Lynyrd Skynyrd Live in Athens 18/6/2012

ντάξει προβλέπεται τον χειμώνα να κάνουμε το σκατό μας παξιμάδι!!!

Εντάξει οκ,ως Νότιοι πρώτα στο Νότο θα πάνε,αλλά έλεος ρε γαμώτο,το να κατέβω Αθήνα πιο ακριβά βγαίνει απ το να πάω Λονδίνο,δεν παίζουν φράγκα,φέρτε τους και κατά δω,δεν είναι δα και στις δόξες τους…

ΟΚ μέσα…και το πρόσφατο set list που είδα μια χαρά! :smiley:

Το χειμώνα θα έρθει η συντέλεια του κόσμου… :stuck_out_tongue:
Ότι προλάβουμε τώρα!!!

Στο χάρτη στο σαιτ τους γιατί δείχνει την Ιερά Οδό; εκεί θα γίνει;

Λες να παίξουνε μαζί με το Νότη? :lol:

Πωπωπωπωπώ, προβλέπεται το καλύτερο καλοκαίρι μου μέχρι στιγμής μετά τις Πανελλήνιες!!

ευτυχως εχω ενα αποθεμα φιλων στην αθηνα.αντε να δουμε!

[SPOILER]παντως με τα φραγκα τα πραματα αρχισαν να δυσκολευουν

WE NEED JOBS:anyone: :please:

:youwish:[/SPOILER]

Προβλεπεται ωραιο καλοκαιρακι φέτος! Τελος Πανελληνίων και βλέπουμε Skynyrd και Sabbath! Θα μας φυγουν πολλα λεφτα αλλα χαλάλι! Εισητηριο ποσο θα κοστιζει περίπου;

[SIZE=“7”][B]ΚΑΥΛΕΣ !!![/B][/SIZE]

Να υπολογίζουμε κανένα 40αρι;;

Μακαρι να εχει τοσο! Μην μας φυγει κανα 60αρι για εισητηριο! Θα ξενερωσουμε την ζωη μας…αλλα θα το δωσουμε! :stuck_out_tongue:

Δυστυχως και εγω κανα 50αρι με 60αρι το κοβω αλλα χαλαλι τους :wink:

ναι μωρε!!! ναιιιιιιιι… αυτα ειναι νεα… μετα απο sabbath μαθαινουμε αυτο, φερτε κ alice cooper κ μιλαμε για απιθανο καλοκαιρι…

Αυτά είναι, μια χαρά. Ακουγόταν καιρό και να που επιβεβαιώνεται!!!

Άντε, να βγουν τα αστεράκια του Νοτου!!!:stuck_out_tongue:

Τώρα εγώ για που να πάρω εισδητήριο? Αν όλα πάνε καλά το καλοκαίρι θα είμαι Λονδίνο, αλλά τώρα δεν υπάρχει φράγκο για εισητήρια. Όταν θα έχω εγώ λεφτά (αν μας πληρώσουν κάποια στιγμή από τη δουλειά) δεν θα έχει εισητήρια για Λονδίνο.

ΜΑ ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ???

Και όπως είπε και κάποιος νωρίτερα αυτά τα νέα είναι καλύτερα από Sabbath!

Ω ρε φίλε και συ τα ίδια ε?
Εμείς είχαμε αρκετούς μήνες απλήρωτοι, αλλά ευτυχώς μας δώσανε όλα τα χρωστούμενα τελευταία μέρα πριν φύγουμε διακοπές. Την ημέρα εκείνη γιορτάσαμε τα ανήμερα του Αγίου Π***σου, γιατί χαριτολογώντας τότε λέγαμε ότι θα πληρωθούμε. Μεγάλη η χάρη Του.
Εγώ να φανταστείς πήρα 6.500 μαζεμένα. Γι αυτό μπορώ και πάω στα live τώρα. :stuck_out_tongue:
Άντε, καλά ξεμπερδέματα εύχομαι.

Επίσης: ο χάρτης στο site τους μήπως δείχνει την Τεχνόπολη στο Γκάζι???

Μην ακουω παπατζες τυπου “καλυτερα νεα απο Sabbath” ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΞΥΛΟ :stuck_out_tongue:

Ενα αυτο.

Δυο, γουστα τρελα και λογικα θα ειμαστε εκει. Αγαπαμε Νοτο.

Αυτά είναι…

ορθα μιλας…:!: