Leprous @ Gagarin (2/3/2023)

Είναι φανταστικοί οι Monuments και ο Cizek φωνάρα.

1 Like

Την προηγούμενη φορά είχαν παίξει στο Fuzz.

Ντάξει, μπροστά στο μεγαλείο των Leprous οι Monuments μου φαίνονται φτωχοί συγγενείς.
Fuzz πιο μεγάλο μαγαζί σίγουρα, αλλά αγαπάμε Gagarin!

Ωχ , με μεγάλη θλίψη μάλλον θα το κάψω

ήταν φανταστικοί τότε στο Fuzz

αλλά με τα σημερινά δεδομένα δεν ψήνομαι να βρίσκομαι σε sold out στο Gagarin . Ίσως Τετάρτη πέμπτη να αλλάξω γνώμη αν και θα είναι ήδη αργά τότε

1 Like

αυτο ειναι sold out απο χθες, λογικα θα παει σε μεγαλυτερο χωρο τωρα?

Θα μάθουμε το αργότερο μέχρι αύριο το μεσημέρι, σύμφωνα με τα όσα γράψανε οι ίδιοι.

EDIT: Εδώ πάντως βλέπω ακόμα εισιτήρια.

1 Like

Ξέρουμε περίπου ώρες εμφανίσεων;

Βλέπω sold out τα εισιτ. Να δούμε αν θα μεταφερθει τελικα το λάιβ σε άλλο χώρο.

Ειχαν πει οτι το deadline ηταν μεχρι σημερα το μεσημερι. Αφου δεν ανακοινωθηκε κατι, λογικα μενει Gagarin.

Ναι, το deadline τους μάρανε.
Αν ήθελαν να κάνουν αλλαγή χώρου, θα το είχαν ήδη ανακοινώσει.

Βασικα ανακοινωσανε πως αν γινοταν αλλαγη χωρου, θα ειχε γινει μεχρι σημερα στις 12:30. Μετα ειναι αδυνατο για λογους παραγωγης.

1 Like

Οπότε, καλά να περάσετε όσοι πάτε και περιμένουμε ανταπόκριση :joy:

Το ιδιο ισχυει και για εμενα, τελευταιο live πριν τον Covid. Ερωτηση, υπαρχει ενα εισιτηριο για Leprous γιατι το αφησαμε για τελευταια στιγμη και τωρα τρεχουμε?

Λογικα δε θα γινει συναυλία αυριο

Αυτό σκεφτόμουν με το 3ημερο εθνικό πένθος που ανακοινώθηκε.

Περίπτωση Steven Wilson, που ήταν 1-2 μέρες μετά το Μάτι. Νομίζω ότι δεν μπορούμε να μιλάμε για καμία συναυλία.

1 Like

Αυτη θυμηθηκα κ εγω

Απίστευτα πράγματα. Ήταν να κατέβω με τρένο σήμερα το πρωί απο Θεσσαλονίκη για το αυριανό λάιβ και μόλις ξυπνησα ειδα οτι ακυρωθηκαν ολα τα δρομολόγια. Ανοιγω την tv και εχω φάει τρελές φρίκες…
Κρίμα κριμα κριμα…τόσος κόσμος…

6 Likes

κυρίως νέος κόσμος, αυτό το κάνει χειρότερο.

Έχουμε καμία επίσημη εικόνα για την συναυλία;