Ο LaTorre σε κάτι σαν τους Queensryche

Μάλιστα …
Χειρότερα απο το τελευταίο δεν μπορεί να το κάνουνε, μην πώ ίσως να ναι και καλύτερα!
Ντάξ και μυρίζει οτι αν κάτσει καλά, θα τον πάρουν μεταγραφή !

Λυπαμαι πραγματικά για τον κατηφορο των Queensryche… Η αλήθεια είναι ότι από τότε που έφυγε ο DeGarmo τους πηρε η κατω βόλτα…

Αγαπημένη μπάντα, τεράστιες δουλειές στο παρελθόν, αλλά και μεγάλες απογοητεύσεις με τα 2 τελευταία αλμπουμ.

κρίμα…

Εμενα μου ακουγεται τερμα ενθαρρυντικο προτζεκτακι αυτο. Φωναρα ο ΛαΤορρε, οι αλλοι φαινεται πως περιοριζονται πια απο τις μαλακιες του Tate, εχω αυξημενες προσδοκιες!

qft…Αλλα οπως ειπα και στο θρεντ των Ραηχ, ΙΔΩΜΕΝ…

Ωραίες διασκευες.
Αυτό που δεν μου αρέσει γενικά στον Torre είναι ότι το παρακάνει και κοπιάρει 100% τις φωνές που διασκευάζει.

Κατά τ΄άλλα ενδιαφέρον project. Μακάρι να έρθουν και από τα μέρη μας οι Rising West.

…τρου στόρυ…αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει
…όντως έχει πολύ ενδιαφέρον η όλη φάση
:):!:

Φωνή
Μουσική

για να δούμε…

Πάντως μετά το φιάσκο με τον τραγουδιστή στους Heir apparent θα μπορούσε να δώσει μια βοήθεια ο Todd St. Panteleimon για να ακούσουμε όλο το One small voice όπως του αξίζει, εμείς οι οπαδοί

Γιατί; Για να μας βγει κι επίσημα Μητσικώστας; :stuck_out_tongue:

Προβλέπω διαφήμηση youtube : Γειά σας, είμαι ο todd la torre και αν δεν έχετε τραγουδιστή, ή πέθανε, ή δεν του αρέσει πιά το μέταλ, ή οτιδήποτε άλλο, καλέστε στο 1-800-getakickasssingernow !

Σοβαρά τώρα, άντε μήπως ακούσουμε κάνα Queen of The Ryche επιτέλους, όπως πρέπει. Ο todd, ήταν γάμω τα τυπάκια, όταν είχε έρθει εδώ, πολύ προσγειωμένος και σεμνός. Ντάξ. Δεν λες όχι, σε κάτι τέτοιο, αν μπορείς. Και όχι μόνο αυτό αλλά μένει και στους Glory !

καλα αυτος ο δυσμοιρος δεν μπορουσε ΛΙΓΟ να πρωτοτυπησει? απ τη στιγμη που αλλαζεις τραγουδιστη, ε μην παρεις τον ιδιο με αλλο ονομα παρε κατι λιγο διαφορετικο, ρισκαρε λιγο :confused:

Εγώ ένα θα πω. Όταν είχαμε πάει με τον La Torre στο 8ball στη Θεσσαλονίκη και τον άκουσα να τραγουδάει το Queen Of The Ryche λέρωσα το βρακάκι μου!!!

Δεν νομίζω οτι κανείς θέλει ν ακούσει κάτι άλλο.

Ελπιζουμε σε ενα πολυ καλο δισκο για να μη μεινει ο ΛαΤετοιος ως Μητσικωστας που λετε! Και στα live (αν ειναι να ερθουν) να ακουσουμε και queen of the ryche και απολα!

Προσωπικα βλεπω πολυ θετικα το ολο πραγμα, αντε να το διαλυσουν και οι αλλοι που εχουν να βγαλουν δισκο της προκοπης καναν αιωνα

[SPOILER]Εμενα το Mindcrime 2 μ αρεσε αρκετα :oops:[/SPOILER]

α γεια σου! αυτο έλεγα χθες στον deckard στους καφέδες.
τώρα ποιος εχει γράψει τα κομμάτια, άντε βρες το. :stuck_out_tongue:

Aν τα χει γραψει αυτος που ειναι εδω, καλο αυτο. Αν τα χει γραψει αυτος που εμεινε μονος του, ας τα χει να τα χαιρεται :stuck_out_tongue:

  1. “Freiheit Ouvertüre” Eddie Jackson, Jason Slater, Mike Stone 1:35
  2. “Convict” Geoff Tate 0:08
  3. “I’m American” Slater, Stone, Tate 2:53
  4. “One Foot In Hell” Slater, Stone, Tate 4:12
  5. “Hostage” Jackson, Tate, Michael Wilton 4:29
  6. “The Hands” Slater, Tate, Wilton 4:36
  7. “Speed of Light” Slater, Stone, Tate 3:12
  8. “Signs Say Go” Slater, Stone, Tate 3:16
  9. “Re-Arrange You” Slater, Stone, Tate 3:11
  10. "The Chase"   	Slater, Stone, Tate 	3:09
    
  11. "Murderer?"   	Slater, Tate, Wilton 	4:33
    
  12. "Circles"   	Jackson, Slater, Tate 	2:58
    
  13. "If I Could Change It All"   	Slater, Stone, Tate 	4:27
    
  14. "An Intentional Confrontation"   	Slater, Stone, Tate 	2:32
    
  15. "A Junkie's Blues"   	Slater, Stone, Tate 	3:41
    
  16. "Fear City Slide"   	Slater, Stone, Tate 	4:58
    
  17. "All the Promises"   	Slater, Stone, Tate 	5:10

Το τι γραφει δεν εχει σημασια. Ετσι κι αλλιως και λογω στιχων θα τον ανεφεραν στα credits :wink:

ασε τι λέει εκεί. μπορεί να λέει οτι τα έγραψα και εγώ.
που να δεις στις καλές εποχές του οζζυ. που συνήθως ξεχνούσαν να γράψουν ποιοι ασχολήθηκαν με τα κομμάτια

Δικια μου γνωμη ειναι για το Opertation II ειναι η εξης:Βαρετο σκουπιδι.Ελπιζω καποιος απο τους κυριους Cynic,Deckard,Crimson Idol να μου πει τι δεν καταλαβα/εδωσα σημασια μπας και του δωσω μια δευτερη ευκαιρια.Την εχω πατησει αρκετες φορες στο παρελθον(π.χ.A Pleasant Shade Of Grey)