Limited Editions, Βινυλια, Demo Tapes (που εχουμε / θελουμε)

γενικά δεν έχω και τίποτα το σπουδαίο (μιας και ακόμα αυξάνω την δισκοθήκη μου που φράγκα και για συλλεκτικά πράματα) αλλά:

Walls Of Jericho με υπογραφή kai hansen :slight_smile:

IV

κουτί με 6 σιγκλάκια από sabbath καινούριες εκδώσεις (δεν το έχω ανοίξει…)


αναφέρθηκε και ποιο πάνω … τα σπάει άσκημα …

από dvd’s έχω:

και ένα game

έχουμε το ίδιο πάπλωμα 8)

με την κοκκινη το εχω εγω…

αρα ειναι για πεταμα…

:stuck_out_tongue:

Ω ρε φιλε! Ειμαι και πολυ untrue τελικα. Σεις εχετε τρομερα και φοβερα καλουδια, εγω τιποτα…

μην ανυσηχεις σου δινω το δικο μου το μποξσετ των maiden αφου ειναι με την κοκκινη επενδυση αρα και για τον πουτσο… :stuck_out_tongue:

ελπίζω όταν ποστάρει ο maiden για το θέμα να μην βρω εύκαιρο κάνα ξυράφι … :lol: :lol:

δεν είναι πολύ γούτσου γούτσου ???

:lol: :lol: :lol:

Αλλά πολύ άργησε μάλλον ακόμα να γίνουν upload και οι 1234567890 foto από cd βινύλια κ.λ.π.#-o #-o

ούτε εγώ έχω τίποτα και ότι έχω το πήρα επειδή τύχαινε να το φέρει το δισκάδικο στο χωριό μου. Πέρα από το μειντεν εχω μόνο το Soundtrack To The Apocalypse των Slayer. Γενικά αν τα Limited δεν έχουν να κάνουν με εξτρα μουσική και έχουν να κάνουν με παπατζιλικια τύπου ποτηράκια, φλιτζανες, φουσκωτές κιθάρες κτλ είμαι κατά γιατί φυσικά μιλάμε για ΤΗΝ εκμετάλλευση όπως στο παρακάτω παράδειγμα που την πάτησα ηρωικά και έκλαιγα τα λεφτά μου.

που εκτός από το cd το μόνο που έχει είναι μια πινακίδα (καλή άμα έχεις αμάξι η μηχανή) και μια σφραγίδα μανοβαρ…

και όλο αυτό πάνω από 50αρι αν θυμάμαι καλά, μπορεί και 80.

Ανετα το πουλας για πολυ παραπανω αλλα νομιζω οτι αυτο το ηξερες . Απλα ηθελες να κλαφτεις λιγο . :stuck_out_tongue:

ον τοπικ :

μπα 49 εχει στο e-bay. το soundtrack to the apocalypse παντως το δα στα 200e οποτε αν το πουλησω κατι θα βγαλω:D

Χαιρομαι να βλεπω ατομα που τα σκανε για να παρουν τετοια ωραια πραγματα!!Μπραβο παιδια!!:thumbup: :thumbup:

μπράβο σας. Με κάνατε και αισθάνομαι πολύ άσχημα με τα box set κλπ κλπ. Και εγώ πόσταρα κάτι κασσέτες από demo… καλά είμαι τρισάθλιος. Θα σας δείξω εγώ, θα δείτε τι θα πάθετε :lol: :lol:

Εγώ ο καημένος μόνο αυτό έχω… :frowning:

(είναι η προ - rainbow μπάντα του Dio)

και κάτι γιαπωνέζικα Scorpions, που δεν είναι όμως κάτι ιδιαίτερο…

Νταξ. Τα πηδα ολα. Βαζω χτεσινο αποκτημα:

Για λεγε που το βρικες ? Υπαρχουν αλλα ? Ποσα εσκασες ? 8O

14 ευρω στο Public. Μεγιστη κ*λοφαρδια θα ελεγα. Αλλες κοπιες δεν ειδα παντως.

έχε και μεταλ τμήμα το Παμπλικ? :-k

ελα ρε…καυλα…κολοφαρδε…

Γαμεί το Celtic Frost.

Για την αξία του άλμπουμ τα χουμε πεί.