Lynyrd Skynyrd European tourdates

Καλή φάση

[SIZE=“2”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ[/SIZE]
[SIZE=“3”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ![/SIZE]
[SIZE=“4”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!![/SIZE]
[SIZE=“5”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!!![/SIZE]
[SIZE=“6”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!!![/SIZE]
[SIZE=“7”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ!!![/SIZE]

Για πειτε ποιος το ψηνει για Λονδινο 31/5…??

Απλα πειτε γρηγορα γιατι θα φυγουν στο μπαμ…55 ευρω ειναι τα εισητηρια…

THEEMOY THA PETHANO !!!

…GIATI ELEGA AS TOUS DO KI AS PETHANO

εγω ειμαι 90% για νεα υορκη!!!3/1/2009!!!τι αλο θελω!!!θα μαι αμερικη και θα δω lynyrd skynyrd…παιζει να ερθει κανεις???

Αν είναι να κάνεις πρωτοχρονιά στη Νέα Υόρκη να προσπαθήσεις να δείς τους Gov’t Μule που πάιζουν όπως κάθε χρόνο πάνω στην αλλαγή του χρόνου στις 31/12 αλλά και στις 30/12 στο Hammerstein Ballroom. Λογικά είναι ήδη sold out αλλά δεν χάνεις τπτ να ψάξεις για εισητήρια online ή και έξω από τον χώρο της συναυλίας. Θα είναι εμπειρία ζωής, στο εγγυώμαι! 8)

θα το ψαξω!!

Εγω το εισητηριακι μου για Λονδινο το εξασφαλισα…Μενουν τα αεροπορικα…

Αλλος κανεις…??

ποσο του μηνος??

Στις 31/5 στο Brixton Academy…

ΤΕΤΟΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΝΑΓΙΑ…

Μα καλα κανεις δεν γουσταρει να τους δει…??

Τι στο καλο δεν εχουμε southernαδες στο φλορουμ…??

Αντε δεν ερχονται Ευρωπη και καθε χρονο…

Ρε μαλάκα γουστάρω ανελέητα αλλά πώς να ανέβω έξω? 15 είμαι.

Η ηλικια σου και μονο δυστυχως το δυσκολευει απιστευτα…Το καταλαβαινω και εγω ετσι ενοιωθα στα 15…

Εσυ ελπιζεις να σκασουν εδω…

Εννοείται…

Χωρίς ελπίδες βέβαια.

Φίλτατε Ρασπούτιν, κι εγώ θα ψαχτώ για έξω. Όχι απλώς θα ψαχτ’ω, αλλά θα φέρω τα πάνω-κάτω για να γίνει. Και η ημερομηνία που σκέφτομαι μέχρι τώρα είναι τις 31/5 στο Λονδίνο. Απλά θα περιμένω να βγούνε κι άλλες ημερομηνίες δίοτι δεν ξέρω πότε θα μπορώ να φύγω από δουλειά κι αν θα έχω παρέα…Είναι και αρκετά νωρίς ακόμα…
Αλλά δεν πρόκειται να τους χάσω.

Για 31/5 στο Λονδινο εχω παρει ηδη εισητηριο συναυλιας…Αεροπορικο θα κλεισω καποια στιγμη αργοτερα…

Αυτο για την παρεα που λες…Κανε τα κουμαντα σου και πες μου οταν ειναι απλα για το εισητηριο του live μην το αργησεις πολυ γιατι δεν θα μεινουν για πολυ ακομα…

Ti Lynyrd Skynyrd ρε παιδιά; Αυτοί δεν έχουν πεθάνει όλοι;Πoιοι Lynyrd Skynyrd;

Γενικά είμαι εναντίον τέτοιων ριγιούνιων, (Θιν Λίζυ, Κουίν) αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση μιλάμε για αξιοπρέπεια και σεβασμόστους νεκρούς. Α, και Ρόσσινγκτον ρουλζ.

Βασικα και που περιοδευουν ειναι αξιοσημειωτο. Τετοια συγκροτηματα αξιζει να τα δεις και μονο για την ιστορια τους, πως να το κανουμε.