(Ακυρωθηκε) Lamb of God 28/05/2012 @ FUZZ

Εγώ 28 Μαϊου τελείωνα,αλλά τέλος πάντων

Εψαξα στα σαητς κειθε δωθε αλλα μονο αυτο στο φεησμπουκι υπαρχει. Ελπιζω να ναι 100% σιγουρο. Θα παμε.

To 2010 ειχαν ιδρωσει και οι τοιχοι, συναυλιαρα! Θα ειμαστε εκει εκτος απροοπτου και παλι

Σίγουρο είναι Sofi. Το ξέραμε εδώ και καιρό αλλά δεν έπρεπε να κυκλοφορήσει :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Το πόσταρε το Rockwave festival στον τοίχο του 8)

Γαμω ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!! Τους χάνω πάλι. Βέβαια αν αρχίζουμε 15 όπως πέρσυ ίσως και να προλάβουμε :-k !!

Αρχιζω να προσευχομαι στον Odin και στον Thor να μας βαλουν νέφτι στον κώλο να τελειωσουμε νωρις φετος! Πολυ νωρις! Ας μην τρεφω αυταπατες ομως! Παλι θα τους χασω! :frowning:

κάνε ποστ με greeklish κ βρίσε τον διοργανωτή που τους φέρνει μόνο Αθήνα:wink:

χμμμ εγώ; γιατί; :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=22642&page=2

ξεχνάς γρήγορα ρε μαλάκα:p

ναι ρε πουστη!!!οχι στο fuzz to το κωλομαγαζο

NAI ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ…
ΤΗΣ ΚΑΡΑΚΟΛΑΣΕΩΣ…

ΤΟΥΣ ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΚΠΟΡΝΕΥΤΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ…

ΓΑΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ…ΕΙΔΗΣΑΡΑ…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

χαχαχαχαχα πω ουτε καν πήγε το μυαλό μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και παλι μεσα θα σπασουμε τους σβερκους μας !!!ακομη θυμαμαι που ολοι βγαιναμε χωρις μπλουζακια απο την ζεστη…bring chaos motherfuckers!!!

Α μπράβο!!! Μια χαρά, τώρα δεν χάνονται με τίποτα! :slight_smile:

μια χαρα!!! θα παμε!! και οκ η τιμη… 28 ευρα :slight_smile:

Παντως πριν απο δυο χρονια στο fuzz ηταν χαλια.Τιγκα το μερος, δεν επεφτε καρφιτσα ,
εξαερισμος αθλιος και 2-3 λυποθιμισαν απο τη ζεστη.Κριμα.Επισης μου κανει εντυπωση οτι παρα το sold out που ειχε γινει, ξαναγινεται η συναυλια στο ιδιο μερος.Δηλαδη τι περιμενουν ,οτι θα παει λιγοτερος κοσμος? Παρολο αυτα μαλλον θα τους ξανατιμησουμε γιατι η μπαντα δεν χανεται.( και σχετικα καλη τιμη)

Απο τα καλυτερα λαιβ της ζωης μου το περσινο. Μαλλον θα παω εφοσον εχω φραγκα και δεν μου βαρεσει καμια τρελα σε φαση “τους ειδα και περασα τελεια. ας κρατησω αυτο στο μυαλο μου”

δεν παλευετε το μαγαζι σε σολντ αουτ,βαλτε τους σε μια αλανα να τους χαρουμε οπως πρεπει,παλι κουβερτα θα ζηταει ο randy

δε … το… πιστευω…αυτο…

ΝΑΙΙΙΙ ΡΕΕΕΕΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΤΑΞΟΥΜΕ