Let's Drink Ι - 52 εβδομάδες posts

2-3 εχει διαφορα λαιβς οποτε ολο και καπου θα πετυχηθουμε.
Οποτε δλδ Φεβ 10 ?

17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ. ετοιμαστειτε

3 Likes

α 17 θαρθώ και γω τότε, αμε -ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΙΣΤΗΓΜΑ Ε

3 Likes

Στα γενεθλια του GOAT. Τι πιο ταιριαστο.

4 Likes

Που ξερεις οτι εχει γενεθλια ο πατερας μου! ;p

3 Likes

Μπράβο, ρε παιδιά, επιτέλους!

Πάντως ο Μεσσι έχει γεννηθεί τον Ιούνιο

Ωραια ημερομηνια, οταν ταξιδευω για Βερολινο. Συγχαρητηρια, ολα για τον Λουπεν, καθιστε να σας εξηγει πώς ονειρευεται το μελλον των εξελ.

Καλα να περασετε.

10 Likes

:rofl:

3 Likes

Ε ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΜΑ ΟΛΟ ΤΑΞΙΔΕΥΕΤΕ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.

16?

ειναιπροταση

2 Likes

Μια χαρα το 17, αποκλειεται ποτε ολοι μαζι να συντονιστουμε. Απλως ηθελα να γκρινιαξω λιγο. Καντε κουμαντα, θα ερθω στο επομενο :kissing_heart:

Επισης, δεν ταξιδευουμε ολο. Μονο Δεκεμβριο, Ιανουαριο και Φεβρουαριο. Μαρτη εχω κενο για την ωρα.

3 Likes

Έλα, αγκαλίτσα.

1 Like

Αν ήσασταν τρου θα βγαίναμε 14/2 αλλα τεσπα… 17 :heavy_check_mark: απο εμενα…

3 Likes

Πόσοι θα είστε; Επίσης, κορίτσια;

Summary

@Neniel @OwlKitty @Vicky_incufan @intrance @Miss_Machine ??

Τη @Sh_Wo_f περιττό να τη ρωτήσω.

Edit: @power_fades ντροπή μου, ρε.

2 Likes

Γλυκό μου κορίτσι, θα ήθελα πολύ να γνωρίσω κάποιους από εσάς από κοντά αλλά από το να περάσω έστω και μία ώρα στον ιδιο χώρο με μερικά άτομα που με κοροϊδευαν πίσω από την πλάτη μου για χρόνια χωρίς να με γνωρίζουν ουσιαστικά και βασισμένα σε φήμες που είχε διαδόσει μια “αλληλέγγυα κοριτσάρα”, διώχνοντας μου κιόλας τη διάθεση δηλαδή να ασχοληθώ με το φόρουμ για σχεδόν δεκαετία ολάκερη, καλύτερα μια άλλη φορά σε μια άλλη συνθήκη.
Και απ’ ότι φαίνεται μεγαλώσανε μα μυαλό δεν βάλανε, δεν πειράζει.

2 Likes

Εγώ είμαι μέσα για 17/2 και γενικά δηλαδή μέσα είμαι αρκεί να μην είναι καθημερινή και να το ξέρω από νωρίς για να κάνω τα κουμάντα μου με τον μικρό τρομοκράτη!

1 Like

Δεν έχει σημασία, η συνάντηση είναι για όλους και μακάρι να μας έκανες την τιμή, ευελπιστώ μελλοντικά να μπορέσεις. Κι εγώ μάλλον δεν θα πάω, αφήνω ένα μικρό παραθυράκι ανοιχτό αλλά δύσκολο.

2 Likes

Δεν μπορώ ακόμα να πω με βεβαιότητα, γιατί βλέπω πως η ημερομηνία ακόμα “παίζει”

1 Like

εγώ όπως έχω γράψει κι εδώ και ίσως και στο τοπικ που λέγαμε πως κοινωνικοποιούμαστε , δεν τα πάω καλά με τις μεγάλες - πολυπληθείς παρέες , προτιμώ μικρά παρεάκια . Δεν ξέρω για΄τι κολλάω τόσο

Μπορώ να πω όμως με σιγουριά ότι όσους έχω γνωρίσει από το φορουμ είναι φανταστικά παιδιά και τα έχω κατασυμπαθήσει και χαίρομαι πάρα πολύ που τα βλέπω στα λαιβάκια και χαιρετιόμαστε - μιλάμε

Συνεπώς, ακόμα κι αν σας φανώ λίγο μαζεμένος awkward κλπ , θα τιμήσω αν μπορώ τη φάση γιατί θέλω να σας γνωρίσω πραγματικά όλους

10 Likes

Σίγουρα δεν μπορώ να ξέρω από τώρα για ένα μήνα μετά😅… Αν κανονιστεί όντως συνάντηση πάντως, ελπίζω να με βολεύει κ να σας έρθω! (δεν μένω Αθήνα)

2 Likes