Let's Drink Ι - 52 εβδομάδες posts

εγώ ποτέ δεν τα πήγα καλά με τις μαζώξεις που αποτελούνται από πολλά άτομα , περιορίζομαι στο μέχρι 5 άτομα γιατί μετά απλώς δημιουργούνται πηγαδάκια και ειδικά ήδη γνωστών μεταξύ τους , οπότε δεν βρίσκω και νόημα σε όλο αυτό σε γενικό πλαίσιο

από κει πέρα , αν βρεθεί χώρος να μας χωρέσει όλους και αν είναι ορθάδικο ( γιατί όπως είπα μπορεί αν θέλω να μιλήσω σε κάποιον 10 καθίσματα μακριά ) εννοείται θα έρθω

2 Likes

Για πότε λέτε;

1 Like

Η ιδεα ειναι για μετα τις γιορτες τον Γεναρη, να εχει κ ολοκληρωθει το παιχνιδι!
Μπορει να γινει το τελευταιο report σε εκεινη τη βραδια ? λεω εγω.

2 Likes

Κι εγώ είμαι μέσα!!

1 Like

Γιατί; Αν γίνει νωρίτερα, μπορούμε να στήσουμε και καμία ψηφοφορία πιο ανετα

Edit τυχαίο ταγκ @nnnkkk

11 Likes

Νωρίτερα είναι μέσα στις γιορτές κ κόσμος θα λείπει γιαυτο.

3 Likes

Λείπει ο κόσμος, χορεύει η Οικογένεια.

6 Likes

Το παιχνίδι λήγει την Κυριακή 14 Ιανουαρίου, ποιοι θα λείπουν μωρέ μέχρι τότε , έλεος :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Κανονίστε Παρασκευή 12 ή Σάββατο 13 και γίνατε, σιγά το δύσκολο.

2 Likes

Could be! Ωστόσο δεν “κανονίζω” κάτι ή τουλάχιστον όχι κάτι δικό μου, μπορεί να μην έρθω καν εγώ δηλ που λέει ο λόγος ;p

Παρ’ όλα αυτά και κατόπιν των αρχικών υπέρθερμων :") αντιδράσεων, προτείνω αν είναι να γίνει, να γίνει μέσα στα 3 σκ του Γενάρη από 12 και μετά και σε ένα μέρος κοινής αποδοχής, από αδιάφορο έως συμπαθητικό σε σημείο σχετικά βολικό. Πχ κάτι σαν το Nathan’s που έχει και φαί και μπύρα και έξω όχι εκκωφαντική μουσική — αν το κρατάει και χειμώνα, δεν ξέρω κιόλας, το αναφέρω πιο πολύ σαν στυλ που νομίζω ότι κάνει και οχι σαν προτίμηση. Τελοσπάντων κάτι που να μην είναι ούτε μεταλλάδικο, ούτε καφέ, να μπορείς να πιεις μπύρες ό,τι αλλά και να μιλήσεις. Αυτά. Δείτε τα λαιβ σας, τις ορέξεις σας και στην τελική και 5 να είμαστε θα πάμε (πατε? ;p).

10 Likes

H Λύκαινα σας είπε να προτείνετε πότε μπορείτε και εσείς μας λέτε τι δεν μπορείτε.
OMG άντρες → πεταμένα λεφτά
(πλακίτσα ε…με το συμπάθειο)
Μετά τις 12/1 μπορώ οποιαδήποτε Παρασκευή, οποιαδήποτε Κυριακή.
Σάββατο θα μπορώ πλην ενός που θα παίζει η girlfriend στο Intro, λογικά θα είναι στις 13/1 (το βάζει συνήθως 1 week μετά το δικό μου στο Τζονι που είναι πάντα το 1ο κάθε μήνα), συνεπώς μέσα για 20/1 ή 27/1. But I’ll have to get back to you on this one. Βέβαια και να συμπέσει το μοντάρω (διακτινισμός με glitter beams).
Χαλαρό ποτάκι, άμα είναι μασαμπουκωμα έρχομαι βέβαια αλλά εκεί πώς θα μιλάμε αφού θα … καταπίνουμε (την μασαμπούκα ντε).
Στις 27/1 θα είναι και δύο μέρες πριν τα γενέθλιά μου και θα ετοιμάσω ειδικό σκετσάκι-μονόλογο (αδελφοί Κοέν συναντούν μεσοπολεμικό vaudeville), if you are so inclined.

PS. Ο chauffer/ταξιτζής-life coach-φέρελπις co-podcaster μου, μου είπε ότι έχασα 0.75 κιλά, οπότε ως το Γενάρη θα χω γίνει supermodel.

5 Likes

Εγώ θα μπορώ κατά το καλοκαιράκι. Κανονίστε να μαζευτούμε.

3 Likes

Ωραιο μαγαζι, εγκρίνω.

1 Like

Κανονίσατε τίποτα;

Λοιπον, συζητιεται για πιθανη ημερομηνια η Παρασκευη 8 Φεβρουαριου η το Σαββατο 9.
Θα βρεθει ενα μερος κ οσοι μαζευτουμε.

4 Likes

Παρασκευή 9 ή Σάββατο 10 υποθέτω.

1 Like

θα είμαι Δανία τότε γτχσ αλλά οκ, στείλτε καμιά φοτό

Να το κάνουμε μετά, να χει γυρίσει ο λουπενακος από Δανία;

Summary

Να προλάβουμε να γίνουμε φιτ.

3 Likes

aww

κανονίστε όποτε μπορεί η πλειοψηφία και μην σας χαλάω τα πλάνα εγώ - ούτως ή άλλως προσμένω πως θα πάει καλά και θα γίνει καλός τζερτζελές, οπότε θα κανονιστεί και νέα μάζωξη που θα μπορώ να παρεβρεθώ τότε

Επειδή φαντάζομαι κάμποσοι από εμάς θα βρισκόμαστε στις 3 Φλεβάρη στο gagarin μπορούμε να πιούμε και μια επετειακή μπύρα με ουίσκι σε κάποιο διάλειμμα ε?

5 Likes

:arrow_up:

Αυτονόητα πράγματα

4 Likes