Lynyrd Skynyrd Live in Athens 18/6/2012

ναι μωρε!!! ναιιιιιιιι… αυτα ειναι νεα… μετα απο sabbath μαθαινουμε αυτο, φερτε κ alice cooper κ μιλαμε για απιθανο καλοκαιρι…

Αυτά είναι, μια χαρά. Ακουγόταν καιρό και να που επιβεβαιώνεται!!!

Άντε, να βγουν τα αστεράκια του Νοτου!!!:stuck_out_tongue:

Τώρα εγώ για που να πάρω εισδητήριο? Αν όλα πάνε καλά το καλοκαίρι θα είμαι Λονδίνο, αλλά τώρα δεν υπάρχει φράγκο για εισητήρια. Όταν θα έχω εγώ λεφτά (αν μας πληρώσουν κάποια στιγμή από τη δουλειά) δεν θα έχει εισητήρια για Λονδίνο.

ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ???

Και όπως είπε και κάποιος νωρίτερα αυτά τα νέα είναι καλύτερα από Sabbath!

Ω ρε φίλε και συ τα ίδια ε?
Εμείς είχαμε αρκετούς μήνες απλήρωτοι, αλλά ευτυχώς μας δώσανε όλα τα χρωστούμενα τελευταία μέρα πριν φύγουμε διακοπές. Την ημέρα εκείνη γιορτάσαμε τα ανήμερα του Αγίου Π***σου, γιατί χαριτολογώντας τότε λέγαμε ότι θα πληρωθούμε. Μεγάλη η χάρη Του.
Εγώ να φανταστείς πήρα 6.500 μαζεμένα. Γι αυτό μπορώ και πάω στα live τώρα. :stuck_out_tongue:
Άντε, καλά ξεμπερδέματα εύχομαι.

Επίσης: ο χάρτης στο site τους μήπως δείχνει την Τεχνόπολη στο Γκάζι???

Μην ακουω παπατζες τυπου “καλυτερα νεα απο Sabbath” ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΞΥΛΟ :stuck_out_tongue:

Ενα αυτο.

Δυο, γουστα τρελα και λογικα θα ειμαστε εκει. Αγαπαμε Νοτο.

Αυτά είναι…

ορθα μιλας…:!:

καλη φαση, μαζευουμε απο τωρα λεφτα για καλοκαιρινες συναυλίες…

Πέφτει πάνω σε εξεταστική γαμώτο,αλλά λέω να ανέβω τελικά από Κρήτη να τους δω

…αυτή θάναι μια πολύ όμορφη βραδιά…φράγκα να παίζουν, και μέσα:):!:

Mετα απο Black Sabbath να κ η δευτερη χαρα π θ παρουμε!!!Μονο εγω θελω σαππορτι τους DOWN να γινει του Νοτου ρε χιλμπιλια;;;;;

Βασικά εγώ θα ήθελα πάρα πολύ αυτούς:

Hayseed Dixie

Από καλό λάδι ξέρεις εσύ :wink::wink::wink:

ε προσπαθώ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ρε παιδια λετε να βαλουν και τιποτα JOURNEY στο line up?Γιατι ακουγονται πολυ. Ξερω δεν κολλαει αλλα στα πλαισια του athens open air που θα γινει,ισως να ειναι πιθανο. Αλλα θα τους προτιμουσα και αυτους να παιξουν καπου μονοι τους. Εαν επαληθευτει και αυτο το ονομα καπως!!! Πω ρε πουστη μου θα δουμε SKYNYRD. SKYNYRD ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! ΛΙΠΟΘΥΜΑΩ…8O

Αποκλείται πάντως οι Journey ναι παίξουν κάτω από μπάντα

οχι. :smiley:

ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!! SKYNYRD ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!! Έστω και νωρίς ο Αι-Βασίλης μου φέρε και γαμώ τα δώρα μαζί με την ανακοίνωση απο Sabbath. Άντε και RHCP και μετά γίνομαι ο πιο ευτυχισμένος μπατίρης της Ερμού!!!

Παιδιά, έχω πάει να τους δω δύο φορές στο Λονδίνο και ήταν απίστευτοι. Ναι, προφάνως δεν είναι όπως θα ήταν με το original line-up, αλλά βγάζουν όλη αυτή την αίσθηση και ο Medlocke απλά γαμάει…
Και μέχρι το καλοκάιρι είναι πάνω από μισός χρόνος, μην ακούω γκρίνιες για λεφτά από τώρα. ένα ποτό λιγότερο το μήνα κ βγήκαν. Δύο λιγότερα και βγήκαν και οι Sabbath…
The south will rise again…in Athens.