Lynyrd Skynyrd Live in Athens 18/6/2012

http://www.lynyrdskynyrd.com/tourdates/jun-18-2012-athens-open-air-fest-athens-gr

απο το official site τους!!! :smiley:

Αμαν!!!

ακουγοταν καιρο κ δε το πολυπιστευα!καιρος ηταν!

το Athens Open Air Fest τι ειναι??

ΝΑΙ ΡΕ!!!Χρόνια το περίμενα!!!

Τι ωραία νέα! Θα βάλουμε τα δυνατά μας να’μαστε εκεί! :slight_smile:

:cry: κοντευω να παθω εμφραγμα!!!Το καλοκαιρι φετος θα ειναι ονειρικο.Skynyrd τον Ιουνιου,Sabbath τον ιουλιο,ε κατι πρεπει να μπει και τον Αυγουστο για να ολοκληρωθει το παζλ :smiley:

νταξ οχι νταξ…πειράζει που έχω καβλώσει πιο πολύ τώρα παρά όταν έμαθα ότι έρχονται οι sabbath? απλά για κάποιον λόγο είχα πειστεί ότι ποτε δεν θα δω skynyrd στην ελλάδα…

ςφκξλκφξσλγκιγξ΄ςφ΄λσκφ΄σλφκ

SKYNYRD RE!

μάλιστα! ωραία πράγματα αλλά θα είμαστε η μόνη χώρα που δε θα τους δει την ίδια μέρα με Σαμπαθ… στα περισσότερα φεστιβάλ είναι πακέτο (Ισπανία, Γαλλία κτλ)

ε καλύτερα για να τους απολαυσουμε όπως πρέπει!!!

βγάλτε τις σημαίες του νότου και πάμε για μπαρμπεκιου ρεεεεε

ντάξει προβλέπεται τον χειμώνα να κάνουμε το σκατό μας παξιμάδι!!!

Εντάξει οκ,ως Νότιοι πρώτα στο Νότο θα πάνε,αλλά έλεος ρε γαμώτο,το να κατέβω Αθήνα πιο ακριβά βγαίνει απ το να πάω Λονδίνο,δεν παίζουν φράγκα,φέρτε τους και κατά δω,δεν είναι δα και στις δόξες τους…

ΟΚ μέσα…και το πρόσφατο set list που είδα μια χαρά! :smiley:

Το χειμώνα θα έρθει η συντέλεια του κόσμου… :stuck_out_tongue:
Ότι προλάβουμε τώρα!!!

Στο χάρτη στο σαιτ τους γιατί δείχνει την Ιερά Οδό; εκεί θα γίνει;

Λες να παίξουνε μαζί με το Νότη? :lol:

Πωπωπωπωπώ, προβλέπεται το καλύτερο καλοκαίρι μου μέχρι στιγμής μετά τις Πανελλήνιες!!

ευτυχως εχω ενα αποθεμα φιλων στην αθηνα.αντε να δουμε!

[SPOILER]παντως με τα φραγκα τα πραματα αρχισαν να δυσκολευουν

WE NEED JOBS:anyone: :please:

:youwish:[/SPOILER]

Προβλεπεται ωραιο καλοκαιρακι φέτος! Τελος Πανελληνίων και βλέπουμε Skynyrd και Sabbath! Θα μας φυγουν πολλα λεφτα αλλα χαλάλι! Εισητηριο ποσο θα κοστιζει περίπου;

[SIZE=“7”][B]ΚΑΥΛΕΣ !!![/B][/SIZE]

Να υπολογίζουμε κανένα 40αρι;;

Μακαρι να εχει τοσο! Μην μας φυγει κανα 60αρι για εισητηριο! Θα ξενερωσουμε την ζωη μας…αλλα θα το δωσουμε! :stuck_out_tongue:

Δυστυχως και εγω κανα 50αρι με 60αρι το κοβω αλλα χαλαλι τους :wink: