Καλυτερο live group

Απο αυτα που εχω δει live τα οποια δε μπορω να πω οτι ειναι ακομα πολλα, Dream Theater kai Blind Guardian.
Tωρα το οτι οι Metallica μαμανε στα live ειναι ευρεως γνωστο ακομα και τα τελευταια χρονια που τα album κατα κοινη παραδοχη (νομιζω) δεν ειναι τοσο καλα. Το μονο που μενει ειναι να το διαπιστωσουμε σε λιγες ωριτσες :stuck_out_tongue: :wink:

απ’αυτα που εχω δει σε DVD/video:

Judas Priest
Pantera
Nevermore
AC/DC
Queensryche
Led Zeppelin
Corrosion Of Conformity

S C O R P I O N S!!!:metal: :metal: :metal: :metal:

Ειναι θεοι!!!
Θρησκια!!!

[SIZE=“3”][FONT=“Tahoma”]ΜETALLICA ΡΕ ΝΟΥΝΙΑ!!![/FONT][/SIZE]

:metal:

Offtopic:Aλήθεια οι Nevermore έχουν κυκλοφορήσει κανα dvd??? Πάντα το είχα απορία γιατί ποτέ δεν έχω βρεί DVD τους…

Rammstein…:metal:

Το δικο μου:p

Κάνα live θα κάνετε;

Δυσκολο… Ο νταρκ δινει πανελληνιες φετος, πολυ δυσκολο… Απο του χρονου κατι θα γινει…

Κι εγώ ουσιαστικά μία από τα ίδια θα πω: Led Zeppelin, Pink Floyd/Waters, Iggy & The Stooges και Guns n’ Roses (κάποτε.! Μόνο που πρέπει να τονίσω τους Iggy & The Stooges μια που έχουν αναφερθεί λιγότερο: πραγματικά φοβεροί! Μη το χάσετε αν ξανάρθουν!

ΜETALLICA
TOOL
STEVE VAI
DREAM THEATER

τυχαινει να’χω τη limited edition του enemies of reality και αυτη η εκδοση εχει μεσα ενα DVD με κατι video τους, αλλα και καποια live κομματια. τωρα για ολοκληρο live DVD δεν ειμαι σιγουρος, τωρα που το λες…:-k

Πολύ χύμα…
Απ’ότι έχω δει σε dvd Led Zeppelin, R.A.T.M., Mano Negra κ.α.

Απ’όσα έχω δει live Τοοl, Scorpions, Metallica.

MAIDEN.

Tsopana Rave:) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

:thumbup::thumbup:

τους είχα δει live πριν 2 χρόνια στην πλ. κάνιγγος και εκτός του ότι τα τυπάκια τα σπάγανε και χτυπιόμασταν όλοι, είχαμε ρέψει και στο γέλιο με τις ατάκες του τραγουδιστή. Μου θυμίζε αρκετά την σάτυρα του Πανούση. Α και είναι και απίστευτοι σαν γκρουπ από μόνοι τους βέβαια!

κ εγω τους εχω δει κ παιζουν φοβερα!

αν σκεφτει κανεις οτι ειδες και τη συναυλια του 2006 τι να πει…:stuck_out_tongue: :lol:

ΚΙSS

ΤΕΛΟΣ