Live: Pain Of Salvation, Lake Of Tears, Agua De Annique, Disillusion, Scar Of The Sun

http://www.solidrock.gr/index.php/lang-el/albumreviews/14-frthcmgconcerts/1158-pain-of-salvation-lake-of-tears-agua-de-annique-disillusion-scar-of-the-sun-23-a-24109
8O

πολύ καλό line up! ελπίζω μόνο να μην παίξουν κάτω από ώρα οι γερμανοί.

Καλή φάση. Θα δούμε τους θεούς PoS και τους ημίθεους Disillusion.

Και υπάρχουν και οι αλλες 2 μουφίτσες για να φτιάχνουν την αναλογία στο κοινό :razz:

[SIZE=“6”]DIS
ILL
US
ION[/SIZE]


.

όχι και μουφίτσα οι Lake Of Tears όμως.

τέζα το πακέτο.

ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ…

Fuch yeah… Yes, yes, i like it…

Πολύ καλά νέα…

Πάρα πολύ καλή φάση το όλο Line up…PoS έχω δει 3 φορές γαμώτη αλλά είναι και αυτό το gloria…συν όλο το πακετάκι…δεν ξέρω…

Ξέρει κανείς ποιος το διοργανώνει να δω κάτι?

Ελπιζω να μην εννοεις τους Lake of Tears γιατι απλα εισαι γελασμενος…

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!:smiley: KAI H ANNEKE MAZI!!
καλα μολις ειδα το θρεντ ειχα τρελη αγωνια να δω ποτε πεφτει…ευτιχως το προλαβαινω πριν μπω στρατο!!!:smiley: :smiley: :smiley:

γουατ δε φακκκκκκκκ???\:D/
η προπωληση εχει ξεκινησει???αν οχι ποτε…???

και 31 του ιδιου μηνα my dying bride???<αυτα ειναι!!!

Που το είδες αυτό;

Γουαου! Ομορφο πακετακι, απο αυτα που περιοδευουν κεντρικη Ευρωπη και σιχτιριζουμε που δεν ερχονται και απο εδω! PoS, Lake of Tear και Anneke, μια χαρουλα!

βασικα μου ηρθε προσκληση απο το rockwave group στο φεισμπουκ που λεει οτι ερχονται στισ 31 γεναρη στο γκαγκαριν τιμη εισιτηριου και τα σχετικα…τωρα το ψαχνω και εγω για να διασταυρωσω…μην χαιρομαι τζαμπα…:slight_smile:

Disillusion8O8O8O

Anneke Γεναρη,Γκαδερινγκ Φλεβαρη:lol::smiley:

Μα τι πανεμορφο line up:)

Γαμιοντας μπηκε και το 10’…

επιβαιβεωμενο κ απο σαιτ της ντιντι!!!:smiley:

Δυναμιτης το πακετο! Μια χαρα προβλεπεται και το '10:D

Το 38αράκι πάντως κανένας δεν το σχολιάζει. Pain Of Salvation τους έχω δει ήδη 3 φορές ενώ από τα άλλα μόνο οι Disillusion με ενδιαφέρουν. I’ll Pass μάλλον.

Σε χαλαει το 38αρι??? Οταν εχουν οι Amorphis 30, οι BOC 35 ή οι WASP 30, θα σε πειραξει να σκασεις 8 ευρω παραπανω για να δεις 5 γκρουπς? Δεν λεω πως ειναι οτι καλυτερο αλλα εδω που εχουμε φτασει μου φαινεται νορμαλ.