Αlternative κυκλοφοριες

ΦΛΩΡΕΕΕΕΕ . Τρομοκρατη , προβοκατορα που θα μιλησεις για την λαιλαπα της μουσικης . Ουστ που πηρες θαρρος . 666 the number of the beast .
Mηπως σου αρεσε και το κοινωνικο τους video; Σε ξερω εσενα , ησουν αυτος που παρακολουθουσες μια αγαμητη κοπελα στο Diary of Jane . Eσυ δεν ησουν ρε;

Τerror 8O Spooky!!!

ΑΑΑΑ
εδώ ανοίγεις μεγάλο θέμα.
Γιατί αγάμητη η κοπέλα?
Μήπως έχεις τίποτα καλές άκρες να τη γνωρίσουμε?

Βεβαίως και μου άρεσε το videoclip των Linkin Park. Για την ακρίβεια είναι το πιο σοβαρό που έχουν κάνει και αν κινηθούν σε τέτοια μοτίβα πιστεύω πως θα μου αρέσει πολύ το Minutes To Midnight.

ρε συ, κατι Alexisnonfire ή κάπως έτσι που τρώνε τρελό σπρώξιμο τι λένε? Όχι τι παίζουν, την άποψή σου αν έχεις ακούσει…

Kαλοι Χριστιανοι… :papas:

Oσο για ακρες δεν εχω , μια μεση εχω που με ταλαιπωρει οταν αλλαζει ο καιρος …:lol:

Eδω σταματαω για σημερα απο προτασεις αφου θα πω την δευτερη για σημερα (ναι πανω απο μια προταση Cozy) γιατι αυτο το παλικαρι ειναι ενας αγωνιστης της ζωης .
Ο αγωνας του εναντια στον εθισμο ειναι δυσβατος αφου γεννηθηκε απο δυο ναρκωμανεις .
Φιλε Angmar η τρομοκρατια πεφτει σε σενα που τον εχεις συνδεσει μονο με τους Life of Agony.
Keith Caputo για προεδρος της Αμερικης τωρα ! Aν τον θελετε πειραματικο προτιμηστε το perfect little monsters αλλιως ξεκινηστε απο το τελευταιο και φταστε στο died laughing …

Droom Kleuren
im gonna get my guns and kill myself and everyone gonna see to it that your heart burns…

Κριμα, φαίνεται συμπαθητική κοπέλα…

By the way, χτες άκουγα το Broken Valley!

Θα μου λειψεις μπαγασα…

Μετα το ντιρεκτ και το απερκατ του John Peel του φορουμ mrDaz ας προσπαθησω να ανταποδωσω το χτυπημα.Ειναι οι Brave απ το 2002 και το Searching for the sun(πολυ ραδιοφωνικο ακουστηκε αυτο!:stuck_out_tongue: ).
Οι ιδοι παρουσιαζονται ως prog-rock-metal αλλα νομιζω πως θα ταιριαζαν πιο πολυ στη συζητηση μας.Απο Washington DC τα παλληκαρια,με γυναικεια παρα πολυ καλα φωνητικα.Πιο προσφατη κυκλοφορια,το passages του 2004.

λινκ:

και εξωφυλλακι:

Third round …Knock the bastard down . Ωχ , πονεσε πιο πολυ και απο την σφαλιαρα των Primus .

:dizzy: 1,2,3,4:dizzy: 5,6,7,:dizzy: 8,9,10 :sleep: Knockout ! 8O

Kαλη η προσπαθεια της τυπισας των Brave για Tori Amos αλλα δεν μπορει να κρυψει την επιρροη που εχει πανω της η θεικη φωνη της Julianne Regan των All About Eve . Eτσι !!!
Παλιοτρομοκρατη αυτο δεν θα περασει ετσι …keep digging.

I’ve been hokamized 8O

Χθες που λες φίλε Daz είδα και θυμήθηκα ένα ωραιότατο δισκάκι που είχα λίγο καιρό να ακούσω…

Mercy Fall - For The Taken

Δυνατό και ευκολοάκουστο με ωραίες μελωδίες μου θύμησε τους (όπως έχω ξαναπει πολυαγαμπημένους μου) Ugly Kid Joe του Motel California σε σημεία.

Ιδιαίτερα ενδιαφέρον και περιμένω συνέχεια.

Λιγο Σκανδιναβια σημερα (ξερω μπαινω στα χωραφια σας) . Απλα τρια πολυ αγαπημενα…στο πιο σκληρο ανεξαρτητο αυτη τη φορα .

http://www.myspace.com/audreyhornemusic (ντεμπουτο με παραγωγο Joe Baressi , τελος) …2005

http://www.myspace.com/khoma (απο τα αγαπημενα μου περσι - εχει και κριτικη στο site) 2006

http://www.myspace.com/bokorband (εφετινοι , μαλλιασε η γλωσσα μου)

Δεν μπαινω στα χωραφια των Ευρωπαιων και ετσι τυχαια εριξα μερικα για ισορροπια δικη μου… Τα εχω λιωσει και τα τρια αυτα αλμπουμιδια γι αυτο μου ηρθαν πρωτα στο μυαλο .

Mercy me!!! Tωρα το ειδα γιατι ποσταρα . Δικε μου πας σε λιγο διαφορετικα χωραφια αλλα εσενα τι να σου πω . Θα πεσει ιος να με πλακωσει :lol: :lol: :lol:

Θα φτασουμε και σε αυτα εντος ολιγου γιατι ο χρονος πιεζει…

Nωρις νωρις τα χτυπηματα σημερα βλεπω.Εεεεεετσι!Επειδη ομως δεν ηπια καν καφε ακομα θα τσεκαρω-ποσταρω αργοτερα.

Tι να κανουμε απο πρωι πρωι στα βασανα παλιοτρομοκρατη. Μην τα πιασεις επιδερμικα σε εφαγα…

Όχι ρε γαμώτο… Λόγω σχολής σήμερα, δεν προλαβαίνω να τα τσεκάρω και αύριο θα μου έχουν μαζευτεί πολλά… Προλαβαίνω ίσως για ένα το απόγευμα… Ποιο προτείνετε από όλα? (ή να το πάρω στη τύχη?)

Aν εισαι Zeppelin φαν Audrey Horne (οπου Baressi σημαινει Tool) και definitely Bokor
Khoma εχει και κριτικη στο site . ΤΡΕΛΟ album…

Κarvou is wanted by the TERROR8O CLUB dead or alive…

Daz

Μα τι στο καλό? Παντού εχθρούς βλέπω? Μα ποιος είμαι? ο Τζων Νας? :lol: :lol: :lol: :lol:

Πες μου απλέ χρήστη του φόρουμ… Βλέπεις και εσύ τις απειλές της ζωής μου?:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Καλά ντε… δεν είναι ανάγκη να με επικηρύξετε! Έτσι κι αλλιώς λέω να σας έρθω με μεταγραφή!!!:stuck_out_tongue: )

Aσε τα σαπια που ξερεις and name your price …WE WANT YOU BABY !!!

Κοίτα, αν σας έρθω ζωντανός, βολεύομαι με λίγα… Αν όμως με θέλετε νεκρό στην παρέα σας, σκοπεύω να ζητήσω κάτι παραπάνω… Έχω και αδερφή να προικήσω!!!:stuck_out_tongue: