Livadia Fest(17/7/2010)Rotting Christ,Mass Infection,Terrordrome,Malicious Silence++

Μετά από έναν χρόνο απουσίας απο την πόλη μας, το Livadia Fest είναι και πάλι κοντά σας. Όσοι έχετε στηρίξει τα προηγούμενα χρόνια κανονίστε να στηρίξετε και φέτος :stuck_out_tongue:

Σάββατο 17 Ιουλίου 2010, Ανοικτό Θέατρο Κρύας, Είσοδος 12 Ευρώ.
Info εδώ επίσης.

Το line up φέτος είναι:

-Rotting Christ (Βlack Metal / Athens)


-Mass Infection (Death Metal / Livadeia)

-Terrordrome (Death Metal / Thessaloniki)

-Malicious Silence (Death Metal / Lamia)

-Simple Disorder (Death Metal / Livadeia)
http://www.myspace.com/simpledisorder
-Armageddon (Black Metal / Larissa)

Eδώ θα γίνει το λάηβ, δίπλα στα δέντρα και στα νερά, παραδίπλα στα σουβλάκια και τις μπύρες.


για τα σουβλακια δεν ξερω αλλα πολυ ωραιο μερος…!

Φερτε και Αθηνα ρε ενα πακετακι Rotting Christ με Mass Infection γιατι δεν μπορω να ανηφορισω Λιβαδεια!

το μέρος με ψήνει άσκημα.

Αν δεν παίζει δουλειά, πολύ άνετα!!!

Την προηγουμενη φορα ειχαμε περασει σουπερ και το συνιστω. Ετουτη θα εξαρτηθει απο α) το παρεακι και β) τυχον υποχρεωσεις. Λιγο δυσκολο το κοβω, αλλα θα προσπαθησουμε.

και γαμω ρε πουστη μου!! θα εξαρτηθει ομως απο παρεα και συγκυριες… μακαρι ομως!

χμ… θα κατέβω πατρίδα τότε… αυτό είναι μέσα στην πόλη?
ναι, άσχετος :wink:

Ναι μεσα στην πολη ειναι. Κρυα λεγεται η περιοχη και ειναι η πιο κλασσικη της πολης (και το μοναδικο μερος δηλαδη που αξιζει σ’ αυτη λογω φυσικης ομορφιας :p) Εννοειται θα στηριξουμε οπως και καθε χρονο!:smiley:

Ρε 'σεις τελικά υπάρχουν πολλά άτομα από Λιβαδειά εδώ μέσα!!
Ελάτε και κανονίζουμε και περιήγηση!!!

γουστάρω μαν! να μου δείξεις και πώς χτενίζεσαι!

Είσαι 3 φορές γελοίος:p

Θεικούλι φαίνεται… θα αρχίσω να αναζητώ παρέα και αυτοκίνητο 8)

Kαι μενα με ψηνει ασχημα. Πεφτει και Σαββατο, μια χαρα.:smiley:

Κανα φθηνιαρικο μερος παιζει για να μεινουμε (καλυβα, σπηλια, περιπτερο) ή θα πρεπει μετα να παρουμε το δρομο του γυρισμου?

[SPOILER]Τα εισιτηρια θα ειναι θεωρημενα?
Αν ο Σακης εχει στο αιμα του παραπανω ποσοτητα αλκοολ απο τη συνιστωμενη τι ποσοστο της τιμης του εισιτηριου θα μας επιστραφει?:-k

Να ξερω, αν ειναι να μας καταληστεψεις παλιοαλητη και να βγαλεις λεφτα εις βαρος μας να μην ερθω. δεν ειμαι κοροϊδο γω.[-X[/SPOILER]

Ο dude λέει έχει χώρο 8)

Πάμε ρεεεεεε…

Mass ρε νιαμού!!!

η εκδρομη ωραια … εχω παει και με την ομαδα… το line up και γαμω …οποτε εκλεισε!!
κοντοσουβλι στη κρυα!

έχει σπίτι ο necromayhem, άρα λύθηκε το θέμα της διαμονής :stuck_out_tongue:

και απ ότι βλέπω λύθηκε και το θέμα της μεταφοράς 8)

όλα τα τσουπιά χωράν στο dudemobile 8)

ελπίζω μόνο να μη σκάσει καμμια ακύρωση κι εδώ ε :-s

τελικα επεσε ακυρο για το Live?