Leslie Nielsen (εδώ. αποθεώνουμε.)

δεν είναι λόγος αυτός για να διαλέξεις ηθοποιό, αλλά παρέα :stuck_out_tongue:
για μένα είναι και οι δύο ρισπεκτ, έχω ρίξει το γέλιο της ζωής μου με τρελές σφαίρες, απλά στον Σελερς έχω τρελή αδυναμία.

?? λες?

απλά δεν βρίσκω πουθενά αναφορά για αυτό…
παντού για Police Squad το έχουν…
κλαιν…δεν τρέχει κάτι…8)

ΘΕΟΣ:bow::bow2::respect::thumbup:

Δημήτρη ΣΟΛΑ, κάπου έχεις μπλεχτεί άσχημα.
Police Academy = Μαχόνευ, Πρόκτορ, “Μούβιτ-Μούβιτ”, Μπλε Στρείδια κλπ.
Καμία σχέση με το θρεντ αν και υπεραγαπάμε κι εκεί.

JTN τα γάμησες όλα στο πολλ. Είπαμε μέχρι 2. Συγχωρείσαι επειδή έδωσες και στον Κινούμενο Στόκο. :smiley:

Προσκυνήματα, αποθεώσεις κλπ δε χρειάζονται. Είναι αυτονόητα.

Εύκολα επιλέγω airplane και κινούμενο στόκο, γιάτι πραγματικά όταν τα’ χα δει πάθενα συγκοπές ανά τακτά διαστήματα.

Respect στον άνθρωπο που ομορφυνε τα παιδικά κυριακάτικα μεσημέρια μου:cry:

τι προσπαθειτε να μου πειτε? οτι αυτος ο ανθρωπος δεν ειναι αυτος που λετε ? για κοιταχτε εδω καλυτερα σας παρακαλω πολυ :

(αυτος που δινει το λογο)

και επισης δειτε κι αυτο , γιατι νομιζω εχετε μπερδεψει καποια πραματα εδω περα

(0:17)

Mυωπία?

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ!!!
αφου ειναι ιδιοι… #-o

καλα… απ’οτι φαινεται εχει σωσια ο τυπος…

Ναι έχει σωσία. Μη σου πω και δίδυμο αδερφό…

Δημήτρης τα μπέρδεψες…

σορυ δεν το ειχα προσεξει

Ηθοποιος με ελαχιστη εμπειρια σε ταινιες φτιαγμενες να διασκεδαζουν τριτοκοσμικα ανθρωπους που ελκονται απο την φτηνη διασκεδαση.

Θα εγραφαν στο athinorama αλλα Ο ΤΥΠΟΣ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΚΛΑΝΕΙΣ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ:p

τεράστιος απλά. μία εμφάνισή λίγων δεπτερολέπτων σε οποιαδήποτε ταινία αρκεί γιά να την κάνει αριστουργημα όπως στα Scary Movie

τιμη και δοξα στο θειο λεσλι…

ψηφιζω wrongfully accused. ακομα γελαω στη φαση που παιζει κρυφτουλι με ενα βαγονι τραινου…:lol:

ΘΕΟΣ…:bow:

ψηφισα naked gun 2 1/2, η σκηνη απο το δειπνο ειναι κορυφαια…:lol:

στο scary movie 3 αν δεν κανω λαθος εκει που ειναι με τα ΑΜΕΑ και νομιζει οτι ειναι εξωγηινοι,ολα τα λεφτα ειναι που οτι λεει το λεει τελειως ανεκφραστος

edit: το βρηκα http://www.youtube.com/watch?v=dBDbOfW7ODQ&feature=related

Απο wikipedia:

“In November 2010, Nielsen was admitted to a Fort Lauderdale, Florida hospital for pneumonia. On November 28, Doug Nielsen, Nielsen’s nephew, announced to the CJOB radio station that Nielsen had died in his sleep around 5:30 p.m. EST, surrounded by family and friends.”

Ήταν τεράστιος…
R.I.P.

Πραγματικα κριμα…Απειρες αναμνησεις με τις ταινιες του.
RIP

Μλκ μόλις το έμαθα… Ανατρίχιασα…

R.I.P. γαμώτο…

Αυτό το 2010 συνεχίζει να μας γαμάει ψυχολογίες…

Μεγάλη μορφή, πραγματικό γέλιο στην Απίθανη πτήση και τις Τρελες σφαίρες. Οι ταινίες του ξεχωριζαν ανάμεσα στη μετριότητα της αμερικάνικης κωμωδίας.

R.I.P…