Let's Drink Ι - 52 εβδομάδες posts

koutsoumpas-koutsoumpasmesaionas
Συγγνώμη. Δεν κρατήθηκα.

Πάντως, για να ελαφρύνουμε το κλίμα, ένας Κουτσούμπας κολλάει σε κάθε περίσταση.

edit 2: κανονίστε, ρε. Ριγιουνιον κάθε χρόνο στις 14/2 που ανέφερε και κάποιο παιδί, έτσι, για την τρολλια.

3 Likes

:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 Likes

@Miss_Machine κρίμα , απλά, για εμάς τους υπόλοιπους που δεν έχουν ιδέα για τα εσωτερικά του φόρουμ και θέλουμε την παρέα σου , μιας και εγώ τουλαχ. έστω και ελάχιστα σε έχω γνωρίσει

όπως και να έχει , επειδή είναι προσωπικά θέματα αυτά , από σεβασμό και διακριτικότητα δεν με ενδιαφέρει να μάθω και τι και πως , ούτε θα γράψω κάτι παραπάνω πέραν του ότι φορουμ δεν είναι μόνο οι συντάκτες , είμαστε και καμια 50ρια άλλοι που θέλουμε να σας γνωρίσουμε κι άλλο

1 Like

Για εμας στην φραπεδουπολη να γινει αλλο τοπικ;

Εχουμε να λυσουμε κ κατι διαφορές για αρης παοκ οποτε το μενού θα εχει απολα. :stuck_out_tongue:

Αλλη ορεξη δεν ειχαμε :joy:

Συνήθως γυναικες μου απαντουσαν ετσι σε πρόταση ραντεβού.

3 Likes

Ελεγες σε γυναικες να λυσετε θεματα ΠΑΟΚ Αρης; :joy:

1 Like

Αλήθεια τώρα, πήγε κουβά ή το κανονίζετε ινκόγκνιτο, βρε παλιοκαλντεμιριτζούδες;

1 Like

Στην Ελλάδα δε θα γίνει το ηβεντ? Και λέτε για 17 Φεβρουαρίου? Ε θα ξεκινήσουν τα κανονισμούς στις 14 με 15 βράδυ

2 Likes

Αν και δε μ’ αφορά άμεσα το θέμα, κάποιοι από εμάς ζουν στην επαρχία +άλλες υποχρεώσεις που θα πρέπει να διευθετηθούν. ;p

2 Likes

17/02 ισχυει - πληροφοριες συντομα :stuck_out_tongue:

6 Likes

Ρε παιδια επειδη το εχασα εντελως και θα με ενδιεφερε, υπαρχει κατι που θα γινει? :stuck_out_tongue:
Κανα μικρο briefing?

Δεν χρειαζεται να ξερεις… Απλα να εισαι διαθέσιμος 17/2 :joy:

1 Like

Μια ανώτερη δύναμη τα συντονίζει όλα.

1 Like

I live to serve higher powers

@Red_Viper μάλλον είσαι κι εσύ ανώτερη δύναμη.

1 Like

Ανωτερη δυναμη που μολις θυμηθηκε οτι 17/2 εχει γενεθλια κολλητος του που παντα κανει παρτυ :joy: την πανακολα μου

2 Likes

Παιζει να τα καταφερω γτ εχει μικρο παιδακι κ τα παρτυ πλεον ειναι απογευματινα

1 Like

Χμ σάββατο

οπότε αναρωτιέμαι αν η ανώτερη δύναμη λέγεται πανκφλεηκς

1 Like

σίγουρα όχι, θα είναι απασχολημένα τότε :stuck_out_tongue:

1 Like