Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

βρε δεν γαμιεσαι… #-o

το χω κι εγω αυτο…

Πωπω, αυτό το θέλω τώρα… Πόσο να κάνει αν το βρεις?

Δεν ξερω κατα ποσο σπανια ειναι, αλλα τα γουσταρω τρελα…τα πηρα προσφατα αλλα τα εψαχνα αρκετο καιρο, και γι’αυτο εχω προχειρες φωτογραφιες…αν κατεβω καμια φορα στην υπογα και ξεθαψω τα βινυλια μου ολο και κατι θα βρω να ποσταρω…

Bruce Dickinson - Tears of the dragon clear vinyl

Iron Maiden - Bring Your Daughter to the Slaughter - Limited Autograph etched vinyl

edit : Κατεβασα και αλλα 2 limited picture disks απο το συνθετο…

Iron Maiden - The Number of the Beast Picture Disk

Scorpions - Big City Nights

ποσο ταγορασες?

Αν θυμαμαι καλα οταν πρωτοβγηκε εκανε γυρω στα 100 ευρω

Έχεις ακριβώς το ίδιο με του Άκη, με την κόκκινη εσωτερική επένδυση; :-k
Ή με την μπλέ; :-k

Έχω το tourbook του crazy world:p

Aν θυμαμαι καλα το εχει στο κεντρικο μετροπολις γυρω στο 20αρικο…

Πριν 2 χρονια το ειχα παρει γυρω στα 70 αν θυμαμαι καλα η εκει γυρω…τωρα πολυ δυσκολα βρισκετε σε μαγαζι!!Στο ebay ομως θα το βρεις σχετικα ευκολα αλλα αρκετα πιο ακριβα!!

Re guys psaxnw mia istioselida me greek tablatures…Basika psaxnw tabs gia to tragoudi don kixotis-dutikes sinikies. Plz an exei kapoios na m proteinei kamia selida sto net i an tis exei kapoios as me idopoiisei!:metal:

διάβασε τους κανόνες του φόρουμ (αρα μη γράφεις με greeklish:wink: ) και να είσαι on topic,αυτό που ζητάς δλδ είναι άσχετο με το θέμα του thread.τσεκαρε pm

Tελευταιο ποστ για σημερα…μια φετινη Limited Edition σκετη κ…

[SIZE=“2”]Novembers Doom - The Novella Reservoir[/SIZE]

Ενας εξαιρετικος δισκος σε μια συσκευσια φοβερη!!Περιορισμενο σε 600 κοπιες την τσιμπησα απο το site της The End!!Βελουδινη θηκη η οποια περιεχει το νεο αλμπουμ τους,βιβλιο 84 σελιδων υπογεγραμμενο με μαρκαδορο απο τον mainman της μπαντας το οποιο εχει μεσα ολα τα κομματια που εχουν γραψει και σχολια για το καθενα ξεχωριστα!!Αλλο πραγμα…Μαζι με φωτο τους υπογεγραμμενη με μαρκαδορο και αυτοκολλητο!!

](http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/12/18/f_DSC02055m_c3e9645.jpg&srv=img02)[/IMG]

](http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/12/18/f_DSC02056m_381b732.jpg&srv=img30)[/IMG]

](http://www.picoodle.com/view.php?img=/5/12/18/f_DSC02057m_2be87cc.jpg&srv=img29)[/IMG]

ρε σεις…τωρα που το θυμηθηκα…

Εχω το Σταυρο του Νοτου σε ενα αρκετα παλιο βινυλιο με το δισελλιδο εξωφυλλο. Στο εξωφυλλο εχει μερικα τυπογραφικα λαθη, απ’οτι θυμαμαι δεν εχει τους μισους στιχους του Θεσσαλονικη και καποιου αλλου τραγουδιου δεν τους εχει καθολου.

Αν υπαρχει καποιος που γνωριζει μπορει να μου δωσει πληροφοριες για την αξια του ??

φωτογραφιες για επιβεβαιωση θα ποσταρω συντομα, μολις το ξεθαψω απ’τις κουτες με τα ελληνικα βινυλια.

Κάτι που είναι πρόχειρο

ποια η διαφορα? με την κοκκινη το χω και γω

ακολουθεί ποστ του maiden που λέει ότι η μπλε έχει μόνο 10 αντίτυπα και ότι αυτό έχει ένα από αυτά … #-o #-o #-o

Aυτο δεν θα ειναι τιποτα.Θα ποσταρει ποση περικετικοτητα βενζολιου εχει το καθενα και γιατι αποσυρθηκε ενα απο τα 2 σαν πιο κακο για το περιβαλον επειτα απο μια διασκεψη που εγινε στη Γενευη.
Επισης σε αυτο με το κοκκινο ελειπαν 4 ινες απο την κορδελα που ηταν δεμμενη ο παπυρος και γιαυτο η εταιρεια το αλλαξε και το εκανε μπλε.Θα μου πεσουν τα μουσια ρε! :stuck_out_tongue:

Η κόκκινη έκδοση είναι η 2η και η διαφορά είναι πως ο πάπυρος με το family tree δεν είναι αριθμημένος σε αντίθεση με αυτόν της 1ης έκδοσης. :slight_smile:

3 προσφατα και οχι δισευρετα ltd αλμπουμ . Τα πραγματικα σπανια later …

Manowar - Gods of War

AMON AMARTH - With Oden On Our Side - LTD.ED. 2CD DIGIPACK

Paradise lost - Paradise lost

Ομορφος δισκος.:thumbup: Και πολυ ωραιο “πακετακι”.:frowning: