Linkin Park, 21/7/09, Terra Vibe

όμορφα νέα, θα πάω αν είμαι αθήνα μιας και δεν τους είχα δει την προηγούμενη φορά…αν και λίγο ακριβουτσικο!

Χεχεχε μαζί θα πάμε βρε.:smiley:
Άντε να δούμε τι θα κάνουμε με τα λεφτά.Υπολόγιζα Guardian,Deep Purple,Scorpions,Mastodon σκατάααα


Now playing: The Gaslight Anthem - Red In The Morning
via FoxyTunes

Κοιτα να δεις κατι πραγματα…εκει που ξενερωσα που τους εχασα περισυ θα τους δω φετος…

Αυτο θα πει κωλοφαρδια…

Ωραια πραγματα…

YEAHHHH!!! Και ειχα αρχισει να πιστευω οτι δε θα ξαναρθουν!!!:dance: Να ρωτησω, αξιζουν τα εισιτηρια των 85???Γιατι να μην ειναι ολα οπως περισι, ολα 50 κ οποιος προλαβαινε πηγαινε μπροστα:-k

Έκεί θα’μαστε και πάλι μπας και παίξουν κανα Place For My Head…

Κάγκελο!

1ον κατι ελεγα πριν 1 βδομαδα… 2ον ειχα μιλησει ετσι γιατι οκ ειμαι φανμπους και τα ψιλοπαιρνω οταν ειρωνευωνται τους ΛΠ (τωρα που ΛΥΤΡΩΘΗΚΑ ζητω συγνωμη για οσους προσβαλλα) 3ον Συμφωνω μαζι σου απο περσυ το ζητουσα αυτο το τραγουδι 4ον με ξερετε απο περσυ ως Eddie (αλλα εχω ξεχασει τους κωδικους :p) 5ον δεν περιμενα να διαβασω θετικα σχολια :-k 6ον δεν ειμαι 14χρονο, 19 ειμαι :stuck_out_tongue: απλα τα πηρα την προηγουμενη βδομαδα. ΛΠ και Μεταλικα για μενα ειναι μουσικο ναρκωτικο… Ξανα συμφωνω μαζι σου ΛΠζω να το ακουσουμε φετος…

ΕΓΩ ΤΙ ΚΑΝΩ ΡΕ ΓΟΥΑΙΖ? EDDIE ΑΠΟ ΠΕΡΣΥ!

Πραγματικα θα θελα πολυ να παω γιατι περσυ τους εχασα απο βλακεια, αλλα αν δεν παιξει αμαξι δεν τραβιεμαι στα γιδια.

Θα γούσταρα αρκετά να τους δω αλλά 45 ευρώ (τα 1000 πρώτα); Βάλτε κάνα πιο φτηνό ρε φονιάδες, που να τα βρούμε τα λεφτά;

Χωραει και τριτος?

Η πιο άκυρη ανακοίνωση πραγματικά. Δεν παίζει να τους ξαναδώ, too much money.

Βασικα στο LPN η Ελλαδα ηταν παντου, τους τα ειχαμε πσιλοπρηξει :stuck_out_tongue: ε ολο και καποιος μανατζαρεος θα το ειδε. Παντως παιζει για λιγοτερο κοσμο. Πιστευω οι πωρωμενοι θα ξαναπανε. Για το υπολοιπο κοινο δεν παιρνω ορκο… Το θεμα ειναι πως θα τους ξαναδω!

Ναι idd… Κ τα λεφτά είναι όντως αυτό που με κρατάει κ εμένα… αλλά απ την άλλη τρελαααιιινομαι να τους ξαναδώ, οπόοτε θα τα καταφέρω, τέλος. :roll:

και πως περνανε οι μερες τωρα??ε?Ε?

angel εννοειται θα κανονισουμε μεγιστο παρεακι με απο δω μεσα ατομα αλλα και απεξω!!(αουτλο το νου σου!)

κατι παιχτηκε οσο ελειπα στο 8ρεντ η μου φαινεται?

οτι θα ακουγα καγκελο απο λεβια8αν δεν το περιμενα!χεχε!

ντα3ει ο καιρος ειναι πολυς.τα φραγκα μαζευονται.(θα κοψω και το βραδυνο,μια χαρα!)

εντι κανε κανα κονε για backstage pass!

…όχι πως θα τα σπάσουμε γι ακόμη μια φορά…

Το πολύ το κυριε ελεησον το βαριεται και ο παπάς…2η φορά σε 2 χρονια ειναι λιγο too much δεν νομίζετε?Ειδικα απο την στιγμή που δεν εχουν ερθει τοσες και τοσες μπαντες…

1 ωρα και 20 λεπτα παλι να φανταστώ?

για να ρχονται θελω να πιστευω πως το περσινο πηγε καλα…(μην ακουσω για 5-6.000 που λεγανε μερικοι…)

Εσύ τι λες βρε!Όλοι οι καλοί χωράμε!!!

καλά σαφώς,θα μαζευτούμε να πάμε παρεούλα!Όσο για τα λεφτά κάτι θα βρούμε μωρέ.Μπάντα υπάρχουν λύσεις για όλα τα προβλήματα.


Now playing: Three Days Grace - Let It Die
via FoxyTunes

45-85€ για linkin park?

Εγω φιλε ειμαι LPU αι ηδη δηλωσα για να παω στο backstage. Και εσυ μπορεις να πας. Μονο για να μπεις στο LPU μονο για το ιντερνετ, και να εχεις δικαιωμα για το meet & greet κανει 15 δολαρια (γυρω στα 12 ευρω πρεπει να ναι). Ψηνεσαι??? :smiley: