Linkin Park in Athens, 25/6

¶λλη μια μεγάλη συναυλία για το καλοκαίρι!!!
http://www.rocking.gr/article4440.php
25 Ιουνίου, Terra Vibe, Linkin Park!
Τιμές: 45 Ευρώ για τα πρώτα χίλια και μετά 50.

!!!

Θα το χασω λογω εξεταστικης μαλλον και θα εκνευριστω.Πολυ.

Να χάσεις το μάθημα και να μην εκνευριστείς. Έχεις ακόμα εξεταστικές μπροστά σου, άντε :stuck_out_tongue:

όχι ρε πούστημ.

σορυ για τα μπινελικια …

αλλα γαμηθηκαν φετος . ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ …

Aυτοι δεν ειναι που εχουν ενα δισκο,να δεις πως τον ελεγαν…καλαβρυτα νομιζω…καλη φαση…

Καλά δεν μπορούσαν να τους προσθέσουν στο Rockwave? Κι άλλα 50άρια? Και ξανα μανα με τα PL και τις μαλ…ίες. Αnyway καλή συναυλία θα ήταν αυτή. Και σύγχρονη. Πάντως δύσκολα με βλέπω να μπορώ. Ολοι φέτος φαγωθήκανε να κατέβουν στα μέρη μας?

PL δεν έχει. Στην αρένα όλα τα εισιτήρια είναι το ίδιο. Απλά έχει για αυτούς που θα είναι στη γνωστή περιοχή αριστερά της σκηνής (όπως την κοιτάζεις).

είναι ψιλοκοροϊδία το ότι παίζουν μόνοι τους ειδικά από τη στιγμή που υπάρχει χώρος στο RW.
μα τότε βρήκαν να τους φέρουν?
επίσης, όλα τα live είναι καθημερινές…
ημερομηνίες θα μου πείτε…
ναι, αλλά…
τεσπα, ούτως ή άλλως δεν θα είμαι…:frowning:

Hmm μάλλον θα πάω…δεν είναι από τους αγαπημένους μου αλλά εντάξει μου άρεσουν αρκετά και επειδή μάλλον 7 θα πάω να πάρα και για Offspring θα πάρω και πιο φτηνά το ticket…Ωραία πράγματα και μου ήρθε πολύ ξαφνικό:D

Να δω πότε θα πάω διακοπές…μια εδώ για Rockwave,μια για LP βάλτε και Jovi αν έρθουν…πφφφ θελώ να πάω και στα νησια ρεεε:p

Θα λιώσω στα κάγκελα του Terra Vibe φέτος. Δε παίζει.

Τρία χρόνια ακριβώς απο την συναυλία των Sabbath.

Tι να τους κανεις τωρα; Γερασανε κι αυτοι :Ρ
Πριν κατι χρονια θα ηταν η τελειοτητα να τους δουμε που επαιζαν πιο ενδιαφερον πραγματα και που τους ακουγα (:Ρ)

εντάξει αυτά είναι…τέλειωσα με το πανεπιστημ’ιο και είπε ο καλός Θεούλης να στείλει συναυλίες…:smiley:
meteora και hybrid theory!!

Ωραία νέα! Δεν είναι και η αγαπημένη μου μπάντα αλλά τους συμπαθώ αρκετά! Βέβαια με Kiss, Priest, Maiden και Oliva ακόμα στο τραπέζι θα πρέπει να ξηλωθώ γερά αλλά θα αξίζει τον κόπο!

!!!

Είμαι ήδη εκεί!!! \:D/ \:D/

Θέριε μην είσαι γκέη ρε, τι εξεταστική… ¶σε ένα μάθημα, σιγά!

(Γουπς, μήπως θα έχω ξεκινήσει πρακτική; :-s :-s )

Ακριβώς αυτό. Τώρα που σταμάτησα να τους ακούω βρήκαν να έρθουν; :stuck_out_tongue:

Ένα όνομα που σίγουρα δεν περίμενα να έρθει ελλάδα,τουλάχιστον αυτόν τον καιρό.Όσοι τους ακούνε θα έχουν ήδη ενθουσιαστεί.Άντε να φέρουν και κανα καλό όνομα για rw !!!

Αχα! Αν ήταν πριν 3-4 χρόνια θα πήγαινα σίγουρα, ήμουν πορωμένη!
Αλλά τώρα… μαζεύτηκαν και πολλά… :-s

Πάντως (ειδικά) το “Crawling” που ήταν το πρώτο κομμάτι τους που άκουσα παραμένει έρωτας.

Όπως και η κοπέλα στο κλιπ :oops:

Και πιστευω οτι πολλοι το πιστευουν αυτο. Δεν θα μαζεψουν τοσο “καλους” φαν πιστευω. Ειδωμεν.

πολυ καλη φαση…μεγαλο ονομα,φρεσκο,επιτυχημενο…θα μαζεψει κοσμο…εχει καρυδια τελικα η ντιντι…
ασχετο αν εγω δεν πολυγουσταρω γενικα ροκ-ραπ καταστασεις ισως ειναι κ η συναυλια της χρονιας μεχρι στιγμης…ολα τα λεφτα στην μπαντα ειναι ο τραγουδιστης(οχι ο ραπερ) και ο ραβινος κιθαριστας:)
αλλα διωξτε τους dj κ ραπερ ρε παιδια…για ροκ μιλαμε!!!

τεσπα ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!μπραβο ντιντι!!!:smiley: