Limp Bizkit

Ρε σοβαρα δεν εχετε θρεντ για το no1 συγκροτημα του κοσμου(για κραξιμο)?Πιαστε τα φτυαρια και αρχιστε το θαψιμο!

Γαμάνε!

Για να θαψεις ενα μουσικο συγκροτημα, πρεπει αυτο να υφισταται.

Oι limp biscuit ειναι μια εμπορικη βλακεια που την προωθουν σε κοινωνικα κομφορμισμενα 12χρονα αμερικανακια.

(limp biscuit) LOL κυκλοφορουν και σε ροφημα?

Μπορει. Εδω κυκλοφορουν μουσικα αλμπουμ…

μιλαμε δεν αξιζουν ουτε για τζαμπα κατεβασμα,κριμα το ρευμα

Μπα,κανεις και χιουμορ?γιατι ρε σεις? μια χαρα μπαντα ηταν μεχρι το Chocolate Starfish,ενω ο Sam Rivers ειναι μεγαλος παιχτης.Μετα τους πηρε η κατω βολτα(το παιξανε και RATM τρομαρα τους).

πριν 2 χρονια ειχα αφισα τους στο δωματιο μου:-s

Οχι οτι η αποψη μου για την μπαντα ειναι τα παραπανω που εγραψα, αλλα o χαρακτηρας και μονο του Fred Durst λεει πολλα για το πως λειτουργει η μπαντα. Προσωπικα δεν εχω αφιερωσει πολλες ωρες ακροασης. Και αλλωστε, αν γουσταρεις nu metal, υπαρχουν μπαντες οπως korn, slipknot κτλ

ντροπη!του δωματιου σου!

Keep rollin’ rollin’ rollin’ rollin’:dance:

Στα παρτυ του δημοτικου,αντε αρχες Γυμνασιου μπενανε αβερτα ομως:D

μπαντες nu metal που αξιζουν ειναι μονο slipknot και disturbed, γνωμη μου

και ξαναμανα rollin rollin rollin rollin

:lol:

yeap
Προφανως δεν εχεις ακουσει korn, chimaira, static x, system of a down, linkin park, coal chamber, deftones, mudvayne, ill nino, godsmack…

Αρκετα αξιολογες ολες τους.

γιατι ΠΑΝΤΑ τα θρεντ θαψιματος ειναι πιο δημοφιλή απο τα κανονικα:-k

ισως επειδη μπορεις να ξεσπασεις οταν εισαι θυμωμενος απο την δουλεια,σχολειο κτλ.Η επειδη σε ολους αρεσει το θαψιμο!

Chocolate starfish και τα μυαλά στα καγκελα…

ωραίο δισκάκι

μάρεσε τρελά κ το κομμάτι από το MI 2

τι κάνουν τώρα δαύτοι ?:-k

Xαθηκαν τα ιχνη τους…Το results may vary (το τελευταίο τους) ηταν καλό albumάκι πάντως…