Mιχαλης ρακιντζης

o μιχαλης ρακιτζης,

30 χρονια γηραιοτερος (και 30 κιλα βαρυτερος):

[SPOILER]

@cozy: :har:[/SPOILER]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

μη το γελας καθολου! μπορει μια μερα να τον παρουν οι purple για αντικαταστατη! :lol: μικρη η διαφορα!:lol:

οκ ξερω… :cold:

Ακουστε αυτο που ειναι με scraptown για μενα απο τους καλητερους δισκους που εχουν βγει απο ελληνικο συγκροτημα

ξερετε τι γουσταρω περισσοτερο παραπανω σε αυτο το φλορουμ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

TO OTI EXETE KΑΨΕΙ ΟΛΟΙ ΠΑΝΤΕΛΩΣ!!!:lol:

ΣΩΣΤΟΣ!!!
Ρε μαγκα το πιστευεις?εχθες κατεβασα την ταινια!!!

Εμένα δεν μαρέσει ο Ρακιντζής.Μου θυμίζει όλη την καλλιτεχνική παραγωγή του 80 τον Ψάλτη και όλο αυτό το cult συνοθύλευμα

Eντάξει, με το που θα πάω σπίτι το βράδυ, το πρώτο πράγμα που θα ψάξω είναι το παραπάνω soundtrack και την ταινία. Δεν την ήξερα καν βασικά. Πρέπει να είναι έπος.

Αχαχαχαχαααα!:lol: :lol:
Συμφωνω!Αν και οταν ηταν στο top της καριερας του ημουν πολυ μικρη και δεν θυμαμαι πολλα, ειχα δει καποτε ενα αφιερωμα στον Ρακιντζη με ολα τα κακογυρισμενα videoclip του '80-'90.
Νταξ, επος!:stuck_out_tongue:

Αμα μιλαμε για το ρομποτ που ειχαμε στειλει στη γιουροβιζιον,πριν 4,5 χρονια :lol: :lol: :lol: :lol:

εμενα παντως μου φανεται αξιολογη η μουσικη του!!!

ακουστε το σολακι της κιθαρας στο ‘‘πιες σε οτι ειχαμε ζησει μεχρι χτες’’

Ρε παιδια…αυτο το παλικαρι πως κατελιξε να κανει τον καραγκιοζη στη Γιουριβιζιον μετα απο τετοια καριερα?:frowning: :-k :?

ποια καριέρα μωρέ?γέμιζε συναυλιακούς χώρους,video clip του έδειχναν τα κανάλια συνέχεια και συνεργάστηκε με τον Gillan…
ε,και ο Σάκης Ρουβάς γεμίζει χώρους,δείχνουν τα video clip του και θα παίξει σε χολιγουντιανή παραγωγή…

Μιχάλη Θεέ,είσαι θεός

την εποχη που τα κανε δεν τα κανανε και πολυ.

και πέρα από αυτό τα τραγούδια του ήταν cool.

Κοιταξε να δεις… Εγω δεν τον εχω παρακολουθισει και δεν γνωριζω ουτε την μουσικη του ουτε τιν καριερα του καλα. Παντως και μονο απ την συνεργασια του με τον Gillan… τωρα, να παιζει κανεις το Smoke on the Water στη σκηνη με τον Gillan… ε, δεν ειναι και λιγο.

Οσο για την “εξοδο” του Ρουβα εις την Αμερικην, μπορω να σου πω οτι και ο Σομερ εχει κανει στριπτιζ σε χολλυγουντιανη παραγωγη που πηγε και για βατομουρο… Ε, τα συμπερασματα δικα σου… :wink: :stuck_out_tongue:

καλα εσυ εισαι και πολυ παοκτζης τελικα…:stuck_out_tongue:
χωρις παρεξηγηση διαβασα σε ποστ σου οτι δν ηξερες οτι οι floyd λενε το…we dont need no education…για ρακιντζη θα ηξερες?τεσπα!!!
οποιος δν εχει ακουσει ρε παιδια ας μην το κατακρινει…δαχτυλιδι,πανικος αυτα τα δυο ειναι αρκετα…

…Και ως παλαιότερη ηλικιακά να συμπληρώσω ότι ο Ρακιντζής πρίν απο τη σόλο καριέρα του ανήκε ,ως ιδριτικό μέλος στο γκρουπ “Scraptown”…που ίσως και γνωρίζεις…με το αγγλόφωνο κομμάτι τοπ εκείνη την εποχή,το πασίγνωστο Viva Saxara(στύλl …80’s)

μερικοί ύμνοι που έχει γράψει ο Μιχάλης

*Εγώ και ο Πουφ

*Μη μου μιλάς για καλοκαίρια

και το “θα μου κλείσεις το σπίτι,μ’έχεις κάνει αλήτη…”

τέλος.θεός.

lol!!!