Leprous @ Gagarin (2/3/2023)

Μαζί με τους Kalandra και τους Monuments.

Προβλέπεται τεράστιο live. Kalandra δεν έχω τσεκάρει, λένε τίποτα;

1 Like

Τα kalandra, όταν είναι Χριστούγεννα.

Awkward GIFs | Tenor

6 Likes

Είναι από kalandri?

1 Like

Ετοιμαζόμαστε για το λάιβ της χρονιάς χωρίς υπερβολές σιγά σιγά (και φαντάσου το λέω ενώ έρχονται helloween :stuck_out_tongue:)

1 Like

Οποιος εχει δει live τους Leprous εστω και μια φορα (εγω τους εχω δει 3) ξερει οτι ειναι καθε φορα το live της χρονιας.

2 Likes

Ακριβώς. Και τελευταίο λάιβ πριν τον κόβιντ για 'μένα.

1 Like

εντελώς απο περιέργεια. ποστάρανε λαιβ που ειναι σε μια εβδομάδα τώρα ? οκεϊ … λίγο καμένο, αλλα comme ci, comme ca.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02oPVmP1eVAwYF4uS2GEgeW1qqfjFNfDqCbFFdqE4V4f3SBUD11cD7TwnLHV7Xt662l&id=100044368781663
Ομολογω οτι δε θυμάμαι ξανα κατι τετοιο

Αυτά τα σαπόρτ που θα φάμε στη μάπα, τι παίζουν;

1 Like

Καλά ρε έχω βαρεθεί να γράφω για monuments τόσα χρόνια, μόνος μου τα λέω μόνος μου τα ακούω; :sweat_smile:

Πάμε με το τελευταίο και πολύ δυνατό άλμπουμ

2 Likes

Συγγνώμη, not my cup of tea…
Παπαριές ΚΑΜΑΡΩΤΕΣ αμφότερα τα σαπόρτ για τα γούστα μου, ένας λόγος ακόμα (εκτός από την άκυρη μέρα που διάλεξαν για τη συναυλία, η χειρότερη της εβδομάδας για το πρόγραμμά μου)…
Ειδικά εκείνοι οι Kalandra με την γκόμενα που νιαουρίζει, δεν παλεύονται.
Μαζεύονται αρκετοί λόγοι για να μην πάω.

δεν το επιασα. μετα την δευτερα θα σταματησει η προπωληση των εισιτηριων? και για καινουριο μέρος αν παίξει ποτε θα ανακοινωθεί?

Ε κρίμα να μην ξέρουν τα παιδιά τι μέρα σε βολεύει να κανονίσουν τη συναυλία

5 Likes

:joy: :joy: :joy:

Και σε ποιο βένιου να πάνε δηλαδή για “αναβάθμιση”;;

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ ότι λέει είναι το εξής: ψάχνουν να αλλάξουν χώρο. Αν είναι να αλλάξουν χώρο, αυτό θα έχει γίνει μέχρι 27/2 και ώρα 12:30 το μεσημέρι. Αν μέχρι τότε δεν έχει αλλάξει ο χώρος, η συναυλία θα γίνει στο Gagarin. Αν υπάρχουν εισιτήρια, έχει καλώς. Αν έχουν τελειώσει μέχρι τότε, τότε sold out. Αν τελειώσουν τα εισιτήρια και τελικά αλλάξει ο χώρος, προφανώς θα βγούνε κι άλλα.

1 Like

Δεν τους έχουν πει ότι τη Δευτέρα (όπως και κάθε μέρα άλλωστε) στην Ελλάδα “πετάμε αετό”;;
:joy: :joy: :joy:

ok κατάλαβα. είχα σκοπό να κλείσω τελευταία στιγμή εισιτηριο ξενοδοχείο και θεσεις για τρένο αλλα δεν το ρισκάρω να μείνω με το πουλί στο χερι οπότε μόλις αγοράστηκε.αρχές τις εβδομαδες κανονιζω μεταφορά και διαμονή, τώρα έμεινε το δυσκολο κομμάτι να μου δώσουν 2 μέρες άδεια… :smile:

Μου θυμίζεις εμένα, τότε που έμενα επαρχία και ερχόμουν ΣΚ για συναυλίες. :heart:

1 Like

Άστο αδερφέ φέτος το Θεσ/νίκη Αθήνα θα μου γίνει συνήθειο. Να δω πότε θα με διώξουν απο την δουλειά…

1 Like