Linkin Park in Athens, 25/6

Hmm τι ακριβώς εννοείς?

Εγώ πάντως θα πάω, νταξ θα έχω και αρκετή παρέα οπότε μια χαρα θα είναι…Μακάρι να μην παίξουν και πολλά απο καινούργιο πάντως:-s

καλα…50-75-75-45 κτλ κτλ κτλ…αστα να πανε…τραπεζα πρεπει να εισαι…μαλλον δεν θα παω,

Έλεος πια με μερικούς.Η μιζέρια και η γκρίνια δεν έχει όρια.
Τόσα χρόνια φωνάζουν ότι δεν γίνονται μεγάλες συναυλίες και ότι δεν έρχονται ονόματα και φέτος που συνέχεια ανακοινώνονται συναυλίες οι ίδιοι φωνάζουν ότι φετος βρήκαν να έρθουν όλοι…
Σίγουρα χρείαζονται λεφτά για φέτος.Βρείτε καμιά δουλεία ,κάντε οικονομία, και πάτε.Όπως θα κάνουμε όλοι μας.Υπάρχουν προτεραιότητες,άμα έχετε ψηλά τις συναυλίες τότε κόψτε από τα υπόλοιπα.Πολύ απλό.
Όχι θα κάτσουν να σκάσουν τα κάθε συγκροτήματ αν είναι καθημερινή ή σ/κ…Δε φτάνει που έρχονται Ελλάδα ,θα κάτσουν να γυρίσουν όλο το πρόγραμμα τους ανάποδα για να έρθουν εδώ τη μέρα που βολεύει τον καθένα μας.
Δίνουν ημερομηνίες και άμα τα βρούν με τους δικούς μας έρχονται.Τέλος.

Πάντα φιλικά

Εγώ προσωπικά δεν είμαι και φανατικός για Linkin Park αλλά έχουν αρκετά που μου αρέσουν και είναι και καλά τραγούδια για live.Και σίγουρα θα αξίζει και άμα μπορώ θα πάω και εκεί.

σίγουρα θα είναι μόνοι τους??? ιταλία παίζουν με sex pistols… αν και εκεί είναι σε φεστιβάλ…

Να πάτε να πάτε…:smiley:

Καλα κι εγω στο Λυκειο ειχα τρελο κολλημα μαζι τους και εδω και 2-3 χρονια τους ακουω πολυ πιο σκορπια.Αλλα αυτο δεν σημαινει κατι.Παντα ηθελα να τους δω λαηβ.Ακομα και τωρα,που “γερασαν” και βγαλαν και 3ο ολοκληρο αλμπουμ και απομακρυνθηκαν απο τα παλια κλασικα τους κομματια και δεν παιζουν καλα.Σαν τους Μεταλλικα ενα πραγμα.
Ρε στοπ δεν γκριν γαμω.Καθε χρονο τα ιδια.Δε μας φερνουν καλα,ΟΟΥΟΥΟΥ κωλοεταιρειες ελλαδισταν παρακμη και τετοια.
Μας φερνουν τα παντα,ουουυου δεν εχω λεφτα,δεν τους ακουω πια,μη φερνετε αλλους φετος(!) και τετοια.

Βαλτε σαπορτ Adema ρε μονια.

Θυμάστε που το 2005 φέραν τους Korn μαζί με τους 69 Eyes…
Πόσα άτομα πηγαν; 2000; 2500; Πόσο μέσα θα πρέπει να μπήκε ο διοργανωτής από εκείνο το live! (Η didi ήταν;)

Κάποιος να με τσιμπήσει, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα στην Ελλάδα εν έτει 2008. Σόρρυ, αλλά δε πιστεύω οτι βλέπουμε λάιβ συγκρότημα πάνω στην ακμή τους… Κατά 90% είμαι ήδη εκεί8)

Ποια ακμη τους;Οι περισσοτεροι που ξερω κ ακουγαν παλια Linkin Park τωρα τους βριζουν.Ετσι οπως εχουν γινει τωρα κατα τη γνωμη μ ειναι στα χειροτερα τους.

Εννοώντας ακμή αναφέρομαι το οτι βρίσκονται στο 3 δίσκο, και όχι στον 15. Μeteora και Hybrid δε διαγράφονται!

Μάλλον εννοεί ότι όπου κι αν κοιτάς θα βλέπεις πιτσιρίκια μια και αυτές οι ηλικίες κυρίως είναι hooked με LP… όπως ήμασταν όλοι μας δηλαδή (μιλάει ο παππούς ο 16άρης !). Πλάκα πλάκα εγώ μέχρι Β’ Γυμνασίου άκουγα σαν τρελός. Ίσως πάω αν βρω φράγκα.

Δε θα γκρινιάξει κανείς?:-k

φιλικα.
δουλεύεις?
πόσα χρόνια πας σε συναυλίες?
σε πόσες έχεις πάει?
αν η δουλειά που κάνεις είναι απαιτητική και όχι διεκπεραιωτική πόσο εύκολο το θεωρείς το αυθημερόν ταξίδι για συναυλία και πόσες φορές μπορείς να το κάνεις?
και μένεις εκτος Αθηνών φαντάσου πόσο πιο δύσκολα είναι…

δε θυμάμαι κάποια συναυλία να γίνεται μέσα σε Π/Σ/Κ. Ειναι και θέμα του διοργανωτή.
Όταν εξαρχής δεν κλείνεις κάποιο συγκρότημα αλλά περιμένεις να δεις τις τρύπες στο πρόγραμμά του αμα σου κάτσει να το φέρεις πιο φτηνά (να θυμήσω ότι οι GNR εκλεισαν και έπαιξαν σχεδον σε μια εβδομάδα μέσα) τότε πάντα το ίδιο θα γίνεται.

φυσικά, όσες περισσότερες συναυλίες γίνονται τόσο καλύτερα, αλλά δυστυχώς τα έξοδα και η ταλαιπωρία σε κάνουν επιφυλακτικό. Την έχω σιχαθεί ρε παιδιά και την ταλαιπωρία της Μαλακάσας.

Όπως και να έχει είναι μια συναυλία ενός συγκροτήματος που είναι ακόμα στο peak της δημοτικότητάς του και για άλλους λόγους δεν θα μπορέσω να πάω.

Ναι, η Didi ηταν.

Παντως ρε παιδια, να γκρινιαζουμε που φερνουν και συγκροτηματα σαν τους Linkin Park, ειναι λιγο αστειο, ειτε μας αρεσουν, ειτε οχι.

Οι ανθρωποι εχουν πουλησει τρελά και κανουν ωραιες συναυλιες.

Αν και προσωπικα δεν τρελαινομαι, μαλλον θα παω για την εμπειρια…

νταξ
για μενα η γκρινια θα σταματησει οταν θα γινει φεστιβαλ εδω ισοδυναμο του εξωτερικου
του τεστιν
οτι θα δουμε εμεις σε 10 διαφορετικες μερες
αυτοι τα βλεπουν σε 3
με οτι συνεπαγεται αυτο

γιατι ωραια που φερνει ονοματα που δεν εχουμε ξαναδει
αλλα οταν φερνει τοσα πολλα
δεν ξερω αν θα μπορεσουμε να ανταπελξεθουμε

θα μου πεις

χεστηκε η ντιντι

συν
το οτι δεν υπολογιζει τους λιγους οπαδους που ακουνε απο ολα
αλλα αυτους που ακουνε συγκεκριμενα ειδη

τεσπα

ρε δεν την παλυευετε!! αν δεν μπορειτε λογω ελλειψης χρηματων, μην πατε. και φεστιβαλ σαν του εξωτερικου δεν μπορει να γινει γιατι δεν υπαρχει το απαραιτητο κοινο εδω για να γινει, εδω στο rock am ring εγιναν sold out
60000 εισιτηρια των 135 ευρω 3 μηνες πριν+υπαρχει βοηθεια απο τους δημους κτλ !! μην γκρινιαζετε λοιπον και επιλεξτε συναυλιες αν δεν εχετε λεφτα.
επιπλεον οι lp δεν θα ταριαζαν με την καμια στο ροκγουειβ, καλα εκαναν που τους εφεραν χωρια

Μα τα Αγια κοντομπιελα … Οι LP στην Ελλαδα :vibrate: :yahoo: :vibrate: :yahoo: :vibrate: . Με Hybrid Theory και Live in Texas μεγαλωσα και 100 ευρο να ειχαν εισητηριο 8α πηγαινα, χρονια τους περιμενω … Μακαρι να μαζεψουν κοσμο μηπως το δουν και αλλα συγκροτηματα και ερ8ουν …

Ελα μωρη τρελααααααααααααααααααααααα
http://www.youtube.com/watch?v=Gkzg3loTSaA :vibrate: :vibrate: :vibrate:

φιλε μου αμα δεις,ποτε δεν εχω κανει παραπονα για τπτ…ουτε καν για τα 80ευρω των μεταλλικα…αλλα μετα απο 1 σημειο το πραγμα παραπαει…ενταξει…ειμαι πλεον φοιτητης,δεν δουλευω και αναγκαστηκα ζηταω απο τους δικους μου…ξερεις τι…δεν ειναι οτι πιο ωραιο και λογικο καθε λιγο να τους λεω οτι θελω 75 για να δω μια συναυλια…αμα τα βαλεις κατω για να πας σε ολα το πραγμα πλεον ξεφευγει…και μη μου πεις ακριβαινει η ζωη…πριν 2 χρονια ειδα γκανς με 40κατι ευρω…
τελος παντων αλλα παιδια τα εχουν πει 10αδες φορες,μακαρι να μπορουσα να κανω αυτο που κανει και ο τολκι(να μην πηγαινει σε καμια)γιατι ουσιαστικα μας κοροιδευουν για τα καλα…αλλα δυστυχως δεν το κανω ουτε εγω,

έχω λυώσει μιλάμε!!! :lol: :lol: :lol:
οτι θα ζούσα να ακούσω και τέτοιες ατάκες για την Ελλάδα δεν το περίμενα με τίποτα!!! :lol: :lol:

ρε τόσα χρόνια λέμε γιατί δεν φέρνουνε κόσμο…

τώρα φωνάζουμε γιατί φέρνουνε???

το θέατρο του παραλόγου σε όλο του το μεγαλείο!!!

didi φέρε κι άλλους ρεεεεεεε!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley:

καλα συγκρινεις rock am ring με την didi Και τις απατεονιες τους…οσα ονοματα εμφανιζονται ολο το καλοκαιρι στην ελλαδα, εμφανιζονται στο 3ημερο του RAR…μη λεμε οτι θελουμε δλδ…γιατι να μην ηταν 3η μερα στο RW οι LP???φυσικα για να μας τα παρουν με το παραπανω…αμα ηθελαν μπορουσαν να τα κανουν να ταιριαζουν…εδω τοσα ακυρα εχουμε δει…αυτο μας πειραζει???