν…

To όνομα αρχισε να με απασχολεί όταν ο Chris Adler ήταν σε ένα Modern Drummer festival το 2005 ή 6 (θα σε γελασω) και μπορω να πω πως με εντυπωσιασε!

Είναι πολύ καλος ντραμερ! :slight_smile:

γιατι δεν βάζουν μαζι lamb of god και devildriver να χαθει η μπαλα

καλη φαση θα ηταν γιατι 2/7 θα ειμαστε ρεματα απο το χωραφι

α 2/ 7 παίζουν οι άλλοι? νομιζα ήταν 2/ 6

ιουλιο ειναι κ αυτοι,αστα

απο τα καλυτερα live που εχω δει ποτε…
θελω να τους δω ξανα οπως+δηποτε - σκοτωνουν live…

γαμω τον Ε.Σ. πολλα live εχουν μαζευτει και δεν ξερω τι θα καταφερω να δω…
μεχρι τωρα εχασα mission και vader - ελπιζω να μην μπουν σαυτη την λιστα…

ξερει καποιος ποτε θα βγουν τα εισιτηρια?απιστευτη μπαντα πολυ δυνατα live και τοτε στην αθηνα στην συναυλια τους ειμασταν κοντα να θρηνησουμε θυματα!!!κακη επιλογη παντως το fuzz αν το live ειναι παλι sold out ειλικρινα ευχομαι να πανε ολα καλα!δεν ειναι μπαντα για το fuzz!!!μπορει και να κανω λαθος!!

δεν κανεις καθολου λαθος,στο 5 τραγουδι ειχα σταξει κ 5-6 λιποθυμησαν αν θυμαμαι καλα.φουρνος,μηδεν εξαερισμος

Kαι πολυ γλυστρα, πατιναζ και mosh μαζι.

Για Θεσσαλονίκη όχι έτσι…;

Ξεκίνησε η προπώληση ρε

ποτε ωρε?

απο την Δευτέρα…τρεεεεχτε!

τσιμπήσαμε τικετάκι σήμερα, ΧΑΜΟΣ ΜΟΝΟ ΛΕΜΕ!

Γαμώ τις πανήλίθιες γαμώ… Θα τους χάσω… ντάξει, παρηγορούμαι με Sabbath, Lynyrd Skynyrd, R.H.C.P. και ότι άλλο θα ακολουθήσει αλλά ήθελα πάρα πολύ να τους δω κάποια στιγμή…

έχουνε βγει εδώ και δύο μέρες και δεν έχω πάρει χαμπάρι… :S
τεσπα…tickethouse έτσι??