Live: Pain Of Salvation, Lake Of Tears, Agua De Annique, Disillusion, Scar Of The Sun

Στους Amorphis έκανα μια υποχώρηση γιατί ήθελα πολύ να τους δω, για BOC αν είχαν το μέγεθος που έπρεπε να έχουν με βάση την ιστορία τους θα ήταν μια χαρά το εισιτήριο, για Wasp ήταν πολλά και φυσικά δεν πήγα(όχι ότι καιγόμουν να τους δω βέβαια). Αν κάποιος θέλει να τα δει όλα αυτά πιθανόν με τα σημερινά δεδομένα να είναι OK αλλά αν είναι για 1-2 ονόματα τότε μάλλον δε λέει.

Ενταξει για τετοιο πακετο μια χαρα ειναι η τιμη ρε.

E ναι δικιο εχεις. Τα ονοματα που ανεφερα ηταν οσα μου ηρθαν πρωτα στο μυαλο. Απλα ηθελα να πω πως το 30αρι εχει γινει ψωμοτυρι πλεον. Συμφωνω με οτι ειπες παρ’αυτα.

Ναι ρε παιδιά για όλα τα ονόματα μια χαρά είναι(πάντα με Made In Greece δεδομένα) απλά για όποιον δε γουστάρει πάνω από 2 ονόματα τσούζει λίγο η τιμή.

[SIZE=“5”]DISILLUSION[/SIZE]

amok

what’ s that??? 8O8O Το είδα και έπαθα σοκ. Πρέπει να κάνετε πλάκα…δεν υπάρχει… :yahoo::yahoo::yahoo: επειδή από το σοκ δεν μπορώ να συνέλθω και να διαβάσω τα προηγούμενα post πόσο έχει το εισιτήριο και πότε ξεκινάει η προπώληση???

Τιμή εισιτηρίου: 38 Ευρώ

Προπώληση εισιτηρίων

Αθήνα: Ticket House - Ticket Pro - Rock City

Θεσσαλονίκη: Metropolis - Musicland

Ποτε ξεκιναει δε ξερω…

thanks :smiley: πάω να συνεχίσω τους πανηγυρισμούς

Γι’ αυτό έκανα αυτή την ερώτηση, γιατί δε με ενδιαφέρουν όλοι, όπως δεν καιγόμουν για όλους στη συναυλία που παραθέτω πιο κάτω και πλήρωσα.

Θυμίζω Cannibal Corpse-5 μπάντες=36 και Pain of Salvation=38

Περαστικά.

Χαχ, ντάξει έτσι για τη φάση το’ πα. Θ’ ακούσω προσεκτικά Lake Of Tears κατόπιν προτροπής.

Αλλά οι αγκουα ντε ανίκ είναι μια μαλακία και μισή και σοβαρά σε όσους σας αρέσουν είστε άγουστοι. Αλλά δεν γκρινιάζω γιατί όπως προείπα, μας φτιάχνουν την αναλογία. =)

Οι Lake Of Tears ειναι τεραστιοι και να τους ακουσεις προσεκτικα ναι 8)

Τους περιμενα 7-8 χρονια για λαηβ και οταν ηρθαν δεν πηγα γιατι ειχα ξενερωσει που θα επαιζαν σαπορτ σε Death SS, τελικα ακυρωσαν οι Death SS και εγω βαραγα το κεφαλι μου στον τοιχο, δεν κανω την ιδια μαλακια δευτερη φορα :stuck_out_tongue:

Συμφωνω οτι δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο αλλα ξερεις ρε παιδι μου τι πληρωνεις ουσιαστικα(το διευκρινιζει και η παρενθεση στην αφισα:p):roll:

δεν πιάνω το point σου.

γιούπι 2 ευρώ διαφορά, σώθηκα για πάντα τώρα…

Τρομερό πακετάκι, PoS,Lake of tears και Ann.Λογικά θα είμαι μέσα, εκτός αν έρθει τίποτα άλλο…
Επίσης οκ το ticket είναι 38, αλλά επίσης πληρώσατε 35? για paradise ξέρω γω…
Σε καμιά περίπτωση δεν λέω πως είναι και καλό. Σίγουρα 38? είναι αρκετά, αλλά νταξ άμα θες να τους δεις τα δίνεις, αλλιώς δεν τα δίνεις.


Now playing: Jag Panzer - Symhony of terror
via FoxyTunes

Φοβερό πακέτο…οικονομία και θα πάμε, πολλά πέσανε τέλος Ιανουαρίου,…ελπίζω:):!:

ρε, ποιός διάολος το διοργανώνει λέμε. δε φαίνεται στην αφίσα.

Τον Ιανουάριο προβλέπονται αιματηρές οικονομίες αλλά αξίζει τον κόπο :D!!!ΚΑΙ Lake Of Tears!!!Αυτοί με αποτελείωσαν :D:D

Όμορφο πακέτο γενικά, σα μικρό φεστιβαλάκι.
Δεν είμαι μέγας φαν κάποιας από της μπάντες αλλά όλες έχουν κάτι να μου πουν.

Θα το αποφασίσω εκείνες τις μέρες αν είναι.

Ωραίο πακετάκι αν και οι POS με απογοητευσαν στο live του 07 και δεν ξερω πια τι να περιμενω…(αν και το live του μηνα θα ειναι απο την πεθαμενη νυφη…ναι ειμαι γραφικός…:lol:)

Pain of Salvation, Disillusion και Lake of Tears!!!

Mέσα κατά πάσα πιθανότητα!