Mιχαλης ρακιντζης

ποια γκομενα ρε? gay δεν μου χες πει οτι εισαι?

Κοίτα, είπαμε να πουλάμε πνεύμα αλλά όχι και έτσι, γιατί για κάποιους γίνεσαι εκνευριστικός. Σοβαρέψου λοιπόν.

λολ!

α) ο ρακιτζης ειχε στη γιουροβιζιον την πιο χεβυ μεταλ εμφανιση ολων των εποχων! πανοπλια πιο βαρια κι απο του βασιλιά αρθουρου!:lol:

β), αν δεις το κουρεμα του γκιλλαν και γενικα τη φατσα του στο βιβλιαρακι του gillan’s inn (την φωτο με το ασπρο φοντο), ειναι αδερφια και στην εμφάνιση! εμοιασε στο ειδωλο του κατ εικονα και κατ ομοιωση:lol:

Ο ρακιντζης οντως εβγαλε καποια πολυ ωραια κομματια ειδικα στισ αρχεσ της δεκαετιας 90
Ειχε αγγιξει τα ορια του μεταλ σε κανα δυο δισκοyς του(νομιιζω στον εναν ειναι κ τα τραγουδια με τον gillan)
Eiδικα οποιος εχει ακουσει το τραγουδι πανικος,εθνικνετσι μαρεσει…καταλαβαινει:wink: διμποτιλα mark cross παρακαλω κ τρελα σολιδια!!
Με gillan τα my heart remains the samε- get away και i think i know ειναι πολυ καλα!
Οπως και το "πεθαινω στην ερημια (νομιζω desert is in your heart-εχω να το ακουσω χρονια!)με την θεα tyler.

Μιχάλης is god.τέλος.

[B]Νομιζα οτι τα ειχα δει ολα σε αυτο το forum …

προφανως εκανα λαθος ! [/B]

Και που εισαι ακομα…

Παντως κι εγω συμφωνω οτι ο Ρακιντζης υπηρξε αξιολογος συνθετης…

έτσι, μπουρλότο στην ψευτοκουλτούρα.

Εγω παλι ΚΑΘΟΛΟΥ !!! Ε-Λ-Ε-Ο-Σ !

Είστε σαν κουνέλια ρεεεε…:lol: :stuck_out_tongue:

“Είσαι σαν κουνέλι”. Τέλος.

(α, και οι διαστημάνθρωποι στο επικό S.A.G.A.P.O) :lol:

ΝΑΙ ΝΑΙ ΖΗΤΩ Η ΑΛΗΘΗΝΟΚΟΥΛΤΟΥΡΑ και ο ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ Ο ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ . Γιατι αμα εισαι κουλτουριαρης σαν τον somnabulist πρεπει να ακους Ρακιντζη .

κάπου μπερδεύτηκες πάλι βρε τζουτζούκο. εγώ για τσερτσελέ το 'πα!

Για να μην ξεχνιόμαστε

Θεικό, τέλειο, διαχρονικό…

Οταν επαιζε ροκ ηταν θεος!!!πολυ μπροστα το ατομο!θυμαμαι και γω τα βιντεοκλιπ που τα παιζε ολη μερα η τηλεοραση (βιντεοκλιπ με την μπαντα του ολοι μαλλιαδες και δερματινα!!).αλλα ακομα και στα πιο ποπ τραγουδια του τοτε ηταν φοβερος.δυστυχως μετα αλλαξε η μουσικη κατασταση στην ελλαδα και αναγκαστηκε να αλλαξει και στυλ για να τα βγαλει περα.και εβγαλε ενα σωρο μ@%$κιες!!!
δεν καταστραφηκε απο το s.a.g.a.p.o.ειχε ηδη χασει την αιγλη του εδω και καιρο.
θυμαται κανεις το δαχτυλιδι (ετσι δεν λεγωταν το κομματι) με τα τρελα δικασιδια???

συμφωνώ! Όσο για το δαχτυλίδι τα έσπαγε κανονικότατα.

μαζί με τον Πουφ ρε,τέλος.

Tοτε δεχομαι συγχαρητιρια γιατι σε εβαλα στα προκαταρτικα του τσερτσελοclub :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ας βοηθήσει κάνα καλό παλικάρι ή κοπελούδα να μαζέψω το υλικό του Ρακιντζάκου ε,με pm,ευχαριστώ:)