Αlternative κυκλοφοριες

όχι και emo οι Coheed And Cambria…

:lol: :lol: :lol:

Ωραιοι και οι montyarei.Θα ρθει και η εποχη που ολες οι γυναικες θα ακουν prog…σε καποιο παραλληλο συμπαν χαλαρα συμβαινει!Ως τοτε βεβαια τα prog live θα ειναι παντα @ρ@χ@δοκαμπος…:stuck_out_tongue:

Που εισαι εσυ ρε; Mαζευτειτε να κανουμε μια γενικη συνελευση…

είπα οι coheed and cambria και πολλά emo συγκροτήματα!! Σε καμία περίπτωση δεν τους έβαλα μαζί… Απλά στα καθαρά φωνητικά, και τα emo συγκροτήματα τραγουδούν με παρόμοιο τρόπο, styl πως να το πω…

Εκεί που όλες οι μπάντες στην Αμερική παλιά προσπαθούσαν να μιμηθούν το style του Hetfield τώρα έχει επικρατήσει αυτό…

Tρελα μωρα λεμε… Στους Kaddisfly επαθα το periscope syndrome (μια σπανια αρρωστια που προσβαλλει τους αντρες στη δυτικη ακτη).

Ηokam δεν εχει Αυστραλους ακομα …εχεις διαβασμα:lol:

να τη κάνουμε γιατί όχι; :smiley:
Με το alternative δεν έχω μεγάλη επαφή πάντως, με κάποιες δυνατές εξαιρέσεις όπως οι: 3 Doors Down, Cranberries και σε πιο άγρια πράγματα Rammstein! :smiley:

Aρα εχεις τις βασεις για να εισαι μεσα δικε μου…Ασε που με εφταξες και με τις τρεις αναφορες.:smiley:

Hokam πριν το διαβασμα για να χαλαρωσεις: http://www.myspace.com/absenti

Xvris trela opvs tha elege kai o gnvstos greeklish master :lol:

Me 5 dollaria pairnete ayto to diskaki me ta demos …

H τρομοκρατικη ομαδα θα ξαναποσταρει εδω ξανα απο Δευτερα σε μια ενδειξη συμπαραστασης
σε ενα εξεχων μελος της που χτυπηθηκε βαναυσα και ανελεητα απο την DIDI .:frowning:

Mια τελευταια προταση λιγο παλαιοτερη βεβαια,του 2002,απο ενα παραγνωρισμενο συγκροτημα,πριν αρχισει η ενος Σ-Κ σιγη για τον ντιντιχτυπημενο-φανταροπληκτο Outshined.Φιλε το mp3 στη σκοπια κανει δουλεια…:wink:

Ειναι οι Tribe after Tribe,με mastermind τον κυριο Robbi Robb,οι οποιοι μετρανε αρκετα χρονια στο κουρμπετι και εχουν φιλοξενησει στις ταξεις τους αξιοτιμα μελη οπως οι Doug Pinnick και Joey Vera μεταξυ αλλων.To Εnchanted Entrance ειναι ενας πολυ πειραματικος δισκος,περιεχει απο ηλεκτρονικα στοιχεια μεχρι απιστευτα ξεσπασματα,οποτε οσοι αρεσκονται σε τετοιες εναλλαγες ας το ριξουν μια αυτια!

Συγχωρησαι για το ατοπημα σου γιατι εκανες μια ουσιαστικη παρεμβαση. Αλλα να μην επαναληφθει αυτο γιατι θα εχεις συνεπειες . :-# Θα πω τη γνωμη μου τη Δευτερα…

Συνεπειες : Επιβολη στο μελος να ποσταρει ενα thread που να εξυμνει την Britney Spears με εμφαση στις φωνητικες της δυνατοτητες . Αν δεν συνετιστει με αυτο θα του επιβληθει να πληρωσει απο την τσεπη του ενα ταξιδι για να τη δει live…

Please σταματήστε να στέλνετε…ΔΕΝ προλαβαίνω να τα ακούσω όλα ρεεε :lol: . Λοιπόν, θα επιτρέπω μόνο ένα post με link το διήμερο. :stuck_out_tongue: 8)

+1

Σωστο το πεσιμο απο τα μελη και θα μπει μια ταξη εδω μεσα . Οταν επιστρεψουμε απο στρατοσφαιρα και τελειωσει το πενθος του outshined που δεν θα ακουσει εν Ελλαδι to outshined θα επανερθουμε ισως και με καταστατικο.

Εκ μερους της τρομοκρατικης ομαδας
The Mental Distortion Club ( μεχρι εντοπισεως του νονου )

επίσης τσεκάρετε τους the mob, του Doug Pinnick των μεγάλων King’s X…

Edit: και του Reb Beach of course…

Manos σε βλεπω να ποσταρεις Britney σε λιγο [-X

Που πηγε το +1 που εγραψες πριν λιγο; Εdit το εκανες; Aλλα επιτρεπεται για μελη που δεν εχουν κανει προτασεις (μεχρι δημιουργιας καταστατικου).
Εγω θα συμφωνησω με τον μοντερατορα και θα τηρησω τον λογο μου . Τελος…

:lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Το +1 πήγαινε για τα post των υπόλοιπων, όχι για τα δικά μου!!

AΛΗΤΗ :lol:

TERROR 8O CLUB συνεχεια επι του μονιτορ.

Αφου τελειωσε η ενδειξη συμπαραστασης στον συναδερφο δεχομαστε καθημερινα προτασεις φρεσκαδουρα εναλλακτικες και απροσαρμοστες αλλα και φλωρικες.
Εστιαζουμε την προσοχη μας σε νεα για την τοπικη πραγματικοτητα πραγματα και τρομοκρατουμε με την φλωροσυνη μας πολλες φορες για να αναφωνησουμε ολοι μαζι…Ναι ειμαστε φλωροι . #-o Ωχ με χτυπησανε οι Primus που ειναι antipop… Ποναει ρε δεν ειναι αστειο! Για να μαθετε παλιοπαιδα απο το west coast θα παρουσιασω ποπ (ενναλακτικη μεχρι να γινει θεσμος ) .
Μute Math και αν οι Police περνανε στην σημερινη εποχη την τελευταια λεξη της τεχνολογιας αναβολικων THG (συνθετικη ντοπα) latest edition , καπως ετσι θα ακουγονταν …
Εβγαλαν και dvd για να φλωρεψετε κι αλλο .

Eκανα edit γιατι επρεπε να προσθεσω κατι απο το EP τους Reset (o ηχος του μελλοντος απο το 2004) . Πρεπει να το δειτε…

Αν μου την πεσετε περιμενουν οι Locust στη γωνια κανονιστε…Groovy !

Ευχαριστώ φιλτατε συν-φλώρε Daz!

Locust το A new erertion δεν βγάλανε τώρα? Λίγα πράγματα έχω ακούσει από αυτούς. Ξέρω ότι ντύνοναι κάτι σαν batman όμως…χεχε

Α ναι, πρέπει να πω ότι το νέο single των Linkin Park - What I’ve Done είναι πολύ πολύ ωραίο.