Led Zeppelin vs AC/DC

Ειδα το πολλ που ανοιξες.

αν το θεωρείς άκυρο,όπως κι εγώ,το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να μην ποστάρεις.

Για να σε εκδικηθώ που δε σ’ αρέσουν οι W.A.S.P.!
:naughty: :naughty: :naughty:

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Εκδικητικος τυπος…

ακριβως επειδη δεν μπορεις να συγκρινεις δυο τετοιες μπαντες…

ειναι ανομοια πραγματα…

ειναι σαν να συκρινεις ενα pc με ενα playstation , αλλο πραγμα το ενα με το αλλο…

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Πρωτον νομιζω οτι πρεπει να εκφρασω την δυσαρεσκεια μου,
δευτερον νομιζω οτι πρεπει να κλειδωθει ! :lol:

Ποιοι ειναι το pc και ποιοι το playstation ? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εννοείς :expressionless:

:lock:

ημουν σιγουρος οτι καποιος θα το ρωτουσε αυτο… :stuck_out_tongue:

Καλύτερο το pc 8)

ε λογικο…

μαλλον δεν εχεις παιξει playstation 3 σε hd τηλεοραση…:stuck_out_tongue:

μουσταλευρια γιατι παει με τζατζικι κ μπακλαβα!

Λοιπόν, το τοπικ λέει ποιόν προτιμάτε και όχι ποιός είναι καλύτερος, έτσι μπορώ να ψηφίσω…

Θα πώ AC/DC για το χύμα, πάρτα στα μούτρα attitude, για το ότι δίδαξαν πως δεν είναι ανάγκη να είσαι σουπερ τεχνικός για να βγάλεις σπουδαία τεχνική, για το ότι έχουν κυκλοφορήσει μόνο δισκάρες, για το ότι κάθε τραγούδι τους με κάνει να θέλω να τα σπάσω όλα.:stuck_out_tongue:

Από την άλλη, οι Led Zeppelin έχουν επηρεάσει κόσμο και κοσμάκη, έχουν προσφέρει πραγματικά πολλά στη μουσική, αλλά πέρα από ορισμένα κομμάτια, δεν μου έκανα ποτέ κλικ…
Τους αναγνωρίζω ως τεράστια μπάντα, απλά δεν είναι για`μενα…

Αυτο .
ACDC !!!

AC/DC, μονο και μονο λογω Bon Scott. Ανετα στους καλυτερους εβερ ροκ περφορμερς. Η καμερα τον αγαπουσε οσο κανεναν αλλον. Ηταν η αλητεια του ροκ εντ ρολλ προσωποποιημενη.

Ποτέ δεν ήμουν φαν κανενός "δεινοσαυρικού ιερού ροκ τέρατος’’ (Stones, Zeppelin, Sabbath, Purple) οπότε θα ψηφίσω τους “πιο νέους” AC/DC που στην τελική γουστάρω περισσότερο με τη μουσική τους. Αυτούς ξέρρεις, αυτούς εμπιστέυεσαι.
Βάλε και το γεγονός ότι δεν διαλύθηκαν με το θάνατο του Σκοτ αλλά ίσως μεγαλούργησαν ακόμη περισσότερο οπότε…

AC/DC οι οποίοι μου αρέσουν αρκετά,ενώ δεν αντέχω ούτε νότα απο Zepellin.

Αλλη μια ουσιωδης συγκριση,απ της οποιας το αποτελεσμα θα βγουν χρησιμα συμπερασματα.

Ελπίζω να αστιεύεσαι…ε???

Φίλε, ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο λέω κι εγώ!!!:!: Με κάλυψες απόλυτα…