Livadia Fest(17/7/2010)Rotting Christ,Mass Infection,Terrordrome,Malicious Silence++

από πού το άκουσες αυτό? :?

Hellboy21 μάθε ανάγνωση σε παρακαλώ.

???

Friday, June 04, 2010

Rotting Christ?s frontman Sakis has been involved in an accident
in which he has sustained injuries to his leg that will keep him glued to his bed
for at least a month.

για αυτο ρωτησα…δεν ηθελα να προσβαλω κανεναν…

A σοζ, απλα νόμιζα οτι έβγαλες συμπέρασμα απο το ποστ του dude παραπάνω.

Το live δεν επηρεαζεται απο τον τραυματισμό, μονο 4 live εχουν ακυρωθεί νομίζω και αυτά στη Λατινική Αμερική.

Σε λίγες μέρες και αφίσα έτοιμη.

οκ γαμω!!

Μass λέμεεεεεε… χεχε…

Περαστικά στον Σάκη!!!

Όσοι σκοπεύουν να έρθουν με τρένο εδώ είναι και τα δρομολόγια.

Για αναχώρηση από Λιβαδειά, θα πρέπει να είστε 30 λεπτά πριν την αναχώρηση του τρένου στο πρακτορείο μέσα στην πόλη το οποίο πάει στον σταθμό.

21:18 και μετά 04:02? καλήφας :lol:

Τσακίς να πιείς καμιά μπύρα μέχρι τις 04:02 :stuck_out_tongue:

το ότι οι Rotting ακύρωσαν όλες τις συμμετοχές στα φεστιβάλ του εξωτερικού πριν από αυτό δεν λέει τίποτα ε?

Δηλαδή δε θα παίξουν στη Λειβαδειά;;

Αν και προσωπικά για τους Mass Infection θα πάω!!!

Θα παει με τις πατεριτσες ο Σακης :lol::lol:

Κανονικά θα παίξουν και οι Christ και όλοι.

να’τα μας!!!καιρο ειχα να το ζησω αυτο το νέο!!
τουλαχιστον παλι καλα που ο ιουλιος κομπλε, γιατι κατι ακουσα οτι καταργησανε τα τροφωνια…τς τς τς [-X

τρυγώνια και τριώδια πάνε παντού…
τα παλουκάρια απαντήσαν ότι θα παίξουν κανονικά…
καλό αυτό!
άντε και μετά τον Σεπτέμβρη στα Σέρρας!

Για να μην ανοιγω αλλο θρεντ,το βαζω εδω…λιγο αργα μεν αλλα νταξ…η αθηνα κοντα ειναι πχ…και για να πας για καφε σαββατο 1.30 ωρα θα κανεις,οποτε γιατι να μην πας να δεις λαηβ μες την φυση για την ιδια ωρα:p

Λέω να ανέβω με την παρέα μου.Θα είμαστε 5-6 άτομα.Ξέρει κανείς τπτ φτηνά ενοικιαζόμενα?Γιατί λέμε να αράξουμε και Κυριακή για χαλάρωση.Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος, ας στείλει pm, έχω :stuck_out_tongue:

Θα παιζουν τετοια συγκροτηματα και θα καθονται ολοι στις εξεδρες?:lol: Δεν νομιζω ε?
Θελω να δω π θα γινει mosh εκει περα χαχ

Μεθαύριο κουφάλες!:smiley: Θα δείτε και νεκροκεμπάπ σε χρέη αναπληρωματικού τραγουδιστή στη 2η μπάντα. Ψήστε το!:smiley: