Leslie Nielsen (εδώ. αποθεώνουμε.)

Αυτό ακριβώς R.I.P. και φυσικά χαμόγελο για όσα έζησε και έδωσε:):!:

Κατι μου λεει πως αν περασει κανα τρελο γκομενακι την ωρα που κηδευεται καθως θα ειναι μεσα στο φερετρο θα του σηκωθει.

sry, αλλα το χιουμορ πρεπει να υπαρχει ακομα αυτη την στιγμη διπλα στον τεραστιο Leslie αυτον τον αιωνιο εφηβο…

οχι ρε μαλάκα…έπαιζε τέτοιο θεμα, για τρέλες σφαίρες 4.???
κρίμα…

κουβέντα στο msn το πρωί με τον κολλητό μου…

(εγώ)- τον Leslie Nielsen τον θυμάσαι?
(φίλος)- ε, ναι ρε βλαμμένε… μην μου πεις οτι πέθανε…!!
-καλά…θα σε αφήσω να το ανακαλύψεις μόνος σου…
-ε, οχι γαμώ το μουνί της ευας…δεν έχει μείνει ιερό και όσιο σε αυτόν τον κόσμο όρθιο… ω ρε μαλάκα μας γάμησες σήμερα…

πωωω τρελές σφαίρες, δράκουλας νεκρός και μ’ αρέσει, με το δάχτυλο στο μπουκάλι…τι να πω…Θεός!Και οι Θεοί δε πεθαίνουν ε :smiley: καλή ξεκούραση μεγάλε…

[SIZE=“4”]TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???/[/SIZE]

Το μαθαίνω λίγο αργά…

Παίζει να ναι από τους μόνους “διάσημους” θανάτους που’ μ’ εχει στεναχωρήσει ειλικρινά τα τελευταία χρόνια…

Για πάντα στην καρδιά μας

ο κινουμενος στοκος παιζει να ειναι η πρωτη ταινια εβερ που δακρυσα απο τα γελια βλεποντας τη,το μακρυνο 1998-1999 καπου στο filmnet…απο τοτε ελεγα στους γονεις μου να μου μαζεψουν ολες τις ταινιες του.

στεναχωρηθηκα αποψε.

[B][SIZE=“7”]μορφαρα.[/SIZE][/B]

http://www.youtube.com/watch?v=8a6lNzBYTM0&feature=player_embedded

κλαιω…

Το έμαθα χθες, ότι και να πω είναι λίγο γι αυτόν τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ηθοποιό. Να είναι καλά εκεί που είναι :frowning:

Παίζει το τρελές σφαίρες 3 να είναι από τις πρώτες ταινίες που είδα σε σινεμά.

Όχι ρε δεν παίζει να έφυγε…πλάκα μας κάνει, θα δείτε θα εμφανιστεί ξαφνικά με την αμφίεση του δράκουλα κ θα κλ####με όλοι στα γέλια…

είναι για κλάματα το facebook…

*σα να λείπει κάτι…

^

εχεις δικιο, κεκτημενη ταχυτητα, το φιξαρα:p

Χτες το εμαθα και στεναχωρηθηκα παρα πολυ… :frowning: R.I.P. σε εναν απο τους καλυτερους κωμικους, εναν ανθρωπο που μας εχει κανει αμετρητες φορες να ξεκαρδιστουμε με τα αστεια του. Θα μας λειψεις Leslie Nielsen και σε ευχαριστουμε για ολα…

…Μολις τωρα το εμαθα. Οχι ρε γαμωτο, ας αναπαυθει εν ειρηνη. Και οτι σημερα ξαναεβαλα το Airplane! να δω. Αντιο μεγαλε, μοιρασε γελιο εκει που θα πας…

Dracula :lol: πάτωμα!

Είδα το [B]Airplane[/B] χθες, το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι σίγουρα είναι έπος, ωστόσο δύσκολα θα το ξαναδώ.
Είναι που το είδα τώρα και όχι παλιά για να κατουρηθώ από τα γέλια όπως τις άλλες ταινίες;

όχι. Είναι το πρώτο βήμα για να αρχήσεις να βλέπεις τα πράγματα πιο [COLOR=“Plum”]απελευθερωμένα[/COLOR]

Aργα βλεπω μερικα θεματα…

Μικρος και αφου ειδα το 2ο απο τις Τρελες σφαιρες ειχα φαει τρελο σκαλωμα.Ηθελα αν τα δω ολα!
Σιγουρα το airplane και τα 2 πρωτα απο τρελες σφαιρες ειναι τα καλυτερα του ειδους(μαζι με στραβους πιλοτους!) αλλα και ο κινουμενος στοκος τα σπαει…
Η σειρα εινα το κατι αλλο αλλα εχει μολις εξι επισοδεια γιατι το καναλι σο οποιο παιζοταν αποφανθηκε οτι το χιουμορ παραειναι καμενο για τους τηλεθεατες του…[-X
Να πουμε οτι φετος πεθανε και ο πητερ γκριεβς ενω πριν αρκετα χρονια ειχε πεθανει αλλος ενα μεγαλος των ‘‘κουφων’’ ο Lloyd bridges(θεος)…

Γενικως τα airplane και η σειρα police squad παιρνοντας στοιχεια κυριως απο τον mel brooks(blazing saddles Κλπ) εφτιαξαν μια ολοκληρη σχολη απο ταινιες που χαρισαν αφθονο γελιο αβιαστα…Θα επανελθω με ποστ ενημερωσης:D

Rip leslie…:frowning:

ο Leslie Nielsen έχει παίξει και σε αυτό το Sci-Fi διαμαντάκι…
(το οποίο θα αγοράσω στην επόμενη ιντερνετικη αγορά μου με £3.99 50th Anniversary 2 Disc Special Edition)
[COLOR=“Purple”][SIZE=“4”][B]Forbidden Planet[/B][/SIZE][/COLOR]
[B]
imdb[/B] [B]7.7[/B]

[B]A starship crew goes to investigate the silence of a planet’s colony only to find two survivors and a deadly secret that one of them has. [/B]

[B]Trailer[/B]

Ναι έπος προσκυνάμε ευλαβικά. Έχω ρίξει το άπειρο γέλιο σε αυτή τη ταινία χαχα πάω να την δω πάλι :D:D