Let's Drink Ι - 52 εβδομάδες posts

μασονία και παράγκα

4 Likes

Ε?

2 Likes

Ομαδα, μιας και δεν υπαρχει μεγαλη ανταποκριση (ουτε κ πολυ ενδιαφερον :stuck_out_tongue: ) ακυρωνεται η φαση.
Οχι οτι υπηρχε δλδ καποιος κεντρικος οργανωτης, απλα επειδη απαντησα τελευταιος απανταω κ τωρα ^^

Να σας κανω μια αντιπροταση? Ουτως η αλλως δηλαδη θα το ανεβαζα μετα απο λιγες μερες.
2 Μαρτιου θα παιξω μουσικη στον Μονοκερο στην Νεα Σμυρνη. Μπορει να γινει και εκει σκηνικο

7 Likes

Γιατί έτσι;

Γιατί χρειάζεται δηλαδή, για μία συνάντηση μία-δύο ώρες, τόσος προγραμματισμός; Μπορεί να γίνει και στα πλαίσια ενός μπασκετικού αγώνα, ας πούμε.

1 Like

Χρειάζεται δυστυχώς, δεν μπορεί να γίνει έτσι απλά. Επίσης, ποτέ δεν μπορούν να είναι όλοι όσοι ενδιαφέρονται. Αν είναι να το κάνουμε, καλό είναι 2-3 να πάρουν την πρωτοβουλία και να το κανονίσουν, αλλά γνωρίζοντας στο περίπου πόσοι θα είμαστε.

2 Likes

Μια χαρά πρόταση είναι αυτή :grinning:

2 Likes

Ναι, σίγουρα, δεν διαφωνώ. Δουλειές, οικογένειες, υποχρεώσεις και προτεραιότητες. Απλά, εντάξει, πρέπει να τα πουν, αυτό που λες, δύο-τρεις, να το συντονίσουν το πράγμα, αλλιώς δεν γίνεται διαφορετικά.

Μέχρι τώρα, δεν το είχε αναλάβει κάποιος; Δεν γίνονταν συζητήσεις, αυτό κατάλαβα.

1 Like

Μονοκερος κομπλε. 2 του μηνα εχει Ουλι, μετα σκαμε Νεα Σμυρνη με ντου, ειναι και το σπιτι μου κοντα. Αν βρουμε κι εναν dj για να παιξει μουσικη, θα ειναι τελειο :stuck_out_tongue:

3 Likes

θα παιξω εγω

5 Likes

με ψήνει αυτή η πρόταση κι εμένα

1 Like

Θα σου βαλω κ κανα καλυτερο Χελογουην😛Αντε κ Rush

1 Like

Το να παίξει ο @JTN;

2 Likes

Εγώ αυτό κατάλαβα, μην το αλλάξετε

5 Likes

Να το μοιραστούν @JTN και @Red_Viper

#isapostakias :face_with_peeking_eye:

4 Likes

:sweat_smile:

Εχουμε και επισημοποιηση :stuck_out_tongue:

4 Likes

Βρε τον Χρηστάκη…

1 Like

:joy: κρυφο ταλεντο

1 Like

By the way, οποιος θελει απο δω μου κανει φρεντ ρηκουεστ. Ακομα κ αν ειναι Παναθηναικος:stuck_out_tongue::shamrock: