Live album που μας πορωσαν

Ωχ το Σαββατο ήμουν εκεί! Τι ώρα?

23.00 ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ, ΜΠΕΣ www.moorepanos.com/ να δεις set list και πολλα αλλα σχετικα με THIN LIZZY

ΑΜΑΝ! Αντιπροσωπευτικότατο! Από τώρα μέσα είμαι! Ο κιθαρίστας είσαι?

ναι , στο site κλικαρε πανω αριστερα στο link DUBLIN 2005 να δεις και αλλα ντοκουμεντα θα χαρω να τα πουμε απο κοντα θα ερθουν αρκετοι lizzy freaks

sinnissssssssssssssss!!!

θα γινει της μουρλης εκει μεσα λεμεεεεεεεεεεεεε!!!

μην ξεχνας ε???

DEDICATION!!!

ΕΠΟΣ! ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΡΩ ΝΑ ΤΗ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΕΔΩ…

παιδια, εκεινο το βραδυ δεν παιζουν μονο οι remember lizzy, αλλα και δυο ακομα group!

IVORY TOWER
LUV SUX

dedication φιλε dedicated to you ελα απο νωρις να τα πουμε

Μήπως το topic έχει άλλο αντικείμενο; :roll:

Glenn Hughes - Burning live Japan

Eagles στο “Hell freezes over”…Όταν μόνο συμβεί αυτό είχαν απαντήσει τα μέλη του κλασσικού συγκροτήματος,οτι υπήρχε ενδεχόμενο να επανενωθούν…Κ΄φαίνεται οτι συνομώτησε το σύμπαν,για να δέσει για άλλη μια φορά μοναδικά η χημεία τoυ D.Henley κ’των υπολοίπων σ’ αυτό το live με έντονα τα ηχοχρώματα των Ηotel California,Ι Can’t tell you why,Life in the fast lane,Desperado,New York minute κ.α σε ξεχωριστές εκτελέσεις(αρκεί ν΄ακούσει κάποιος τους βιρτουόζους της κιθάρας Don Felder κ’ Joe Walsh στο Get over it κ΄στο Ηotel California)…

[size=6]NIRVANA-MTV Unplugged[/size]
Το απολυτο συναισθημα… :!:

κ ειχα αρχισει να σε συμπαθω αλλα μου το χαλασες…

κ ειχα αρχισει να σε συμπαθω αλλα μου το χαλασες…[/quote]

Όντως ατυχής επιλογή, αλλά είναι καινούρια και δεν ξέρει. Και κάτι άλλο. Επειδή το χω δει το συγκεκριμένο “live” πες μου, τι ακριβώς σου άρεσε? Ο τύπος ήταν αηδιαστικός… :x

Μην τα παραλέτε. Ωραίο ήταν το Unplugged, απλά δεν είναι το live που σε καθηλώνει ή σε πορώνει. Δεν είναι live ,με την κλασσική έννοια δλδ. Έχει κάποιες πολύ ωραίες στιγμές πάντως.

Friday Night In San Francisco
τι να πω για αυτο το Live! Al di meola Paco de Lucia k John Mclaughlin
μαθηματα κιθαρας!

Blind Guardian - Imaginations through the looking glass
Slayer “Decade of Aggresion”
iced earth-alive in athens

Fysika to koryfaio Alive in Athens kai ta :
Blind Guardian - Live
Judas Priest - Priest Live
Iron Maiden - Live Afer Death
Manowar - Hell On Wheels

Deep Purple-Come Hell Or High Water
The Doors-Last Exit To L’america, Live In Hollywood
Pink Floyd-Live At The Playhouse Theater
Fleetwood Mac-Don’t You Let Me Down Again

emena afto pou me exei porosei perisotero se documentary yfos einai to dvd SPINAL TAP… :lol: :lol: :lol:
koroidevei kai to goustaro… :lol: