Αlternative κυκλοφοριες

αυτό τσεκάρω τώρα (…και κλάνω τους καλεσμένους που έχουμε :p)

μόνο και μόνο το ότι δηλώνουν Rock / Soul / Thrash μου κινεί την περιέργεια!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

σε αυτούς που πρότεινες λέει:

Influences : the sound of farts.

Κάτι μου λέει θα τους λατρέψω!!!χαχαχαχαχαχαχα

(ήδη το maintain μαμεί και δέρνει!!!)

Χμ, καλή φλωριά δε μπορώ να πω. Τρελή φωνάρα η τύπισσα λέμε! Με χαλάει βέβαια λίγο το r n’ b υπόβαθρο :?.
Come on Daz, you can do better :stuck_out_tongue: .
Έλα, έλα, στείλε τίποτα πιο pop να γουστάρουμε :smiley:

μιλάμε η φωνή της τύπισσας είναι τόσο ίδια με Lauren Hill που πήγα να δω το όνομα της για να βεβαιωθώ!!!

SORRY παιδιά ΑΛΛΑ κάνω ένα test σε greeklish converter που μου έστειλε ο “γιγατρον”.

ULTRA THANKS DUDE

YEAH! IT WORKS !!! GIGATRON =D>

BRAVO ΡΕ Κarvou ΞΈΡΕΙΣ ΑΠΌ ΜΟΥΣΙΚΉ.

COZY AΚΟΥ ΤΟΥΣ ΑΓΌΡΙ ΜΟΥ ΠΡΏΤΑ ΛΙΓAΚΙ

PS: ΜΠΑ ΜΠΕΛΑΛΊΔΙΚΟ ΕΊΝΑΙ TO SYSTEM ΓΑΜΏΤΟ

OXI PIO POP

Episis: http://www.myspace.com/kisskiss (pou eipa prin)
kai http://www.myspace.com/houseoffools

τους head control system του φιλτατου Garm τους εχει αναφερει κανεις?

Garm (ή αλλιως Kristoffer Rygg) για οσους δεν γνωριζουν ο μαστερμαιντ των Ulver.συνεργαζεται εδω με ενα πορτογαλλο μουσικο εν ονοματι Daniel Cardoso (ex-Re:aktor) και μαζι αυτοι οι δυο κυριοι φτιαξανε ενα αλμπουμακι,ολο γλυκα!μπουκια και συγχοριο.ιδιαιτερα οσοι λατρευουν τα καθαρα φωνητικα του Garm υπο τη συνοδεια μουσικης σε φαση tool,a perfect circle αλλα και πολλα αλλα πραματα.

επισης τσεκαρετε τους Illium

επισης το ξαναλεω τσεκαρετε τους Gazpacho!!!


νορβηγοι.με ονομα παρμενο απο κομματι marillion!!!τι αλλο χρειαζεται???
ιδιαιτερα το ντεμπουτο τους Bravo,ειναι ολα τα κομματια ενα και ενα!ανετα γινοντουσταν τα μισα κομματια hits!

Τους εχω λιωσει εδω και αρκετο καιρο, θελω να παρω το album και το ep τους απο το play.com οποτε βρω λεφτα.
Post-metal μαζι με post-hardcore το οποιο το κατεχουν αρκετα οι βρετανοι.

Επισης ειναι και υποψηφιοι για newcomers απο το kerrang.

Εδιτ: δεν θες να βαλω την κανονικη φατσα μου γιατι θα τρομαξεις περισσοτερο :stuck_out_tongue:

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Και μου το λέγανε…“τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι” α ρε φίλε της Βάλερυ…

ποια ειναι η βαλερυ???:-k

“Valery’s Friend”…my friend…

[QUOTE=dazmaniak;172959]
TERRORISTS …The Eclective Collective 8O

Σόρυ daddy bear…το προσπάθησα αλλά δε μου βγήκε το γ@@ίδι! Μάλλον έφτασα στα όριά μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
το κόβω για karvou & cozy :wink: :wink:

Ελπίζω πάντως να σας βγει το επόμενο terror hit:

Artimus Pyledriver(σας λέει κάτι το όνομα;)

www.myspace.com/artimuspyledriver…και θα πάρουμε τα βουνά(“Gone to the Mountains”)…:drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Ναι, ναι…ας τσεκάρουν και καλά. Τα κομμάτια μας ποιος θα τα μαζέψει όμως μετά; Μόλις κατέβηκε το “Jaybird” και…[SIZE=“4”]άντε γεια:!: :!: :!: :!: [/SIZE]

Πότε είπαμε πως θα φτιάξουμε το terror super dooper wow group με cozy ντράμερ & daz σε ρόλο Ψινάκη;;;

:lol: :lol: :lol: :lol:

Εχουν αναφερθεί αν θυμάμαι καλά σε άλλο thread! Aλλά anyway :thumbup:

Πάμε γι’ άλλα γιατρέ μου!

Τελικά το Βέλγιο υφίσταται σαν χώρα και δεν είναι ανέκδοτο του Fight Club:

www.myspace.com/hypnos69…ψυχεδελορόκ με άποψη, solos a la Floyd και αούα!!!

Χαιρετίζω το terror club, τσέκαρα αρκετές μπάντες που προτείνατε και μου άρεσαν πολλά καλούδια με αποκορύφωμα τους Oceansize.

Λοίπον σήμερα καθώς κοιτούσα το billing του Synch Festival που γίνετε αυτές τις μέρες στην Τεχνόπολη έπεσε το μάτι μου πάνω στους Έλληνες post-rockers Absent without leave

Πολύ ωραίος ήχος, ταξιδιάρικος , το μόνο που μου χτύπησε λίγο περίεργα ήταν το drum machine, αν χρησιμοποιούσαν κανονικό drummer θα τους έδινα πολύ περισσότερους πόντους. Τέσπα, τσεκάρετε τους και επίσης ρίχτε μια ματιά στο synch fest - www.synch.gr

Edit: Άλλη μια μπάντα που είναι στο billing του synch fest και με ενθουσίασε μόλις με τα κομμάτια τους στο myspace:

EOS

http://www.myspace.com/eosgroup

Ελληνική μπάντα που συνδέει πανέμορφα post, ambient, jazz

Αλήθεια τους throwing muses τους ξέρει κανείς? Τους ανακάλυψα τυχαία πριν 2-3 βδομάδες και τα σπάνε… Υπάρχουν από το 1981, αλλά δεν είναι ενεργοί πια. Τσεκάρετε

http://www.myspace.com/thrwingmuses