Machete

Μου άρεσε στο Μachete όπως και στους β ρόλους του το ίδιο ο Trejo. Θα μπορούσε η ταινία να έχει λιγότερο μπλα μπλα και πιο πολυ σφαξιμο βεβαια αλλα απο κει και περα αυτο που περίμενα να δω. Πολύ καλό!!

[SPOILER]
η σκηνή με το έντερο 8O- πφφ αστο δεν εχω λογια…:!:
[/SPOILER]

Λεπόν το είδα στο σίνεμα πριν από λίγο, και μπορώ να πως γάμησε. Τουλάχιστον προσωπικά γούσταρα πολύ. Δε πήγα με υψήλες προσδοκίες ότι θα παρακολουθήσω αριστούργημα ή το mega-cult δημιουργημα και γι’ αυτό διασκέδασα πολύ…

  1. [B]Μα το θέο η σκηνή όπου ο ΤΡΕΧΟ ξεκοιλιάζει τον τυπά, τραβάει το έντερο, το κάνει σχοινι, και κάνει ακροβατικά από παράθυρο σε παραθυρο είναι ίσως η πιο αστεία σκηνή που έχω δει στο σινεμά τα τελευταία χρόνια… Είχα γαμήθει στο γέλιο για κανά 5λεπτο μόνος μου[/B]
    [B]

  2. ΜICHELLE RODRIGUEZ. Μωρό μου να ξέρεις ότι σύντομα θα τραβήξω μαλακία για πάρτυ σου.

  3. ψοφος σ’ αυτούς που σταύρωσαν τον καλύτερο παππά του κόσμου.[/B]

Το δα και γω.
Επος δεν το λες, αλλά περνάς μια χαρά.
Εξι άτομα ήμασταν (μάλιστα ο ένας έφυγε τότε που θα κάνανε επίθεση στο στρατόπεδο των φασιστών), ε λίγο η μέρα, λίγο ότι έπαιζε ο ΠΑΟΚ, λίγο ότι είναι οντεόν (γαμώ τις μάνες σας, 9?, να χρεωκοπήσετε).

Το αν άξιζε ο Ροντρίγκεζ να διακόψει τα γυρίσματα του Sin City 2 θα φανεί αργότερα, πάντως περίμενα πολύ καιρό να δω την ταινία από το φεηκ τρέηλερ του Planet Terror, μπορώ να πω ότι έμεινα ευχαριστημένος.

Επίσης:
Ονοματεπώνυμο: Robert DeNiro
Επάγγελμα: συυνταξιούχος (πρώην μεγάλος ηθοποιός)
Χόμπυ / δραστηριότητες: κινηματογράφος

Και την Μισέλ όμορφη δεν την λες και τόσο, αλλά σίγουρα την λες

[SPOILER][SIZE=“6”]ΧΩΤ
[/SIZE][/SPOILER]

οφτοπικ, αλλά ειλικρινά κάτι πρέπει να γίνει μ’ αυτό. Μερικές φορές στεναχωριέμαι που δεν πάω σινεμά, αλλά όταν φτάνω στο ταμείο αναρωτιέμαι πάντα γιατί ήρθα

συμφωνω με Lupin…
μετριο…και για exploitation αν μπορουμε να το χαρακτηρισουμε ετσι…η αρχη γαμαει…
το τελος εντελος μουφα οπως και η τελικη μαχη…
ντε νιρο αχρηστος και τσεσικα καβλα ετσι για να περιφερετε,…
επρεπε να γυρισυν ταινια με Τρεγιο σε πρωταγωνιστικο ρολο χρονια πριν.τα πολιτικα μυνηματα ετσι για να υπαρχουν…

μια που λεμε για μεξικανους…ιδου μεξικανικο αναρχοexploitation
http://www.youtube.com/watch?v=miQduHzUDV8

ANNOUNCEMENT: OPEN ROAD FILMS WILL RELEASE ROBERT RODRIGUEZ?S ?MACHETE KILLS? [B]ON SEPTEMBER 13, 2013[/B]

?MACHETE KILLS? STARS DANNY TREJO, MICHELLE RODRIGUEZ, SOFIA VERGARA, AMBER HEARD, CHARLIE SHEEN, LADY GAGA, ANTONIO BANDERAS, JESSICA ALBA, DEMIÁN BICHIR, ALEXA VEGA, VANESSA HUDGENS, CUBA GOODING, JR., WILLIAM SADLER, MARKO ZAROR AND MEL GIBSON.

Amber Heard ρε μαλάκα… σάλια και τέτοια παντού

ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΙ ΤΡΕΛΟ ΚΑΣΤ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;

Ανυπομονώ ρε!

θιοξξπξπςεξποςερξιπρξςιοεξψριο[ςεξμιορξμς[εοχξ,ρ[ςεξφ

θελω επικη σκηνη κοκοσνιφαρισματος μεταξυ σην και γκιμπσον σε τελειως ακυρη παραλληλη ιστορια που τυχαια συναντιουνται με τον μασετε και τους εσφαζει.

:lol::lol::lol:

Εγώ θέλω ερωτική σκηνή με Rodriguez επιτέλους. Αν είναι και με την Amber τόσο το καλύτερο.

Πλιτς

λεσβιακη σκηνη με Heard,Vergara και Alba και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.

λεσβιακή σκηνή [U][B]ΜΟΝΟ[/B][/U] με Rodriguez :!::!:

εγώ θέλω να μην είναι σαν την πρώτη ΜΑΛΑΚΙΑΡΑ και ας γαμήσει όποιος θέλει, ότι θέλει, όπου θέλει, όπως θέλει…

Το 1ο ναι αν και είχε γέλιο και μερικές τρομερές σκηνές απογοήτευσε.
Το τρεηλερ ήταν χίλιες φορές καλύτερο!
Είχε και ένα αψυχολόγητο τέλος που φάνηκε ότι δεν δουλεύτηκε καλά.
Επίσης Ροντρίγκεζ >>>>>> Αλμπα.

το πρώτο απλά κατέστρεψε ένα γαμάτο fake trailer με την δήθεν σοβαροφάνειά του και τα άπειρα, ΜΑ ΑΠΕΙΡΑ νεκρά διαστήματα… + ο Τρεγιος ήταν απογοήτευση, έχει γεράσει, φαίνεται, δεν την πάλευε να κάνει 2 βήματα…

το δεύτερο λόγω κάστ κυρίως μου κάνει πιο ελπιδοφόρο -έχουν μαζευτεί ένα σωρό καήλες μέσα οπώτε ελπίζω σε απενεχοποιημένο cult-


Βρε πως μεγάλωσε, πολύ οφ τοπικ έπεσε όμως, πίσω στο θέμα του τόπικ που είναι αυτό που έβαλε ο Therion :stuck_out_tongue:

δεν είναι γαμημένα περίεργο να σκηνοθετείς αυτή τη τύπισσα σε ποσα spy kids, 13 χρονών στο πρώτο και να την πετάς έτσι στο Machete??

\m/

στηρίζω