Led Zeppelin vs AC/DC

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(Ετσι για να 'χει να λεει ο καρβουνιαρης)

Παιδια δε συγκρινουμε, απλα τι προτιμαμε. Ειναι ατοπο, αλλα εχει φαση. Οπως οοοοοοοολα τ’ αλλα “VS”. :stuck_out_tongue:
Led Zeppelin. Και οι AC/DC μ’ αρεσουν, απλα οι Led Zeppelin μ’ αρεσουν πιο πολυ. Χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο. Το καλλιγραμμο, πανεμορφο χιλιοτρυπημενο αυτακι μου αυτο λεει.8)

Led Zeppelin ρε!

Ζeppelin για διάφορους λόγους, που συνοψίζονται στο “μ’αρέσουν πιο πολύ και πιστεύω ότι έχουν περισσότερο βάθος”.

πολυ ευκολα θα πω led zepellin.οι ac/dc εκτος απο κανα δυο κομματια δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα

Ας βρεθει ενας μοδερατορας να βαλει 11 ψηφους παραπανω στους θεους και μετα να κλειδωθει…Δεν μπορω αλλο να βλεπω αυτο το 27-17…lol…

Ακυρο πολλ αλλα τεσπα…

Με απιστευτα μεγαλη δυσκολια θα πω Led Zeppelin. Και οι δυο ειναι στο τοπ 5 των αγαπημενων μου ροκ συγκροτηματων γι αυτο δεν το λεω και με τοση σιγουρια…Απλα την ωρα που εγραφα σκεφτηκα το Led Zeppelin I…

Παιδιά, το πολ δεν είναι άκυρο γιατί μέσα από αυτή τη σύγκριση συγκρίνονται οι 2 βασικές σχολές του hard rock. Απ τη μία οι πιο “προχωρημένοι”, δύσπεπτοι, πειραματικοί κι εξαιρετικοί σαν παίκτες Ζεπς κι απ την άλλη οι AC/DC που είναι φοβερά εύκολοι, in your face και πιο αλητάμπουρες.

ΑC/DC αλητεια.

  1. Οταν ακους Zeppelin λοιπον να εχεις διπλα σου μια σουρωτη.
  2. Μαθε τι καναν οι Zeppelin και ελα μετα να μιλησεις για αλητεια.

Τεσπα δν εχω κατι με τους AC/DC αν φανηκε κατι τετοιο. Τους γουσταρω ανελεητα.
Αλλα το πολλ ειναι βλακωδες. :slight_smile:

Αλλα εχει τσερτσελε :stuck_out_tongue: :lol:

ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΓΚΡΟΥΠ ΑΛΛΑ ΟΙ LED ZEPPELIN ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΒΑΣΙΚΗ ΕΠΙΡΟΗ!!

:-k :-k :-k

μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τι καναν οι Zeppelin?

Αν μιλαμε για αλητεια, γαμησε τα… Πιο πολλα και πιο τραβηγμενα απ’οσα μπορει να φανταστει ο καθενας μας.

οντως. εχω διαβασει ενα βιβλιο στα αγγλικα κ λεει πολλα απο αυτα που καναν!

κατι εχει παρει κι’εμενα το αυτι μου, για μηχανες μεσα σε ξενοδοχεια και τετοια, αλλα δεν ξερω αν ξεπερνανε τους AC/DC…

Eντάξει θα ψηφίσω αλλά τέτοιου είδους αντιπαραθέσεις είναι τελείως άκυρες. Τέσπα τζερτζελές να γίνεται. Εντάξει δεν πιστεύω να χρειάζεται να πω τι θα ψηφίσω ευθής αμέσως :wink:

Το μονο ασχημο σ’αυτα τα θεματα ειναι οτι καποιο απο τα δυο γκρουπς θα βγει δευτερο στην ψηφοφορια.

Το μόνο άσχημο σε αυτό το θέμα θα είναι να βγουν δεύτεροι οι Led Zeppelin.:stuck_out_tongue:

Y.Γ. Sorry crabsody:)

Δεν φανταζεσε το τι κανανε.Εχουν αφησει εποχη.Κανενας δεν συγκρινεται μαζι τους.Σε φασεις ξεφευγαν κατα πολυ απο την απλη καφριλα.Ο τυπος ειχε καποτε γραψψει genetically formed to creat chaos.Ο Elvis την πρωτη φορα που πηγαν να τον γωνρισουν τους ρωτησε αν ειναι αληθεια ολα οσα λενε γιαυτους :lol: Το hyatt house ,ενα απο τα πιο culτ ξενοδοχεια στο L.A. στο οποιο συνηθηζαν να μενουν και οι Ζεπ και να νοικιαζουν ολον το τελευταιο οροφο, λογω τον οργιων που καναν εκει περα ειχε καθιερωθει ολος ο κοσμος να το αποκαλει Riot House.Ειχαν φαει επισης μονιμο BAN απο ενα προτοκλασατο ξενοδοχειο στην Ιαπωνια.Οποτε δεν χρειαζεται καν να μπω σε λεπτομεριες :stuck_out_tongue: