Linkin Park, 21/7/09, Terra Vibe

http://www.rocking.gr/article5580.php

Yap, ξανά! Ελπίζω αυτή τη φορά να τους δω!

Αν ειναι δυνατον… μπαντες που καποτε φανταζαν ονειρο θερινης νυκτος, να ερχονται 2ο σερι καλοκαιρι!

Εκτος απροοπτου θα ειμαστε εκει!

Eγω θελω να ειμαι οπωσδηποτε γιατι τους εχασα περσι(Wise κανονισε τα).:smiley:

σωστα…απλως ΔΕΝ ΜΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ γιατι δεν τις βαζουνε ολες μαζι σε εεενα φεστιβαλ να παει και πολυυυς κοζμος και τους εχουν ολους χωριστα με 40αρια και 80αρια…αφου η ιδια εταιρια τους φερνει…

λολ. δεν το περιμενα με τη καμια.

Παντως νομιζω θα’χει σαφεστατα λιγοτερο κοσμο απο περυσι.

Κατι τα οικονομικα, κατι και οι υπολοιπες μεγαλες συναυλιες φετος, κατι το τους ειδαμε και μας εφυγε η περιεργεια…

Ανηγουεη, ειναι πολλοι με νγκαβλες, οποτε…

Παλι μπραβο ομω, ψιλοχαρτοποιηθηκαμε

Τους έχασα από μαλακία,δεν τους χάνω και πάλι,δεν παίζει!πωπω και στη Συγγρού να πάμε λεφτά δεν θα βρούμε!!


Now playing: The Gaslight Anthem - Boomboxes And Dictionaries
via FoxyTunes

εγω περσι που δεν πηγα ακουσα οτι δεν ηταν πολυ καλοι.ας ελπισουμε οτι φετος θα ειναι καλυτεροι

πέρσι δεν πήγα, ελπίζω να τα καταφέρω φέτος…

Εντάξει τους είδαμε μια φορά, καλοί ήταν δεν λέω, αλλά δεύτερη συνεχόμενη χρονιά και μάλιστα μόνοι τους δεν νομίζω πως έχουν να μου πουν κάτι. Καλά να περάσετε όσοι πάτε. Πάντως για 5.000 με 6.000 κόσμο περίπου το κόβω…

45 ευρώ μόνοι τους ρε σεις;
Να ήταν καμιά 25ρια το εισητήριο να πήγαινα, θα γούσταρα να τους δω, αλλά προέχουν άλλα… ;Ρ

Όντως… Τα 45 ευρώ είναι πολλά λεφτά την στιγμή που τόσο κάνει η μία μέρα του Rockwave…

Όμορφα.
Θα βαρεθώ να κάνω το Πάτρα - Αθήνα εκείνη την περίοδο.
Πέρυσι ήμουν στα εξωτερικά και τους είχα χάσει.
Ακόμη καλύτερα και αν δε θα σκάσει όλος ο ντουνιάς που τους είδε πέρυσι.

Κάνε ένα κόπο.
Βάλε δίπλα δίπλα τις προγραμματισμένες εμφανίσεις από τις μπάντες που θες να δεις και θα καταλήξεις ότι δεν χωράνε όχι μόνο σε 3ημερο, ούτε σε 20ημερο!

παλι?αντε το ψηνω αν και τους ειδα περυσι8)

Θυμαμαι οτι περισυ στο τοπικ της συναυλιας ειχε πεσει γκρινια για το σετλιστ οτι δεν επαιξαν το ταδε κτλ… αδικα κατα την γνωμη μου, αφου ηταν fixed τα setlists τους

Οποτε φετος, ελπιζω η μπαντα να ριξει μια ματια στα περσινα setlists τους και να αλλαξει καποια πραγματα για να μας δωσει ενα κινητρο παραπανω να παμε να την δουμε παλι

ΠΕΘΑΙΝΩ

Θα θελα να τους δω, καθώς πέρισυ δεν βόλευε… Αναλόγως με τα οικονομικά εκείνη την περίοδο θα κινηθούμε και μεις…

πηγα περυσι,θα παω φετος και οποτε ερχονται ελλαδα θα πηγαινω.ειναι ΜΕΓΑΛΟ συγκροτημα,θα ειμαστε εκει και θα γουσταρουμε!

Θα λείπω κατά πάσα πιθανότητα… Γαμώτο, κι ήθελα να τους δω τουλάχιστον μια φορά…

μην ανησυχεις θα κανω παλι τα κονε μου και για του παραχρονου!!
ολοι μεσα!!περισυ μαμησαν και φετος θα ναι ακομα καλυτερα!:!: