Αlternative κυκλοφοριες

To home at last θα μπορούσε να είναι και κομμάτι των CBP σε αυτή την έκδοση, άνετα.

Well, οι Steely Dan είναι δύσκολη περίπτωση αλλά αν κάποιος έχει τον χρόνο καλό είναι πάντα όταν ακούει διασκευή να τσεκάρει και το αυθεντικό. Σε αυτή την περίπτωση όμως μιλάμε για τελείως νέα ερμηνεία ενός άλμπουμ.

οπα αυτο δεν το πηρα χαμπαρι
διαβασα οτι ειχαν ξεκινησει να γραφουν τις συνθεσεις πριν πεθανει ο τραγουδιστης
και οτι εχουν τα φωνητικα του απο τοτε
ενδιαφερον
θα τσεκαριστει οπωςδηποτε!!!

edit:
ξεσαλωσε ο erotica
τους temper trap τους ερωτευτηκαμε απο το 500days of summer!!!

double post
γιατι ακουσα το νεο single των fall out boy χθες
και για καποιο πολυ περιεργο (μα παρα πολυ περιεργο λογο) μου αρεσε


αρκετα διαφορετικοι απο το παρελθον τους
παιζουν μπαλα και εκτος "ροκ"
φανταζομαι λαιβ, δεν θα βγαινει ευκολα
αλλα με εχει ιντριγκαρει πολυ να ακουσω το νεο αλμπουμ

νταξ λιγο κουλο το βιντεο
με εξαιρεση τις γυναικειες παρουσιες…:p:p

Σου άρεσε γιατί ήταν χιτάρα, τώρα ροκ ή ξερόκ αυτά είναι για να ασχολούνται οι πιτσιρικάδες.

Μη ποστάρετε για Μάγιαν, πικραίνομαι, κρίμα για το παιδί. Το άκουσα μια φορά και δεν άντεξα 2η μέχρι τώρα.

Ας αφήσω και κάτι. Μοντερν ροκ λουκουμάκι, λίγο στυλ Anberlin και δισκάρα στο είδος


ποσοι θυμαστε τους alpha galates?

η μουσικη ιδιοφυια πισω απο την μπαντα εκανε ενα προτζεκτ
τους Most Non Heinous

νταξει κινειται σε διαφορετικα επιπεδα
αλλα δεν παυει να ειναι εξισου ενδιαφερον
:slight_smile:

Ωπ τώρα το 'δα αυτό. Ωραίο δισκάκι, αλλά σα το Faces τίποτα 8)

Δισκάκι μόνο στην διάρκεια, 6 κομματάρες, nuff said

Ωραία νέα. Tσέκαρα και έχει πάλι περίεργο ήχο, πολυτάλαντος!

Λίγο χιουμορ τώρα από μία φοβερή Australian Band, αλήθεια πόσο μπορείς να μιλήσεις για μούσια; Αυτοί μπορούν να μιλάνε για ώρες…:lol:


Τα σπάνε οι Beards, εγώ πολύ τους πάω. Το καλύτερο το κλιπ τους όμως είναι το κάτωθι:

http://vimeo.com/35725958 (You Should Consider Having Sex With A Bearded Man)

Ε δεν θα υποστηρίξεις ως ομοιδεάτης; :stuck_out_tongue:
Βασικά βγάζουν και επικίλα και παίζουν και καλή μουσική.

Προσκυνώ για τα μούσια!!! Επιτέλους να λέγονται τα πράγματα με το όνομα τους!!!

New songs by:

James Michael (singer of Sixx AM):

Blue October

Δύο πολύ ενδιαφέρουσες γυναικείες παρουσίες (αγαπημένο μου θέμα), με νέες κυκλοφορίες:

[B]Plumb[/B]


[B]Well Hung Heart[/B]


http://www.youtube.com/watch?v=Y6ylbdwCRqs (το μεράκι και ταλέντο δεν κρύβεται)
Οι δεύτεροι θα έχουν εξέλιξη σίγουρα.

Η μπαντάρα που ακούει στο όνομα [B]I Am Giant[/B] έβγαλε νέο τραγούδι το Blood Money από νέο EP που προορίζεται για τη Γερμανική αγορά και τα υπόλοιπα κομμάτια είναι από το φοβερό άλμπουμ Horrifying Truth.

Μπαντάρα.

Τους είχα συμπεριλάβει κι [U]εδώ[/U]. Μου τους είχε προτείνει από παλιά ένας φίλος που γενικά κάτι ξέρει από αυτά…

Υπέγραψαν σε πολύ καλό management για την Ευρώπη (με βάση τη Γερμανία - για αυτό και το EP βγαίνει εκεί) και νομίζω θα ακούμε όλο και περισσότερο για αυτούς.

Νομίζω πια μένουν στην Αγγλία, από κει που ηχογραφούσανε παλιά ήταν μακριά από τον υπόλοιπο κόσμο και είπαν να έρθουν πιο κοντά. 8)
Very Biffy το νέο άσμα…

Δε γαμιέται βάλτο εδώ, μαζέψτε babes on stage, σηκώστε ένταση και “διάθεση”, τσιτώστε γκάζια, ρίχτε αλανιάρηδες Pop Evil και χορέψτε ροκάροντας ή ροκάρετε χορεύοντας, κοινώς ΔΩΣΕ:

τωρα που ξανα ειδα για τους The Siren Tower ρε παιδια κανενα λινκ για τον δισκο παλευα να το βρω παλια αλλα τιποτα ελεηστε το φτωχό

πας εδώ: http://thesirentower.bandcamp.com/

βάζεις την τιμή που νομίζεις εσύ.

Στην περίπτωση που απλά θέλεις να το κατεβάσεις αυτή είναι 0. Το βάζεις και σου δίνει νόμιμα download link στα 320.

Να πω εδώ ότι η όλη συσκευασία / artwork του CD είναι από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ.

αα δεν ηξερα οτι γίνεται και 0 και επειδή δεν ειχα καρτα για αγορα ειχα ξενερώσει…

φχαριστω πολυ φιλε μου νιώθω τοσο αμπαλος… :stuck_out_tongue: