Livadia Fest(17/7/2010)Rotting Christ,Mass Infection,Terrordrome,Malicious Silence++

Έλα λέμεεεεεεεεεεε… λίγες ώρες έμειναν…

Μια χαρά ήταν το λάιβ… ωραίος χώρος, ωραία ακουστική!!
Οι πρώτες μπάντες καλές ήταν, προσωπικά δεν ξετρελάθηκα, αλλά τα παιδιά έπαιξαν καλά!!

Οι Mass Infection, ο λόγος που πήγα, ισωπέδωσαν… μιλάμε για τρελό κοπάνημα… και δεν υπήρχε κάτι να πιαστώ…χαχα… ήθελα να έπαιζαν λιγάκι ακόμα…

Οι Rotting Christ παιξαν πολύ καλά κι ο Σάκης ρισπέκτ… σε καρέκλα… Μπράβο του!!
Έπαιξαν αρκετά κομμάτια, δε θυμάμαι σέτλιστ!!
Στο τέλος που ήθελαν να κάνουν ενκόρ, το σύνθημα… “την καρέκλα πίσω”!!!:lol::lol:
Κάποιος από τους ηχολήπτες νόμιζε πως τελείωσαν και ξεκίνησε να μαζεύει και επειδή σηξώθηκε ο Σάκης να χαιρετήσει μάζεψε και την καρέκλα! Ο κόσμος φώναζε κι άλλο και λέει ο Σάκης… “μου πήραν την καρέκλα”!!!:lol::lol::lol:

Αυτά… ελπίζω να καθιερωθεί κάθε χρόνο αυτό…

Έγινε και φέτος με κομπλέ επιτυχία. Πολλά ευχαριστώ σε όσους ήρθαν και στήριξαν. Κόσμο είχε μια χαρά 250-300 άτομα. Οι μπάντες όλες παίξαν γαμώ και ο ήχος γαμάτος. Τα λέμε του χρόνου!

καλά ήταν… μου άρεσε ο ήχος των RC μετά το AEALO… αν και λίγο μπουρδέλο το σετλιστ! α! ρε παιδιά μιά σκηνούλα! κανείς δεν το σκέφθηκε… πόσο κάνει πια… !!!

χμ… εισαι και διοργανωτής!

πάρε το σετλιστ των τελευταίων…
πολύ ποτπουρί ρε γαμώτο… κι έχω σκοπό να τους δω 2-3 φορές το Σεπτέμβρη…

[SPOILER]Rotting Christ
17-07-2010 Σάββατο
Θέατρο Κρύας, Λειβαδιά

Setlist:
1 Aealo
2 Eon Aenaos
3 Athanatoi Este
4 Fire Death and Fear
5 King of a Stellar War
6 The Sign of Evil Existence
7 Fgmenth Thy Gift
8 Exiled Archangel
9 The Sign of Prime Creation
10 Phobos Synagogue
11 Noctis Era
12 In Domine Sathana
13 Nemecic
14 Threnody
15 Non Serviam

Line-up :
Sakis Tolis - guitar/vocals
Themis Tolis - drums
Giorgos Bokos - guitar
Andreas Lagios - bass[/SPOILER]

πφφφ…δεν χρειαζεται σκηνη
ετσι ηταν σαν το desert session των kyuss που ειναι μαζεμενοι ολοι γυρω τους!!\ m / :lol::lol::lol:

καλα περασαμε κ φετος αλλα πηγα λιγο πριν τους mass infection και εχασα τα φωνητικα νεκρο ρε γαμωτ κ ετσι δεν μπορουσα να ζητησω αυτογραφο μετα :lol::lol::stuck_out_tongue:

ετσι διαβασα πιο πανω δεν πιστευω να αθετησες το λογο σου:-k:p

Όχι ρε δεν τραγούδησα τελικά. Δε προλαβαίναμε να βγάλουμε σχεδόν τίποτα μια μέρα πριν. Δεν σε είδα πουθενά ρε!

τι σκηνή βρε φίλε… μια χαρά ήταν έτσι…
άντε μονο κάγκελα μπροστά … να κρατιόμαστε από κάπου… χαχα

εγώ είμαι κανά 2μέτρο και στα τέτοια μου… οι άλλοι που δεν γουστάραν μπροστά πήγανε τέρμα πάνω στα σκαλιά για να βλέπουν… οπότε εαν το έβλεπες από μακριά είχε 40-50 μπροστά που είχανε πρώτη μούρη τον καθιστό σάκη, άλλοι τόσοι τριγύρω από τη σκηνή κι έναν 40άρη που τραβούσε κάμερα, και καμιά 100αριά τέρμα πάνω!!! καλό ε!