Linkin Park Minutes To Midnight

Eνα από τα καλύτερα rock group των ημερών μας επιστρέφει μετά από απουσία 4 χρόνων από το φοβερό Meteora.

http://www.pop-rock.gr/news/preview_news.asp?category_id=77&NEWS_DATA_ID=58197

Εγω την φαση Linkin Park την εχω περασει εδω και δυο χρονια… Για να δουμε και τον δισκο βεβαια…

Eπιτέλους!Καιρό έχουν να ακουστούν!

Καλο αυτο!:stuck_out_tongue:

:-k :-k :-k :-k
Γιατί?τι είπα?

+1

παντως αν ειναι καλος ο δισκος δεν μου κανει σε τιποτα να την ξαναπερασω αυτη τη φαση! :smiley:
βεβαια δν παιζει να πορωθω τρελα γιατι εχουν αλλαξει αρκετα τα γουστα μου αλλα ποτε δεν ξερεις…

rock group???:-k :-k :-k [-X [-X δεν νομιζω…

:lol: :lol: Ε για πες μας εσύ που ξέρεις τι παίζουν…

αν δεν κανο λαθος nu metal η κατι παρομοιο

Οκ,περί ορέξεως κολοκυθόπιτα…

Aστονα ρε davidian ας τους πουνε και melodic trance με αυτα θα ασχολουμαστε τωρα . Οι LP ειναι δυναμη και θα σπειρουν και στο καινουριο που οπως λενε οι πληροφοριες μου εχει δουλευτει εξαντλητικα.

Eχω και το Hybrid Theory EP… Και αλλα πολλα… Νομιζω οτι οσο πιο πισω τοσο και καλητεροι… Το Μetora ηταν οντως αρκετα καλο… Για να δουμε…

In the end, Papercut, Faint, Numb, One step closer, From the enside, Don’t Stay… Η λιστα δεν εχει τελειωμο…:slight_smile:

To album με Jay-Z σαρεσε? Εμενα μου φναηκε κρυο… Αν και το Reanimation με τρελανε ομολογω…

Κορυφαια συνεργασια και πολυ δουλεμενη και οχι ελα να τα μιξαρουμε και να βγαλουμε ενα δισκο να κονομησουμε

Με τον Jay-z μαλακια τελειως, οπως και το Reanimation…

Δεν διαφωνω στοτι αφορα την δουλεια που εγινε… Απλα πανε αλμπουμ, μιξ, αλμπουμ, μιξ… Και το Live In Texas ηταν μαματο… Ομως ενα ακικλοφοριτο τους που βρηκα στο net ηταν μακραν καλητερο απο αυτο…

To Μy December λες?

:-k

#-o Eνα live στην Γερμανια… Εκοβε ποπους…

ki ego to proto album tous exo, alla aytous tous akouga prin kamposa xronia teloi gymnasiou me arxes lykeiou pou itan moda, tora pia dyskola nakouso…