Αlter Bridge - AB III

Γαμάτο cd. Μιλάμε έχω τρελαθεί :yahoo::yahoo::yahoo:

[SPOILER]ρε ποιος έσβησε το ποστ μου :lightsabre::lightsabre::lightsabre:

Ας μου στείλει κάποιος pm για να πούμε που έχει λαϊκές αυτή τη βδομαδα :stuck_out_tongue: [/SPOILER]

το ακουσα πολυ προχειρα μετα απο ξενυχτι, μου φανηκε πολυ καλο ,θα το ξανακουσω πιο προσεκτικα και στη σωστη ενταση απο ηχεια και οχι ακουστικα και θα πω και γω την αποψαρα μου

Μέχρι το Still Remains κατάφερα να φτάσω και τώρα το ακούω στο ρηπητ. Τι κομματάρα είναι ε; ε; Άντε συμφωνήστε!

σίγουρα στα πολύ καλύτερα της χρονιάς.

Όσο το ακούω τόσο περισσότερο μου αρέσει. Στα καλύτερα της χρονιάς όντως.

Δισκάρα…όντως απ’τα καλύτερα:):!:

πράγματι παρα πολυ καλη δουλειά…
κερδίζει επάξια [B]μια απο τις υψηλές θέσεις[/B] στα καλύτερα της χρονιάς…:thumbup:

Η ψιλή ( ᾿ ) είναι το ένα από τα δύο πνεύματα της ελληνικής γλώσσας.

Μάλλον ήθελες να γράψεις μια από τις υψηλές θέσεις στα καλύτερα της χρονιάς?

απαπαπα αμέσως να με φάτε…
οκ fixed!!!

Έλα, πλάκα έκανα. Εξάλλου και εγώ κάνω αρκετά λάθη :wink:

Οn topic
Μου αρέσει πολύ ο δίσκος. O Myles Kennedy από τις καλύτερες φωνές (και φέτος τον απολαμβάνουμε αρκετά και στο solo αλμπουμ του Slash), ενώ ο Tremonti συνεχίζει να γράφει ριφάρες :metal::metal:

Να πω την αληθεια οσα βιντεο παρακολουθησα του myles που κανει tour με τον slash που τραγουδησε ειτε κομματια απο GNR ειτε καποια απο VR η φωνη του δεν μου αρεσε ιδιαιτερα,εχει πολυ ψιλη/λεπτη φωνη,ισως βεβαια αυτο το υλικο να μην ειναι στα μετρα του η να μην του ταιριαζει,αλλα πολυ νιαου νιαου ρε παιδι μου.

ειναι πολυ ενδιαφερον αλμπουμ. βεβαια δν ξερω αλλα δν μου προσφερει κατι που πηρα απο τα προηγουμενα…αλλα ειναι πολυ καλο :slight_smile:

Το νου σου δεν διαβάζεις καλά :wink:

Παίζει και να ισχύει η πρότασή σου, αν μπορούσα να βγάλω νόημα :?
Το νου μου, δεν διαβάζω καλά :-k:-k:-k:-k

Παίζει ναι… :lol:

Δεν θα ασχολήθώ μαζί σου deadmemories γιατί μόλις βγεις στο αδιέξοδο θα μου κοτσάρεις το signature σου άρα δεν έχει νόημα. Βασικά μόνο και μόνο που αναφέρεις αυτόν τον Kiske το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να μιλήσω και να σε κάνω να ξεχάσεις οτιδήποτε πιστεύεις ότι ξέρεις απο μουσική…

Μάθε πρώτα να κάνεις multi-quote και μετά με κάνεις να ξεχάσω ότι πιστεύω ότι ξέρω από μουσική

Sorry που δεν τρώω την ζωή μου σε forum… Τέσπα μην μιλάω μαζί σου είσαι σε άλλο επίπεδο εσύ :lol:

Πήγαινε να φτιάξεις κανένα ανθόλοτζυ και άσε μας. Εξάλλου δεν νομίζω να μπορώ να καταλάβω αφού δεν είμαι του χώρου

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=953086&postcount=289